SONDA LAMBDA 0 258 003 328 4PRZEWOD.WTYCZKA OKRĄGŁA 4STYKI L=270 PRZED KATALIZ.REGULACYJNA

SONDA LAMBDA 0 258 003 328 4PRZEWOD.WTYCZKA OKRĄGŁA 4STYKI L=270 PRZED KATALIZ.REGULACYJNA

Indeks MotoHurt: 05085

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 szt.

Cena brutto: 381,30 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: L=270

Producent Symbol
MB 0005402417
MB 0005402617
MB 0005402717
MB 0005404117
MB 0005404517
MB 0005405117
MB 0005405517
MB 0005405617
MB 0015401317
MB 025800332932T
MB A0005402417
MB A0005402617
MB A0005402717
MB A0005404517
MB A0005405517
MB A0005405617
MB A0015401317
Producent Symbol
ACI SLS27000
BBT OXY406027
BOSCH 0258003326
BOSCH 0258003328
BOSCH 0258986107
BOSCH 0258986260
BOSCH 0258986503
DELPHI ES1044912B1
MEAT DORIA 81515
MTE THOMSON 781440027
PIERBURG 705270000
VERNET LS140288
WALKER PRODUCTS 25024038
WILMINK WG1026321
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
MERCEDES 300SE 1991 - 1998 W140 3.2i 24V 231KM M104.99#
MERCEDES 300SE 1993 - 1998 W140 2.8i 24V 197KM M104.944
MERCEDES 300SEL 1991 - 1998 W140 3.2i 24V 231KM M104.99#
MERCEDES 400E 1992 - 1993 W124 4.2i 32V 279KM M119.975
MERCEDES 400SE 1991 - 1998 W140 4.2i 32V 286KM M119.971
MERCEDES 400SEL 1991 - 1998 W140 4.2i 32V 286KM M119.971
MERCEDES 420CL 1994 - 1999 C140 4.2i 32V 279KM M119.971
MERCEDES 420SEC 1994 - 1999 C140 4.2i 32V 279KM M119.971
MERCEDES 500CL 1992 - 1999 C140 5.0i 32V 320KM M119.970
MERCEDES 500E 1991 - 1993 W124 5.0i 32V 326KM M119.974
MERCEDES 500SE 1991 - 1998 W140 5.0i 32V 326KM M119.970
MERCEDES 500SEC 1992 - 1999 C140 5.0i 32V 320KM M119.970
MERCEDES 500SEL 1991 - 1998 W140 5.0i 32V 326KM M119.970
MERCEDES 600CL 1992 - 1999 C140 6.0i 48V 394KM M120.980
MERCEDES 600SE 1991 - 1992 W140 6.0i 48V 408KM M120.980
MERCEDES 600SEC 1992 - 1999 C140 6.0i 48V 394KM M120.980
MERCEDES 600SEL 1991 - 1992 W140 6.0i 48V 408KM M120.980
MERCEDES C280 1993 - 2000 W202 2.8i 24V 193KM M104.941
MERCEDES C36AMG 1994 - 2000 W202 3.6i 24V 280KM M104.941
MERCEDES E420 1993 - 1995 W124 4.2i 32V 279KM M119.975
MERCEDES E500 1993 - 1995 W124 5.0i 32V 320KM M119.974
MERCEDES S280 1993 - 1998 W140 2.8i 24V 193KM M104.944
MERCEDES S420 1993 - 1998 W140 4.2i 32V 279KM M119.971
MERCEDES S500 1993 - 1998 W140 5.0i 32V 320KM M119.970
MERCEDES S600 1993 - 1998 W140 6.0i 48V 394KM M120.980
MERCEDES SL280 1993 - 2001 R129 2.8i 24V 193KM M104.943
MERCEDES SL320 1993 - 2001 R129 3.2i 24V 231KM M104.991
MERCEDES SL500 1989 - 1992 R129 5.0i 32V 326KM M119.9##
MERCEDES SL500 1992 - 2001 R129 5.0i 32V 320KM M119.972
MERCEDES SL600 1992 - 2001 R129 6.0i 48V 394KM M120.983