KLOCKI HAM.PRZÓD 12-19=12-99 SYST.LUCAS 131,6*55,6*16,8 2+2KLOCKI Z ZĄBKAMI

KLOCKI HAM.PRZÓD 12-19=12-99 SYST.LUCAS 131,6*55,6*16,8 2+2KLOCKI Z ZĄBKAMI

Indeks MotoHurt: 05706

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 KPL

Cena brutto: 79,95 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 131,6*55,6*16,8

Producent Symbol
OPEL 1605081
OPEL 1605092
OPEL 1605964
OPEL 1605974
OPEL 9200108
OPEL 93172261
OPEL 93184269
WVA 23225
WVA 23226
Producent Symbol
ABE C1X020ABE
ABS 37213
AC DELCO AC0581004D
AC DELCO AC783481D
ATE 13046028572
ATE 23225
ATE 23226
ATE 602857
BARUM BA2210
BENDIX 573011B
BLUE PRINT ADZ94227
BOSCH 0986424527
BOSCH F026000076
BRECK 232250070210
BREMBO P59036
CIFAM 8223400
DELPHI LP1676
DENCKERMANN B110577
ETF 120915
ETF 121000
FEBI 16423
FEBI 16748
FERODO FDB1424
FERODO TAR1424
FERODO TER1424
FLENNOR FB210456
FRITECH 3490
FTE BL1739A2
GIRLING 6115701
HELLA PAGID 8DB355018511
HP 7326
ICER 181353
ICER 181353701
ICER 181526
ICER 181526701
JP GROUP 881605964
JURID 573011B
JURID 573011J
KAGER 350090
KAMOKA JQ1012848
KLAXCAR FRANCE 24896Z
LPR 05P758
LUCAS GDB1411
LUCAS GDB1570
MAGNETI 363702161219
MAGNETI 363702161220
MAGNETI BP1219
MAGNETI BP1220
MAPCO 6583
METELLI 2203400
METZGER 077402
MEYLE 0252322517
MINTEX MDB2073
MINTEX MDK0149
MINTEX MDK0150
NK 223624
OPEN PARTS BPA077402
OPTIMAL 10491
OPTIMAL 12126
PAGID T5128
PEX 7546
PEX 7546S
QH BP1259
RAICAM 7120
REMSA 077402
REMSA 077412
REMSA 77412
ROADHOUSE 277402
ROADHOUSE 277412
SIMER 805
STOP 573011S
TEXTAR 2322517015T4117
TOMEX 1219
TOMEX 12-19
TOMEX 1299
TOMEX 12-99
TOPRAN 206128
TRISCAN 811024018
TRUSTING 3490
TRW GDB1411
TRW GDB1570
VAICO V408031
VALEO 598456
VEMA 837120
WAGNER WBP23225A
WOKING P674302
ZIMMERMANN 232251701
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL COMBO 2001 - 2011 II 1.6i 87KM Z16SE
OPEL COMBO 2001 - 2011 II 1.7Di 16V 65KM Y17DTL
OPEL COMBO 2001 - 2011 II 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL COMBO 2004 - 2011 II 1.3CDTi 16V 69KM Z13DT
OPEL COMBO 2004 - 2011 II 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.0i 12V 58KM Z10XE
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.2i 16V 75KM Z12XE
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.4i 16V 90KM Z14XE
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.7Di 16V 65KM Y17DTL
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL CORSA HATCHBACK 2003 - 2006 C 1.0i 12V 60KM Z10XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2003 - 2006 C 1.3CDTi 16V 70KM Z13DT
OPEL CORSA HATCHBACK 2003 - 2006 C 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL CORSA HATCHBACK 2003 - 2006 C 1.7CDTi 16V 100KM Z17DTH
OPEL CORSA HATCHBACK 2004 - 2006 C 1.2i 16V 80KM Z12XEP
OPEL MERIVA 2003 - 2010 I 1.6i 87KM Z16SE
OPEL MERIVA 2004 - 2010 I 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL TIGRA TWINTOP 2004 - 2010 1.3CDTi 16V 69KM Z13DT
OPEL TIGRA TWINTOP 2004 - 2010 1.4i 16V 90KM Z14XEP
OPEL TIGRA TWINTOP 2004 - 2010 1.8i 16V 125KM Z18XE