CZUJNIK POŁOŻ.WAŁU 1.953.005/254048 WAŁ KORB.L=460/20,7 2STYKI 700 OHM

CZUJNIK POŁOŻ.WAŁU 1.953.005/254048 WAŁ KORB.L=460/20,7 2STYKI 700 OHM

Indeks MotoHurt: 05380

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 147,60 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 4460206
FIAT 46412341
FIAT 60523246
FIAT 60800100
FIAT 7547714
FIAT 7672023
FORD 1639282
RENAULT 5000288407
Producent Symbol
BBT CSS1306
EPS 1953005
ERA 550071
FACET 90005
FAE 79002
HART 502793
HOFFER 7517004
KW 453005
MAGNETI 0648200830010
MAGNETI 0648200890010
MAGNETI 64820083
MAGNETI 64820089
MAGNETI SEN8D
MAGNETI SEN8L
MEAT DORIA 87004
STANDARD 18751
STANDARD EPS145
TESLA CL108
VALEO 254048
VEMO V24720063
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 164 1987 - 1998 2.0i 174KM AR06476
ALFA 33 HATCHBACK 1986 - 1990 905 1.8TD 75KM VM82A
ALFA 33 HATCHBACK 1990 - 1994 907 1.8TD 84KM VM96A
ALFA 33 KOMBI 1986 - 1989 905 1.8TD 75KM VM82A
ALFA 75 1985 - 1992 2.0TD 95KM VM80A
ALFA 75 1989 - 1992 2.4TD 112KM VM81A
FIAT 126 1995 - 2000 126A 0.65 126.A.1
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 2.0i 132.C
FIAT ARGENTA 1984 - 1986 132A 2.0i 132.E
FIAT CNQ 1992 - 1998 170## 0.7 170A.000
FIAT CNQ 1992 - 1998 170## 0.7i 170A.046
FIAT CROMA 1985 - 1988 154# 2.0i 834B.000
FIAT CROMA 1985 - 1990 154#B 2.0 154A1
FIAT CROMA 1985 - 1990 154#C 2.0 154A1
FIAT CROMA 1985 - 1991 154AB 1.6 154A0
FIAT CROMA 1988 - 1991 154# 2.0i 834B.146
FIAT CROMA 1991 - 1996 154## 2.0i 154C4 +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1996 154## 2.0i 834B1
FIAT CROMA 1991 - 1996 154## 2.0i 834B1 +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1992 154LB 2.0 154C5
FIAT CROMA 1991 - 1992 154LB 2.0 154C5 +ABS
FIAT FIORINO 1988 - 1993 146A9 1.5i 149.C1
FIAT REGATA 1986 - 1988 138A 1.6i 149.A2
FIAT REGATA 1988 - 1989 138A 1.6i 149.C2 +KAT
FIAT REGATA WEEKEND 1986 - 1988 138A 1.6i 149.A4
FIAT REGATA WEEKEND 1988 - 1989 138A 1.6i 149.C2
FIAT RITMO 1982 - 1987 138A7 1.5 138.B3
FIAT RITMO 1985 - 1986 138A9 2.0 138.AR
FIAT RITMO 1986 - 1987 137A 1.6 149.A4
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A2 1.5i 138.C2 +KAT
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A2 1.6i 149.C2 +KAT
FIAT RITMO 1987 - 1988 136A2 1.5i 149.C1
FIAT UNO 1983 - 1988 146A 0.9 146.A.000
FIAT UNO 1983 - 1985 146A 0.9 146.A1
FIAT UNO 1983 - 1985 146A 1.3 138.B2
FIAT UNO 1985 - 1988 146A 1.3 149.A7
FIAT UNO 1985 - 1989 146A/E 1.5i 149.C1 +KAT
FIAT UNO 1986 - 1989 146EQ 1.3i 146.A2.000 +KAT
FIAT UNO 1987 - 1988 146EA 0.9 146.A1
FIAT UNO 1990 - 1994 146A/E 1.5i 149.C1
FIAT UNO 1990 - 1994 146EA 0.9 146.A.0
FIAT UNO 1990 - 1991 146EQ 1.3i 146.A2
FIAT UNO 1991 - 2000 146EU 1.4i 146.A8
FIAT UNO 1993 - 1994 146A/E 1.5i 149.C1
FORD ESCORT HATCHBACK 1992 - 1995 VI 2.0i 16V N5F
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 2.0i 16V N5F
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.5 86KM 831.A1
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.5 86KM 831.B1
LANCIA DELTA 1986 - 1988 I 1.6 140KM 831.B3
LANCIA DELTA 1986 - 1988 I 1.6i 109KM 831.B7
LANCIA DELTA 1986 - 1988 I 2.0 166KM 831.B5
LANCIA DELTA 1986 - 1992 I 2.0 177KM 831.C5
LANCIA DELTA 1987 - 1989 I 1.6 132KM 831.B7
LANCIA DELTA 1987 - 1992 I 1.6i 90KM 149.C2
LANCIA DELTA 1989 - 1991 I 2.0i 16V 196KM 831.D5
LANCIA DELTA 1993 - 1994 I 2.0i 16V 211KM 831.E5
LANCIA PRISMA 1986 - 1992 1.6 99KM 831.B6
LANCIA PRISMA 1986 - 1989 1.6i 108KM 831.B7
LANCIA PRISMA 1986 - 1989 2.0i 115KM 831.B4
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1992 2.0i 16V 150KM 834.C
LANCIA THEMA SEDAN 1986 - 1992 2.0i 115KM 834.B#
LANCIA THEMA SEDAN 1986 - 1990 2.0i 16V 150KM 834.C
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.3i 72KM 146.A5
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.3i 72KM 156.B0
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5TD 98KM S9U 702