POMPA SPRZĘGŁA FT68032 D15,87 PLASTIK

POMPA SPRZĘGŁA FT68032 D15,87 PLASTIK

Indeks MotoHurt: 05747

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 184,50 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D15,87

Producent Symbol
NISSAN 3061000QAB
NISSAN 30610-00QAB
NISSAN 3061000QAG
NISSAN 30610-00QAG
OPEL 4408426
OPEL 4416885
OPEL 91165692
OPEL 93857432
RENAULT 8200031239
RENAULT 8200506488
Producent Symbol
ABE F9X003ABE
ABS 41415
ALANKO 10330148
BENDIX 122120B
BOSCH 0986486147
BREMBO C56028
BSG BSG65425003
CAR 7352
CIFAM 505167
DELPHI LM80415
DIAMAX T2180
FARE 10757
FAST FT68032
FEBI 37463
FERODO FHC5176
FRITECH PZ167
FTE KG1504302
FTE KG1504343
GIRLING 1202472
JP GROUP 1230600300
KAWE M2238
LPR 2238
LUCAS PNB472
MAGNETI 360313030161
MAGNETI CMC0161
MALO 88122
MAPCO 1879
MAXGEAR 460048
METALCAUCHO 05926
METELLI 550167
NIPPARTS N2501070
NK 833614
OPENPARTS FCM206200
PEX GZ15051
PROTECHNIC [RH4123
SACHS 6284600736
SACHS 6284605012
SAMKO F30122
STC T405926
SWAG 60937463
TEXTAR 50004700
TEXTAR 50004800
TOPRAN 207121
TRICLO 625677
TRISCAN 813010209
TRUSTING PZ167
TRW PNB472
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
NISSAN PRIMASTAR 2001 - 2021 X83 1.9 dCi 101KM F9Q 760
NISSAN PRIMASTAR 2001 - 2021 X83 1.9 dCi 80KM F9Q 762
NISSAN PRIMASTAR 2001 - 2021 X83 2.0i 16V 120KM F4R 72#
NISSAN PRIMASTAR 2003 - 2021 X83 2.5 dCi 16V 135KM G9U 730
NISSAN PRIMASTAR 2006 - 2021 X83 2.0 dCi 114KM M9R 780
NISSAN PRIMASTAR 2006 - 2021 X83 2.0 dCi 90KM M9R 782
NISSAN PRIMASTAR 2006 - 2021 X83 2.5 dCi 16V 145KM G9U 632
OPEL VIVARO 2001 - 2013 I/E7/F7/J7 1.9Di 80KM F9Q7##
OPEL VIVARO 2001 - 2013 I/E7/F7/J7 1.9DTi 101KM F9Q760
OPEL VIVARO 2001 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0i 16V 120KM F4R720
OPEL VIVARO 2003 - 2013 I/E7/F7/J7 2.5DTi 16V 135KM G9U730
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0CDTi 16V 114KM M9R780
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0CDTi 16V 90KM M9R782
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.0i 16V 117KM F4R820
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.5CDTi 16V 114KM G9U630
OPEL VIVARO 2006 - 2013 I/E7/F7/J7 2.5CDTi 16V 146KM G9MB6
RENAULT TRAFIC 2001 - 2014 II 1.9DCi 101KM F9Q 760
RENAULT TRAFIC 2001 - 2014 II 1.9DCi 82KM F9Q 762
RENAULT TRAFIC 2001 - 2014 II 2.0i 16V 120KM F4R 72#
RENAULT TRAFIC 2003 - 2014 II 2.5DCi 16V 135KM G9U 730
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.0DCi 16V 114KM M9R 780
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.0DCi 16V 90KM M9R 782
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.0i 16V 117KM F4R 820
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.5DCi 16V 146KM G9U 630