PIERŚCIENIE TŁOK.D79,5/1,75/2,0/4,0 NOM.KPL/SILNIK 4TŁOKI PRIMA

PIERŚCIENIE TŁOK.D79,5/1,75/2,0/4,0 NOM.KPL/SILNIK 4TŁOKI PRIMA

Indeks MotoHurt: 07011

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 4,00 KPL

Cena brutto: 172,20 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 79,5/1,75/2,0/4,0

Producent Symbol
VAG 035198151
VAG 035198151A
VAG 049198151A
VAG 049198151B
VAG 049198151F
Producent Symbol
AE R40200 STD
GOETZE 0840410000
GOETZE 08-404100-00
GOETZE 0840470010
GOETZE 08-404700-10
GOETZE 0840500000
GOETZE 08-405000-00
HASTINGS 2C4490
HASTINGS 2C4490S
HASTINGS 2C4833S
HASTINGS 2C6145
HASTINGS 2C6145S
KOLBENSCHMIDT 50011602
KOLBENSCHMIDT 800000911000
KOLBENSCHMIDT 800000941000
KOLBENSCHMIDT 80000094300
YENMAK 9109304000
YENMAK 9304000
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1982 43/C2 1.6 85KM YV
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1978 43/C2 2.0 115KM WA
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1982 43/C2 2.1 115KM WB
AUDI 100 KOMBI 1977 - 1982 43/C2 2.1 136KM WC
AUDI 100 SEDAN 1976 - 1982 43/C2 1.6 85KM YV
AUDI 100 SEDAN 1977 - 1982 43/C2 2.1 115KM WB
AUDI 100 SEDAN 1977 - 1982 43/C2 2.1 136KM WC
AUDI 100 SEDAN 1980 - 1982 43/C2 1.9 100KM WH
AUDI 80 SEDAN 1978 - 1986 B2 1.6 75KM DT
AUDI 80 SEDAN 1978 - 1986 B2 1.6 75KM WV/YN
AUDI 80 SEDAN 1978 - 1983 B2 1.6 85KM YP
AUDI 80 SEDAN 1981 - 1983 B2 1.9 115KM WN
AUDI 80 SEDAN 1982 - 1984 B2 2.2 136KM KK
VW CADDY 1982 - 1983 I/147 1.5 70KM JB
VW PASSAT HATCHBACK 1980 - 1988 32B 1.6 75KM DT
VW PASSAT HATCHBACK 1980 - 1988 32B 1.6 75KM WV/YN
VW PASSAT HATCHBACK 1981 - 1983 32B 1.6 85KM YP
VW PASSAT HATCHBACK 1981 - 1983 32B 1.9 115KM WN
VW PASSAT KOMBI 1980 - 1988 32B 1.6 75KM DT
VW PASSAT KOMBI 1980 - 1988 32B 1.6 75KM WV/YN
VW PASSAT KOMBI 1981 - 1983 32B 1.6 85KM YP
VW PASSAT KOMBI 1981 - 1983 32B 1.9 115KM WN
VW PASSAT SEDAN 1985 - 1988 32B 1.6 75KM DT
VW SANTANA 1981 - 1984 32B 1.6 75KM DT
VW SANTANA 1981 - 1984 32B 1.6 75KM WV
VW SANTANA 1981 - 1982 32B 1.6 85KM YP
VW SANTANA 1981 - 1983 32B 1.9 115KM WN