POMPA WODNA PA 10233 WKŁAD 4OTW.MOC.DO OBUDOWY ALUMIN.NAP.PAS.ROZRZĄDU

POMPA WODNA PA 10233 WKŁAD 4OTW.MOC.DO OBUDOWY ALUMIN.NAP.PAS.ROZRZĄDU

Indeks MotoHurt: 07505

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 172,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CITROEN 1609417480
FIAT 9640601280
FIAT 9654531880
FIAT 9655043180
FIAT 9663654980
FIAT 9670557580
PSA 1201E1
PSA 1201E7
PSA 1201F4
PSA 1201F5
PSA 1201F7
PSA 1201G4
PSA 1201G5
PSA 1201J2
PSA 1201K1
PSA 1201L2
Producent Symbol
AQUA PLUS 858433
BUGATTI PA10233
BUGATTI PA5510
DOLZ C154
FEBI 39679
GGT PA12547
GK 986898
GRAF PA1045
HEPU P898
KWP 101044
METELLI 241044
METZGER 4007008
OPTIMAL AQ2186
PROTECHNIC PRW0842
RUVILLE 65907
SIL PA1437
TRISCAN 860028023
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 2004 - 2009 LC 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 COUPE 2004 - 2021 2.0i 16V 177KM EW10J4S
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2021 UA 1.8i 16V 125KM 6FY
CITROEN C4 GRAND PICASSO 2006 - 2021 UA 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C4 PICASSO 2006 - 2013 I/UD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 2001 - 2004 DC 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 2004 - 2008 RC 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 2005 - 2008 RC 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 2008 - 2021 RD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 2008 - 2021 RD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C5 BREAK 2001 - 2004 DE 2.0i 16V 140KM EW10D
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 1.8i 16V 116KM EW7J4
CITROEN C5 BREAK 2004 - 2008 RE 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C5 BREAK 2005 - 2008 RE 1.8i 16V 125KM EW7A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2021 TD 1.8i 16V 125KM 6FY-EW4A
CITROEN C5 BREAK 2008 - 2021 TD 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN C8 2002 - 2021 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN C8 2002 - 2021 2.2i 16V 158KM EW12J4
CITROEN C8 2005 - 2021 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN EVASION 2000 - 2002 2.0i 16V EW10J4
CITROEN JUMPY 2000 - 2007 U6U 2.0i 16V EW10J4
CITROEN JUMPY 2007 - 2012 II 2.0i 16V 140KM EW10A
CITROEN XSARA 2000 - 2004 2.0i 16V 136KM EW10J4
CITROEN XSARA BREAK 2000 - 2004 2.0i 16V EW10J4
CITROEN XSARA COUPE 2000 - 2004 2.0i 16V EW10J4
CITROEN XSARA PICASSO 2000 - 2005 1.8i 16V 115KM EW7J4
CITROEN XSARA PICASSO 2003 - 2012 2.0i 16V 136KM EW10J4
FIAT SCUDO 1999 - 2007 I/220 2.0i 16V 136KM RFN
FIAT ULYSSE 2002 - 2011 II/179AX 2.0i 16V 136KM RFN
LANCIA PHEDRA 2002 - 2021 2.0i 16V 136KM RFN
LANCIA ZETA 2000 - 2002 2.0i 16V 136KM RFN
PEUGEOT 206 CABRIO 2000 - 2007 CC/2D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 1999 - 2007 2A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 206 HATCHBACK 2003 - 2007 2A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 206 KOMBI 2002 - 2006 2E/K 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2005 CC/3B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 CABRIO 2003 - 2009 CC/3B 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 CABRIO 2005 - 2009 CC/3B 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2001 - 2005 3A/C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2007 3A/C 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 HATCHBACK 2005 - 2007 3A/C 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 307 KOMBI 2002 - 2005 3E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 307 KOMBI 2005 - 2008 3E/F 2.0i 16V 177KM EW10J4S
PEUGEOT 406 COUPE 2000 - 2004 8C 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 COUPE 2001 - 2004 8C 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 COUPE 2002 - 2004 8C 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2000 - 2004 8E/F 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 KOMBI 2001 - 2004 8E/F 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2000 - 2004 8B 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 406 SEDAN 2001 - 2004 8B 2.0i 16V 140KM EW10D
PEUGEOT 407 COUPE 2005 - 2011 6C 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2004 - 2005 6E 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2010 6E 1.8i 16V 125KM EW7A
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2011 6E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 KOMBI 2005 - 2010 6E 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2005 6D 1.8i 16V 116KM EW7J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2005 6D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2004 - 2006 6D 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 1.8i 16V 125KM EW7A
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT 407 SEDAN 2005 - 2010 6D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2021 9D 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2000 - 2021 9D 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 607 SEDAN 2005 - 2021 9D 2.2i 16V 163KM EW12E4
PEUGEOT 806 2000 - 2002 221 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2021 E 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT 807 MPV 2002 - 2021 E 2.2i 16V 158KM EW12J4
PEUGEOT 807 MPV 2005 - 2021 E 2.0i 16V 140KM EW10A
PEUGEOT EXPERT 2000 - 2007 222/224 2.0i 16V 136KM EW10J4
PEUGEOT EXPERT 2007 - 2016 VF3 2.0i 16V 140KM EW10A