KLOCKI HAM.TYŁ 14-12 SYST.BOSCH 104,7*42,7*16,9 SPRĘŻYNA B -

KLOCKI HAM.TYŁ 14-12 SYST.BOSCH 104,7*42,7*16,9 SPRĘŻYNA B -

Indeks MotoHurt: 05021

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 KPL

Cena brutto: 63,96 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 104,7*42,7*16,9

Producent Symbol
OPEL 1605025
OPEL 1605039
OPEL 1605040
OPEL 1605093
OPEL 1605105
OPEL 1605961
OPEL 165025
OPEL 165039
OPEL 165040
OPEL 165093
OPEL 165105
OPEL 542309
OPEL 90498270
OPEL 90576254
OPEL 9117717
OPEL 9193251
OPEL 9195641
OPEL 9195642
OPEL 9195685
OPEL 9198598
OPEL GR05017
WVA 23258
WVA 23259
WVA 23262
WVA 23263
Producent Symbol
ABS 37059
AC DELCO AC668181D
ATE 13046039762
ATE 23258
ATE 23259
ATE 23262
ATE 23263
ATE 603976
BENDIX 573010B
BOSCH 0986494014
DELPHI LP1553
ETF 120812
FEBI 16235
FEBI 16445
FRITECH 2680
FTE BL1684A2
GIRLING 6113524
HERZOG 807059
HP 7107
ICER 181271
ICER 181271701
JP GROUP 881605105
JURID 573010J
KAWE 81250
LEMFORDER 24859
LEMFORDER 2485903
LPR 05P1227
LPR 05P699
LUCAS GDB1352
MAGNETI 363702161048
MAGNETI BP1048
MAPCO 6480
MEYLE 0252325817W
MINTEX MDB1904
MINTEX MDB2058
MINTEX MDB2130
NK 223619
OPTIMAL 10290
PAGID T9066
PEX 7498
PEX 7550
QH BP985
REMSA 68502
ROADHOUSE 268502
ROULUNDS 668181
SCT GERMANY SP242
SWAG 40916445
TOMEX 1412
TOMEX 14-12
TRISCAN 2325803
TRISCAN 811024008
TRUSTING 2680
TRW GDB1352
VAICO V408012
VALEO 597279
WOKING P785302
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL ASTRA CABRIO 2001 - 2004 G 1.6i 16V 101KM Z16XE
OPEL ASTRA CABRIO 2001 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA CABRIO 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA CABRIO 2002 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA CABRIO 2002 - 2004 G 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ASTRA CABRIO 2002 - 2004 G 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR
OPEL ASTRA CABRIO 2003 - 2004 G 1.6i 16V 103KM Z16XEP
OPEL ASTRA COUPE 2000 - 2000 G 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ASTRA COUPE 2000 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA COUPE 2000 - 2001 G 2.0i 16V 190KM Z20LET
OPEL ASTRA COUPE 2000 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA COUPE 2001 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA COUPE 2002 - 2004 G 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ASTRA COUPE 2002 - 2004 G 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR
OPEL ASTRA COUPE 2003 - 2004 G 1.6i 16V 103KM Z16XEP
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2001 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2000 G 1.2i 16V 65KM X12XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 1.4i 16V 90KM Z14XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2000 G 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 1.6i 16V 101KM X16XEL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 1.6i 16V 101KM Z16XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2000 G 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2000 G 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM Y20DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2004 G 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA HATCHBACK 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL ASTRA HATCHBACK 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL ASTRA HATCHBACK 1999 - 2002 G 2.0i 16V 160KM X20XER
OPEL ASTRA HATCHBACK 2000 - 2004 G 1.2i 16V 75KM Z12XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2000 - 2004 G 1.6i 84KM Z16SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2000 - 2004 G 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL ASTRA HATCHBACK 2000 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2002 - 2004 G 1.6i 16V 103KM Z16XEP
OPEL ASTRA HATCHBACK 2002 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA HATCHBACK 2002 - 2004 G 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ASTRA HATCHBACK 2002 - 2004 G 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR
OPEL ASTRA HATCHBACK 2003 - 2004 G 1.7CDTi 16V 80KM Z17DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2001 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2000 G 1.2i 16V 65KM X12XE
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 1.4i 16V 90KM Z14XE
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2000 G 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 1.6i 16V 101KM X16XEL
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 1.6i 16V 101KM Z16XE
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2000 G 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2000 G 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM Y20DTL
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2004 G 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA KOMBI 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL ASTRA KOMBI 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL ASTRA KOMBI 2000 - 2004 G 1.2i 16V 75KM Z12XE
OPEL ASTRA KOMBI 2000 - 2004 G 1.6i 84KM Z16SE
OPEL ASTRA KOMBI 2000 - 2004 G 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL ASTRA KOMBI 2000 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA KOMBI 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA KOMBI 2002 - 2004 G 1.6i 16V 103KM Z16XEP
OPEL ASTRA KOMBI 2002 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA KOMBI 2002 - 2004 G 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ASTRA KOMBI 2002 - 2004 G 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR
OPEL ASTRA KOMBI 2003 - 2004 G 1.6i 16V 97KM Z16YNG
OPEL ASTRA KOMBI 2003 - 2004 G 1.7CDTi 16V 80KM Z17DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2001 F 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2000 G 1.2i 16V 65KM X12XE
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 1.4i 16V 90KM X14XE
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 1.4i 16V 90KM Z14XE
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2000 G 1.6i 75KM X16SZR
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 1.6i 16V 101KM X16XEL
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 1.6i 16V 101KM Z16XE
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2000 G 1.7TD 68KM X17DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2000 G 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 2.0Di 16V 82KM Y20DTL
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2004 G 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL ASTRA SEDAN 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM X20DTH
OPEL ASTRA SEDAN 1999 - 2004 G 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL ASTRA SEDAN 1999 - 2002 G 2.0i 16V 160KM X20XER
OPEL ASTRA SEDAN 2000 - 2004 G 1.2i 16V 75KM Z12XE
OPEL ASTRA SEDAN 2000 - 2004 G 1.6i 84KM Z16SE
OPEL ASTRA SEDAN 2000 - 2004 G 1.7DTi 16V 75KM Y17DT
OPEL ASTRA SEDAN 2000 - 2004 G 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ASTRA SEDAN 2001 - 2004 G 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ASTRA SEDAN 2002 - 2004 G 1.6i 16V 103KM Y16XE
OPEL ASTRA SEDAN 2002 - 2004 G 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ASTRA SEDAN 2002 - 2004 G 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ASTRA SEDAN 2002 - 2004 G 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR
OPEL ASTRA SEDAN 2003 - 2004 G 1.7CDTi 16V 80KM Z17DTL
OPEL ZAFIRA 1999 - 2005 I/F75 1.6i 16V 101KM Z16XE
OPEL ZAFIRA 1999 - 2000 I/F75 1.8i 16V 116KM X18XE1
OPEL ZAFIRA 1999 - 2005 I/F75 2.0Di 16V 82KM X20DTL
OPEL ZAFIRA 2000 - 2005 I/F75 1.8i 16V 125KM Z18XE
OPEL ZAFIRA 2000 - 2005 I/F75 2.0DTi 16V 101KM Y20DTH
OPEL ZAFIRA 2000 - 2005 I/F75 2.2i 16V 147KM Z22SE
OPEL ZAFIRA 2001 - 2005 I/F75 1.6i 16V 97KM Z16YNG
OPEL ZAFIRA 2001 - 2005 I/F75 2.0i 16V 192KM Z20LET
OPEL ZAFIRA 2002 - 2005 I/F75 2.0i 16V 200KM Z20LER
OPEL ZAFIRA 2002 - 2005 I/F75 2.2DTi 16V 125KM Y22DTR