FILTR POWIETRZA AP 181 344*170*57

FILTR POWIETRZA AP 181 344*170*57

Indeks MotoHurt: 06351

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 39,36 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 344*170*57

Producent Symbol
MITSUBISHI MR127078
MITSUBISHI MR239025
VOLVO 30644368
VOLVO 30872785
VOLVO 308727858
Producent Symbol
AC DELCO PC2491E
ALCO FILTER MD9440
AMC MA497
ASHIKA 2005588
ASHUKI 03963405
ASHUKI C05715
BLUE PRINT ADC42234
BOSCH 1457433535
BOSCH S3535
BSB FA8073
CHAMP AP260
CHAMPION U685
CHAMPION U685606
CLEAN MA1363
COMLINE EAF032
COOPERS AG1398
COOPERSFIAAM PA7225
CROSLAND 8083
DELPHI AF0282
DENCKERMANN A140191
FEBI 31307
FIAAM PA7225
FIL FILTER HP2159
FILTRON AP181
FRAM CA5899
GEPARTS 20F5033JPN
HENGST E343L
HOFFER 16618
IPS IFA3588
JAKOPARTS J1325038
JAPANPARTS FA588S
JAPANPARTS JFA588S
JAPKO 20588
J-C B25049
J-C B25049PR
JC PREMIUM B25049PR
JFM FMA1448
JP GROUP 1518604309
JP GROUP WA6368
KAGER 120061
KAISHIN A339
KAMOKA F208001
KNECHT 06680490
KNECHT 76680490
KNECHT 78797045
KNECHT LX514
KNECHT LX5141
KRAFT 1714255
MAGNETI 152071761666
MAGNETI 161013250380
MAGNETI 71761666
MAGNETI J1325038
MAHLE 06680508
MAHLE 76680508
MAHLE 78797052
MAHLE LX514
MAHLE LX5141
MANN C35156
MANN C35157
MAPCO 60232
MAX FILTER ML279
MAXGEAR 260221
MAXGEAR AF9440
MEAT DORIA 16618
MECAFILTER ELP3705
MEYLE 5123082785
MFILTER K426
MULLER PA153
NIPPARTS J1325038
NPS M132I32
PARTS-MALL PAG002
PURFLUX A391
QH WA6368
SAGA 02459
SAGA 02-459
SCT GERMANY SB616
SOFIMA S3079A
SOLID AUTO M301031
SWAG 80931307
TECNECO AR153PM
TECNOCAR A153
UFI 3007900
VAICO V950102
VALEO 585321
WIX WA6368
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 1996 - 2000 DA 1.9TDi 90KM F8QT
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 2000 - 2006 DA 1.9TDi 102KM F9Q1 DI-D
MITSUBISHI CARISMA HATCHBACK 2000 - 2006 DA 1.9TDi 115KM F9Q2 DI-D
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 1996 - 2000 DA 1.9TDi 90KM F8QT
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 2000 - 2006 DA 1.9TDi 102KM F9Q1 DI-D
MITSUBISHI CARISMA SEDAN 2000 - 2006 DA 1.9TDi 115KM F9Q2 DI-D
MITSUBISHI SPACE STAR 2001 - 2004 I 1.9TDi 102KM F9Q1 DI-D
MITSUBISHI SPACE STAR 2002 - 2004 I 1.9TDi 115KM F9Q2 DI-D
VOLVO S40 SEDAN 1995 - 1999 I/VS 1.9TD 90KM D4192T
VOLVO S40 SEDAN 1999 - 2000 I/VS 1.9Di 95KM D4192T2
VOLVO S40 SEDAN 2000 - 2003 I/VS 1.9Di 102KM D4192T4
VOLVO S40 SEDAN 2000 - 2003 I/VS 1.9Di 115KM D4192T3
VOLVO V40 KOMBI 1995 - 1999 I/VW 1.9TD 90KM D4192T
VOLVO V40 KOMBI 1999 - 2000 I/VW 1.9Di 95KM D4192T2
VOLVO V40 KOMBI 2000 - 2004 I/VW 1.9Di 102KM D4192T4
VOLVO V40 KOMBI 2000 - 2004 I/VW 1.9Di 115KM D4192T3