USZCZELKA GŁ.0119101/RN 1851 1KARB. GR.1,65MM

USZCZELKA GŁ.0119101/RN 1851 1KARB. GR.1,65MM

Indeks MotoHurt: 05025

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 4,00 szt.

Cena brutto: 123,00 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
RENAULT 7700743369
Producent Symbol
AJUSA 10026200
AJUST 0119101
AJUST RN1851
BBR 0011018469
BGA CH4369
CORTECO 411372P
ELRING 984259
ELWIS 0046814
ERLING 984265
FAI HG508
FEBI 17325
GLASER 18272
GOETZE 3002657610
GOETZE 3002657710
MOTIVE HGR520
PAYEN BS520
SWAG 60917325
TRISCAN 5018005
WILMINK WG1085957
WILMINK WG1087834
WILMINK WG1090212
WILMINK WG1158718
WILMINK WG1227346
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT 19 1988 - 1992 I 1.9D 64KM F8Q 7##
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.9D 64KM F8Q 742
RENAULT 19 CHAMADE 1988 - 1992 I 1.9D 64KM F8Q 7##
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.9D 64KM F8Q 742
RENAULT 21 HATCHBACK 1989 - 1994 B48# 1.9D 64KM F8Q 710
RENAULT 21 KOMBI 1989 - 1993 K48# 1.9D 64KM F8Q 710
RENAULT 21 SEDAN 1989 - 1993 L48# 1.9D 64KM F8Q 710
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.9D 64KM F8Q 73#
RENAULT CLIO 1998 - 2001 II 1.9D 64KM F8Q 63#
RENAULT EXPRESS 1991 - 1998 F40#/G40# 1.9D 54KM F8Q ###
RENAULT EXPRESS 1991 - 1998 F40#/G40# 1.9D 64KM F8Q ###
RENAULT KANGOO 1997 - 2008 KC0/1# 1.9D 54KM F8Q 662
RENAULT KANGOO 1997 - 2008 KC0/1# 1.9D 64KM F8Q 632
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 2000 I 1.9D 64KM F8Q 62#
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2001 I 1.9D 64KM F8Q 622
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.9D 64KM F8Q 790
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.9D 64KM F8Q 790
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 2000 I 1.9D 64KM F8Q 62#
RENAULT RAPID 1991 - 1998 F40#/G40# 1.9D 54KM F8Q ###
RENAULT RAPID 1991 - 1998 F40#/G40# 1.9D 64KM F8Q ###
RENAULT TRAFIC 1997 - 2001 I 1.9D 60KM F8Q 606
RENAULT TRAFIC 1998 - 2001 I 1.9D 60KM F8Q 606
RENAULT TRAFIC 1998 - 2001 I 1.9D 60KM F8Q 606