MODUŁ ZAPŁ.940 038 580  SYST.DUCELLIER BEZ CEWKI 2WTYCZKI

MODUŁ ZAPŁ.940 038 580 SYST.DUCELLIER BEZ CEWKI 2WTYCZKI

Indeks MotoHurt: 07275

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 216,34 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
CHRYSLER 33002299
CITROEN 96005200
PSA 597044
RENAULT 7700722070
RENAULT 7700732263
RENAULT 7700749146
RENAULT 7700852093
RENAULT 7700852662
RENAULT 7700857551
RENAULT 8933002299
Producent Symbol
BREMI 14600
EPS 1990404
FACET 98104
HELLA 5DA006623231
KW 490404
QH XEI68
VALEO 245529
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT 18 1980 - 1982 R134# 1.6 109KM 807 727
RENAULT 19 1988 - 1992 I 1.7 73KM F2N 750
RENAULT 19 1988 - 1992 I 1.7i 90KM F3N 74#
RENAULT 19 1989 - 1992 I 1.4i 58KM C3J 710
RENAULT 19 1989 - 1992 I 1.8i 16V 135KM F7P 704
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.8 88KM F3P 70#
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.8 90KM F3P 76#
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.8i 110KM F3P 700
RENAULT 19 CABRIO 1991 - 1992 I 1.8i 16V 137KM F7P 704
RENAULT 19 CABRIO 1992 - 1996 II 1.8 88KM F3P 70#
RENAULT 19 CABRIO 1992 - 1996 II 1.8 90KM F3P 76#
RENAULT 19 CHAMADE 1988 - 1992 I 1.4i 58KM C3J 7##
RENAULT 19 CHAMADE 1988 - 1992 I 1.7 73KM F2N 750
RENAULT 19 CHAMADE 1988 - 1992 I 1.7i 90KM F3N 74#
RENAULT 19 CHAMADE 1989 - 1992 I 1.8i 16V 135KM F7P 704
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.8 88KM F3P 70#
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.8 90KM F3P 76#
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.8i 110KM F3P 700
RENAULT 21 HATCHBACK 1988 - 1994 B48# 2.0i 135KM J7R 740
RENAULT 21 HATCHBACK 1989 - 1994 B48# 1.7i 90KM F3N 72#
RENAULT 21 KOMBI 1986 - 1988 K48# 2.0i 116KM J7R 75#
RENAULT 21 KOMBI 1989 - 1994 K48# 1.7i 90KM F3N 72#
RENAULT 21 KOMBI 1990 - 1994 K48# 2.0i 135KM J7R 740
RENAULT 21 SEDAN 1986 - 1988 L48# 2.0i 116KM J7R 75#
RENAULT 21 SEDAN 1986 - 1993 L48# 2.0i 120KM J7R 74#
RENAULT 21 SEDAN 1989 - 1994 L48# 1.7i 90KM F3N 72#
RENAULT 21 SEDAN 1990 - 1994 L48# 2.0i 135KM J7R 740
RENAULT 21 SEDAN 1990 - 1992 L48# 2.0i 162KM J7R 756
RENAULT 25 1984 - 1990 B29# 2.4i 181KM Z7U 702
RENAULT 25 1986 - 1988 B29# 2.8i 136KM Z7W 702
RENAULT 5 1985 - 1992 II 1.4i 58KM C3J 7##
RENAULT 5 1986 - 1991 II 1.7 87KM F2N 74#
RENAULT 5 1986 - 1991 II 1.7i 73KM F3N 71#
RENAULT 5 1986 - 1991 II 1.7i 94KM F3N 7##
RENAULT 9 1984 - 1988 L42# 1.7 73KM F3N 718
RENAULT 9 1986 - 1988 L42# 1.7i 94KM F3N 708
RENAULT CLIO 1991 - 1995 I 1.2 58KM E5F 7##
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.2i 58KM E7F 70#
RENAULT CLIO 1991 - 1995 I 1.4 79KM E6J 71#
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.4i 75KM E7J 7##
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.4i 79KM E7J 7##
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.8i 88KM F3P 71#
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.8i 16V 135KM F7P 722
RENAULT CLIO 1993 - 1995 I 1.8RSi 109KM F3P 712
RENAULT CLIO 1994 - 1996 I 1.2i 54KM C3G 720
RENAULT CLIO 1994 - 1998 I 1.8i 90KM F3P 75#
RENAULT CLIO 1994 - 1998 I 2.0i 16V 147KM F7R 700
RENAULT CLIO 1995 - 1998 I 1.8RSi 107KM F3P 758
RENAULT CLIO 1996 - 1998 I 1.2i 54KM D7F 730
RENAULT CLIO 1996 - 1998 I 1.2i 58KM D7F 730
RENAULT ESPACE 1986 - 1990 I 2.2i 108KM J7T 770
RENAULT ESPACE 1988 - 1990 I 2.0i 118KM J7R 760
RENAULT ESPACE 1991 - 1996 II 2.0i 103KM J7R 763
RENAULT ESPACE 1991 - 1996 II 2.2i 108KM J7T 77#
RENAULT ESPACE 1991 - 1996 II 2.8i 150KM Z7W 71#
RENAULT EXPRESS 1988 - 1998 F40#/G40# 1.4i 58KM C3J 7##
RENAULT LAGUNA 1993 - 2001 I 1.8i 94KM F3P 72#
RENAULT LAGUNA 1993 - 2001 I 2.0i 113KM F3R 72#
RENAULT LAGUNA 1995 - 2001 I 1.8i 90KM F3P 67#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1995 - 2001 I 1.8i 90KM F3P 67#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1995 - 2001 I 1.8i 94KM F3P 72#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1995 - 2001 I 2.0i 113KM F3R 72#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 1999 I 1.4i 71KM E7J 624
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 2002 I 1.4i 75KM E7J ###
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.4i 75KM E7J 626
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.4i 75KM E7J 764
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 2003 I 1.4i 75KM E7J ###
RENAULT RAPID 1985 - 1991 F40#/G40# 1.4 58KM C1J 7##
RENAULT RAPID 1988 - 1998 F40#/G40# 1.4i 58KM C3J 7##
RENAULT RAPID 1991 - 1998 F40#/G40# 1.4i 75KM E7J 7##
RENAULT RAPID 1991 - 1998 F40#/G40# 1.4i 79KM E7J 7##
RENAULT SAFRANE 1992 - 1996 I 2.0i 12V 132KM J7R 73#
RENAULT SAFRANE 1992 - 1996 I 2.2i 12V 137KM J7T 76#
RENAULT SAFRANE 1992 - 1996 I 3.0i 167KM Z7X 72#
RENAULT SAFRANE 1993 - 1996 I 3.0i 262KM Z7X 726
RENAULT SAFRANE 1996 - 2000 II 3.0i 167KM Z7X 72#
RENAULT TRAFIC 1989 - 1998 I 2.2i 101KM J7T 600