ROZRUSZNIK VCCS101 12V 2,3KW BENDIX 9Z TYP BOSCH

ROZRUSZNIK VCCS101 12V 2,3KW BENDIX 9Z TYP BOSCH

Indeks MotoHurt: 04882

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 613,77 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 1329201080
FIAT 1349920080
FIAT 46758240
FIAT 71723353
FIAT 71786770
FIAT 71786771
FIAT 71786772
IVECO 8029647
PSA 5802Z0
PSA 5802Z3
Producent Symbol
AD KUHNER 101198
AD KUHNER 101198B
ALANKO 10440874
ALANKO 11440874
AS S0089
ATL A16890
ATL A1896
AUTOELECTRO AEU1198
AUTOTEAM SBO162
AUTOTEAM SBO162A
BORG BST2109
BOSCH 0001218759
BOSCH 0001223013
BOSCH 0986018960
BTS S510096
BV PSH 500525093010
BV PSH 500525093210
BV PSH 500525093211
BV PSH 500525093215
CARGO 112436
CASCO CST1062AS
CEVAM 3671
CTR 1265036
DRI 318079092
DT 12720009
EAA EAA121060
EAI 11854
EDR 918960
EDR 918960N
EDR WS39071
ELPARTS 42018960
ELSTOCK 253106
ERA 220033
ERA 220033A
ERA RE83563N
EUROREPAR 1638125480
EUROTEC 11018960
FAST FT74204
FRIESEN 8018960
HC PARTS CS1198
HELLA 8EA012526221
HELLA 8EA012527681
HELLA 8EA737853001
ISKRA 11313476
ISKRA AZE6513
JP GROUP 3390301500
JP GROUP 3390301509
LAUBER 221198
LAUBER CQ2010616
LUCAS LRS01592
MAGNETI 063522230130
MAGNETI 944280189600
MAGNETI MSN2006
MAGNETI MSR18960
MAHLE 11131476
MAHLE 72736082
MAHLE AZE6513
MAHLE IS1269
MAHLE MS454
MAPCO 13454
MESSMER 220033
MESSMER 220033A
NK 4718960
OMNICRAFT 2131393
POWERMAX 88213011
PRESTOLITE 20510188
PRESTOLITE S1070B
PROTECH IR9629
QAP 27077
QH QRS1812
REEX 50201189
REMY DRS8960
REMY DRS8960N
REMY RAS39071
SANDO 60101620
SANDO 60101621
SERCORE 260133
SMPE RES3158
UNIPOINT F032US0055
VALEO 438392
VALEO 438410
VALEO 458486
VELPART VCCS101
WAI 33222N
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 2000 - 2002 10 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 14 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 18 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.3JTD 110KM F1AE
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.3JTD 110KM F1AE
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.3JTD 110KM F1AE
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2004 - 2006 15 2.8JTD 146KM 8140.43N
FIAT DUCATO 2004 - 2006 18 2.8JTD 146KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S