GNIAZDO AMORT.TYŁ PR.IM 25742

GNIAZDO AMORT.TYŁ PR.IM 25742

Indeks MotoHurt: 07093

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 1,00 szt.

Cena brutto: 82,41 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 0436774
FIAT 11900441
FIAT 2066249
FIAT 51803172
FIAT 51885482
FIAT 55701901
FIAT 55703318
OPEL 436774
OPEL 55703318
Producent Symbol
BIRTH 50913
BOGE 88786A
CORTECO 80001600
FAST FT12231
FEBI 37355
IMPERGOM 25742
JAPKO SMJ0165
LEMFORDER 3383901
LEMFORDER 3622001
MAGNUM A7F030MT
MALO 14980
METALCAUCHO 05604
MONROE L10923
OPTIMAL F87424
SACHS 802452
SASIC 2656040
SKF VKDA40224T
SNR KB95805
STC T405604
SWAG 70937355
TRISCAN 850010923
VAICO V240420
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2022 ZAR955 1.3JTDM 16V 90KM 199.A3.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2022 ZAR955 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2022 ZAR955 1.4i 16V 155KM 199.A8.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2022 ZAR955 1.4i 16V 78KM 955.A1.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2022 ZAR955 1.4i 16V 95KM 199.A1.000
ALFA MITO HATCHBACK 2008 - 2022 ZAR955 1.6JTDM 16V 120KM 198.A2.000
ALFA MITO HATCHBACK 2009 - 2022 ZAR955 1.3JTDM 16V 95KM 199.B1.000
ALFA MITO HATCHBACK 2009 - 2022 ZAR955 1.4i 16V 135KM 955.A2.000
ALFA MITO HATCHBACK 2009 - 2022 ZAR955 1.4i 16V 163KM 955.A8.000
ALFA MITO HATCHBACK 2009 - 2022 ZAR955 1.4i 16V 170KM 940.A2.000
ALFA MITO HATCHBACK 2010 - 2022 ZAR955 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
ALFA MITO HATCHBACK 2011 - 2022 ZAR955 0.9i 86KM 312A2.000
ALFA MITO HATCHBACK 2011 - 2022 ZAR955 1.4i 69KM 955.A9.000
ALFA MITO HATCHBACK 2011 - 2022 ZAR955 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2022 199 1.2i 65KM 199A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2022 199 1.3JTD 16V 75KM 199A2.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2022 199 1.3JTD 16V 90KM 199A3.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2022 199 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2022 199 1.4i 16V 95KM 843.A1
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2022 199 1.9JTD 120KM 939A1
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2022 199 1.9JTD 130KM 199.A5.000
FIAT GRANDE PUNTO 2006 - 2022 199 1.9JTD 116KM 939.A7.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2022 199 1.4i 16V 120KM 198.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2022 199 1.4i 16V 155KM 199.A8.000
FIAT GRANDE PUNTO 2007 - 2022 199 1.4i 16V 180KM 955.A8.000
FIAT GRANDE PUNTO 2008 - 2022 199 1.3JTD 16V 69KM 199.B2.000
FIAT GRANDE PUNTO 2008 - 2022 199 1.6JTD 16V 120KM 955.A3.000
FIAT GRANDE PUNTO 2009 - 2022 199 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT GRANDE PUNTO 2010 - 2022 199 1.3JTD 16V 84KM 199.B4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2012 - 2022 199 0.9i 86KM 312.A2.000
FIAT PUNTO 2008 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 69KM 199.B2.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.2i 65KM 199.A4.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 75KM 199.A#.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 84KM 223.A9.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 135KM 955.A2.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 16V 163KM 955.A8.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.6JTD 16V 120KM 955.A3.000
FIAT PUNTO 2012 - 2022 III/199 0.9i 86KM 312.A2.000
FIAT PUNTO 2012 - 2022 III/199 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT PUNTO 2012 - 2022 III/199 1.3JTD 16V 75KM 199.A2/A9.000
FIAT PUNTO 2012 - 2022 III/199 1.3JTD 16V 84KM 199.B4.000
FIAT PUNTO 2012 - 2022 III/199 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT PUNTO 2012 - 2022 III/199 1.4i 75KM 199.A7.000
FIAT PUNTO 2012 - 2022 III/199 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 2012 - 2022 III/199 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT PUNTO 2012 - 2022 III/199 1.4i 16V 135KM 955.A2.000
OPEL ADAM HATCHBACK 2012 - 2022 MK1 1.2i 16V 69KM A12XEL
OPEL ADAM HATCHBACK 2012 - 2022 MK1 1.4i 16V 101KM A14XER
OPEL ADAM HATCHBACK 2012 - 2022 MK1 1.4i 16V 87KM A14XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.0i 12V 60KM Z10XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.2i 16V 80KM Z12XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.3CDTi 16V 75KM Z13DTJ
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.3CDTi 16V 90KM Z13DTH
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2006 - 2014 D 1.7CDTi 16V 125KM A17DTR
OPEL CORSA HATCHBACK 2007 - 2014 D 1.6i 16V 150KM Z16LEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2007 - 2014 D 1.6i 16V 192KM Z16LER
OPEL CORSA HATCHBACK 2009 - 2014 D 1.2i 16V 80KM Z12XEP#
OPEL CORSA HATCHBACK 2009 - 2014 D 1.4i 16V 87KM A14XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.0i 12V 65KM A10XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.2i 16V 69KM A12XEL
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.2i 16V 86KM A12XER
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.3CDTi 16V 95KM A13DTR/Z13DTE
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.4i 16V 100KM A14XER
OPEL CORSA HATCHBACK 2010 - 2014 D 1.7CDTi 16V 130KM A17DTS
OPEL CORSA HATCHBACK 2011 - 2014 D 1.2i 16V 83KM A12XER#
OPEL CORSA HATCHBACK 2011 - 2014 D 1.6i 16V 211KM A16LER/Z16LER