ROLKA PASKA WIELOR.GA357.18 17*76*25 METAL NAPINACZA

ROLKA PASKA WIELOR.GA357.18 17*76*25 METAL NAPINACZA

Indeks MotoHurt: 06695

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 98,40 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 17,0*76,0*25,0

Producent Symbol
FORD 1027404
FORD 7064724
FORD 95WF6A228AE
FORD 96WF6A228AA
RENAULT 5010412951
RENAULT 5010412957
RENAULT 7431271914
RENAULT 7431275380
VAG 059145276
VOLVO 1271914
VOLVO 1275380
VOLVO 272136
VOLVO 9146249
Producent Symbol
AUTEX 601844
AUTEX 641653
AUTEX 654110
AUTEX 654161
AUTOKIT A04232
AUTOMEGA 301450276059
AUTOTEAM A04232
CAFFARO 18400
CALIBER 27161
DAYCO APV2107
DAYCO APV2317
DAYCO APV2395
DAYCO APV2502
DAYCO APV2502S
DAYCO V85532
DEXWAL 03208
DEXWAL 03216
DEXWAL 03-216
DEXWAL 03261
DEXWAL 03-261
DEXWAL 03379
DEXWAL 03-379
DEXWAL 03447
DEXWAL 03459
FAI T1068
FEBI 19734
FEBI 23365
FEBI 26679
FEBI 30795
FLENNOR FA99396
FLENNOR FS23935
FLENNOR FS25013
FLENNOR FU20928
GATES T38059
GATES T38287
GATES T38434
GATES T38562
HART 325413
HK A839
HUTCHINSON T0040
HUTCHINSON T0329
HUTCHINSON T0381
IPD 100839
IPD 14648
IPD 153105
IPD 153156
JP GROUP 145089001
KAGER 001484
KM FI10580
KRAFT 1220401
KURAN K147
KURAN K-147
KURAN K149
KURAN K-149
KURAN K92
LEMFORDER 25961
LEMFORDER 2596101
LORETT CR3469
LORETT CR3519
LPR CC30018
LUCAS LA0202
LUK 531056130
LUK 531061430
LUK 531075130
LUK 532030630
LUK 534013530
LUK 534016210
MAPCO 24890
MAXGEAR 540404
MEYLE 1000090001
OPTIMAL 0N1308
OPTIMAL 0N1557S
OPTIMAL 0N1558S
PEX 203354
QH QTA1207
QH QTA1344
RUVILLE 55272
RUVILLE 55740
RUVILLE 56527
RUVILLE 58818
SKF VKM31039
SKF VKM34046
SKF VKM36124
SNR GA35718
SPIDAN 66272
SPIDAN 66740
SPIDAN 67527
SWAG 30919734
SWAG 50930795
SWAG 55926679
TRISCAN 8641273001
TRISCAN 8641292005
TRUCKTEC 0719053
VAICO V102227
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI A4 CABRIO 2002 - 2005 8H7/8HE 2.5TDi 24V BCZ/BDG/BFC
AUDI A4 KOMBI 1997 - 2001 8D5/B5 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A4 KOMBI 2001 - 2004 8E5/B6 2.5TDi 24V AKE/BAU/BDH
AUDI A4 KOMBI 2001 - 2002 8E5/B6 2.5TDi 24V AYM
AUDI A4 KOMBI 2002 - 2004 8E5/B6 2.5TDi 24V BCZ/BDG/BFC
AUDI A4 KOMBI 2004 - 2006 8ED 2.5TDi 24V BDG
AUDI A4 SEDAN 1997 - 2000 8D2/B5 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A4 SEDAN 2000 - 2004 8E2/B6 2.5TDi 24V AKE/BAU/BDH
AUDI A4 SEDAN 2001 - 2002 8E2/B6 2.5TDi 24V AYM
AUDI A4 SEDAN 2002 - 2004 8E2/B6 2.5TDi 24V BCZ/BDG/BFC
AUDI A4 SEDAN 2004 - 2006 8EC 2.5TDi 24V BGD
AUDI A6 KOMBI 1997 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A6 KOMBI 2000 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V AKE/BAU/BDH
AUDI A6 KOMBI 2001 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V AYM
AUDI A6 KOMBI 2002 - 2005 4B/C5 2.5TDi 24V BCZ/BDG/BFC
AUDI A6 SEDAN 1997 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A6 SEDAN 2000 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V AKE/BAU/BDH/BND
AUDI A6 SEDAN 2001 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V AYM
AUDI A6 SEDAN 2002 - 2004 4B/C5 2.5TDi 24V BCZ/BDG/BFC
AUDI A8 SEDAN 1997 - 2000 4D2/4D8 2.5TDi 24V AFB/AKN
AUDI A8 SEDAN 2000 - 2002 4D2/4D8 2.5TDi 24V AKE
AUDI ALLROAD 2000 - 2005 4BH 2.5TDi 24V AKE/BAU
AUDI ALLROAD 2003 - 2005 4BH 2.5TDi 24V BCZ
FORD SCORPIO KOMBI 1994 - 1998 II 2.0i 115KM NSD
FORD SCORPIO KOMBI 1994 - 1998 II 2.0i 16V 136KM N3A
FORD SCORPIO KOMBI 1996 - 1998 II 2.3i 16V 147KM Y5A
FORD SCORPIO SEDAN 1994 - 1998 II 2.0i 115KM NSD
FORD SCORPIO SEDAN 1994 - 1998 II 2.0i 16V 136KM N3A
FORD SCORPIO SEDAN 1996 - 1998 II 2.3i 16V 147KM Y5A
FORD TRANSIT BUS 1994 - 2000 E 2.0i 114KM NS#
FORD TRANSIT BUS 2001 - 2005 F 2.3i 16V 146KM E5FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 1994 - 2000 E 2.0i 114KM NS#
FORD TRANSIT PLATFORMA 2001 - 2005 F 2.3i 16V 146KM E5FA
RENAULT LAGUNA 1995 - 2001 I 2.0i 16V F4R 70#
RENAULT LAGUNA 1999 - 2001 I 2.0i 16V F4R 780
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1995 - 2001 I 2.0i 16V FR4 70#
RENAULT SAFRANE 1996 - 2000 II 2.0i 16V N7Q 71#
RENAULT SAFRANE 1996 - 2000 II 2.5i 20V N7U 70#
RENAULT TRUCK Z
SKODA SUPERB 2002 - 2003 3U4 2.5TDi 24V AYM
SKODA SUPERB 2003 - 2008 3U4 2.5TDi 24V BDG
VOLVO 850 KOMBI 1992 - 1994 LW 2.4i B5252
VOLVO 850 KOMBI 1992 - 1996 LW 2.4i 20V B5254
VOLVO 850 KOMBI 1993 - 1996 LW 2.0i B5204F
VOLVO 850 KOMBI 1993 - 1996 LW 2.0i 20V B5204FT
VOLVO 850 KOMBI 1993 - 1996 LW 2.3i 20V B5234
VOLVO 850 KOMBI 1994 - 1996 LW 2.0i B5202S
VOLVO 850 KOMBI 1994 - 1996 LW 2.4i B5252S
VOLVO 850 KOMBI 1995 - 1996 LW 2.3i 20V B5234T4
VOLVO 850 KOMBI 1996 - 1996 LW 2.4i 20V B5254T
VOLVO 850 SEDAN 1991 - 1996 LS 2.0i B5204F
VOLVO 850 SEDAN 1991 - 1994 LS 2.4i B5252
VOLVO 850 SEDAN 1991 - 1996 LS 2.4i 20V B5254
VOLVO 850 SEDAN 1993 - 1996 LS 2.0i 20V B5204FT
VOLVO 850 SEDAN 1993 - 1996 LS 2.3i 20V B5234
VOLVO 850 SEDAN 1994 - 1996 LS 2.0i B5202S
VOLVO 850 SEDAN 1994 - 1996 LS 2.4i B5252S
VOLVO 850 SEDAN 1995 - 1996 LS 2.3i 20V B5234T4
VOLVO 960 KOMBI 1990 - 1994 I/965 2.9i 24V B6304F
VOLVO 960 KOMBI 1994 - 1996 II/965 2.5i 24V B6254S
VOLVO 960 KOMBI 1994 - 1996 II/965 2.9i 24V B6304S
VOLVO 960 SEDAN 1990 - 1994 I/964 2.9i 24V B6304F
VOLVO 960 SEDAN 1994 - 1996 II/964 2.5i 24V B6254S
VOLVO 960 SEDAN 1994 - 1996 II/964 2.9i 24V B6304S
VOLVO C70 CABRIO 1998 - 2005 I 2.0i 20V B5204T2
VOLVO C70 CABRIO 1998 - 2005 I 2.3i 20V B5234T3
VOLVO C70 CABRIO 1998 - 2005 I 2.4i 20V B5244S
VOLVO C70 CABRIO 1998 - 2005 I 2.4i 20V B5244T
VOLVO C70 COUPE 1997 - 2002 I 2.0i 20V B5204T2
VOLVO C70 COUPE 1997 - 2002 I 2.3i 20V B5234T3
VOLVO C70 COUPE 1997 - 2002 I 2.4i 20V B5244T
VOLVO C70 COUPE 1999 - 2002 I 2.4i 20V B5244S
VOLVO S70 SEDAN 1996 - 2000 LS 2.4i 20V B5254
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i B5202S
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i B5204F
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 20V B5204T
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 20V B5204T2
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.0i 20V B5204T3
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.3i 20V B5234FT+
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.3i 20V B5234T3
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.4i B5252S
VOLVO S70 SEDAN 1997 - 2000 LS 2.4i 20V B5244S
VOLVO S70 SEDAN 1998 - 2000 LS 2.4i GB5252S
VOLVO S70 SEDAN 1999 - 2000 LS 2.3i 20V B5234T7
VOLVO S90 SEDAN 1997 - 1998 I 2.9i 24V B6304G
VOLVO S90 SEDAN 1997 - 1998 I 2.9i 24V B6304S2
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i B5202S
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i B5204F
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 20V B5204T
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 20V B5204T2
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.0i 20V B5204T3
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.3i 20V B5234FT+
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.3i 20V B5234T3
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 1998 I/LV 2.3i 20V B5234T3#
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.4i B5252S
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.4i 20V B5244S
VOLVO V70 KOMBI 1997 - 2000 I/LV 2.4i 20V B5244T
VOLVO V90 KOMBI 1997 - 1998 2.9i 24V B6304G
VOLVO V90 KOMBI 1997 - 1998 2.9i 24V B6304S2
VOLVO XC70 SUV 1997 - 2002 I 2.4i 20V B5244T
VW GOLF HATCHBACK 2002 - 2005 IV/1J1 1.6i 16V BAD
VW PASSAT KOMBI 1998 - 2000 3B5 2.5TDi 24V AFB/AKN
VW PASSAT KOMBI 2000 - 2005 3B6 2.5TDi 24V AFB/AKN
VW PASSAT KOMBI 2003 - 2005 3B6 2.5TDi 24V BAU/BDH
VW PASSAT KOMBI 2003 - 2005 3B6 2.5TDi 24V BDG
VW PASSAT SEDAN 1998 - 2000 3B2 2.5TDi 24V AFB/AKN
VW PASSAT SEDAN 2000 - 2005 3B3 2.5TDi 24V AFB/AKN
VW PASSAT SEDAN 2003 - 2005 3B3 2.5TDi 24V BAU/BDH
VW PASSAT SEDAN 2003 - 2005 3B3 2.5TDi 24V BDG