TARCZ HAM.PRZÓD 1720 259*41*20/4 DCENTR.=61 KPL/2SZT.

TARCZ HAM.PRZÓD 1720 259*41*20/4 DCENTR.=61 KPL/2SZT.

Indeks MotoHurt: 04774

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 OP/2SZT

Cena brutto: 190,65 zł/OP/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 259*41*20/4

Producent Symbol
NISSAN 4020600QAA
NISSAN 40206-00QAA
RENAULT 6001548578
RENAULT 7700780892
RENAULT 7700813549
RENAULT 7700842131
RENAULT 7701204228
RENAULT 7701204304
RENAULT 7701204828
RENAULT 7701205653
RENAULT 7701206339
RENAULT 8201464598
Producent Symbol
ABE C3R004ABE
ABE C3R005ABE
ABS 16150
ABS 16150S
AC DELCO AC2096D
AP 24768E
AP X24768
ASHIKA 6001142
ASHUKI 09903901
ATE 24012101061
ATE 24012101081
ATE 421106
BARUM BAR21106
BENDIX 561997B
BOSCH 0986478124
BOSCH BD109
BRECO BS8262
BRECO BS8362
BREMBO 09580210
BREMBO 09580214
BREMBO 09580224
BREMBO 09580275
BREMBO 09580276
BREMBO FD052000
BREMBO FS052000
CAR 142549
CAR 142552
CAR HPD552
CIFAM 800549
DELPHI BG2625
DENCKERMANN B130028
DITAS DFD1009
ETF 193550
ETF 19-3550
FARCOM 230827
FARCOM BDA146220
FEBI 09073
FERODO DDF1096
FERODO DDF798
FERODO DRF1096
FERODO DRF798
FREMAX BD3550
FRITECH DF495
FRITECH DF836
FTE BS3899
GIRLING 6025861
GRAF DF29549
HP 57344
HP 58107
HP HP57344
IPS IBT1105
JAKOPARTS J3301094
JAPANPARTS DI142
J-C C3R004
J-C C3R005
JURID 561997J
JURID 561997JC
KAGER 370373
KAGER 370521
KAMOKA 1032192
KAVO BR6780
KAWE 37683
KBP BR7214
KWP 129549
LEMFORDER 18155
LOCKHEED BG2625
LPR R1301V
LPR R1511V
LUCAS DF2586
MAGNETI 1402324
MAGNETI 353614023240
MAGNETI 360406043100
MAGNETI 431602040020
MAPCO 15115
MAPCO 151152
MAXGEAR 190796MAX
METELLI 230549
METZGER 24768E
METZGER 614410
METZGER X24768
MEYLE 16155210000
MIKODA 1720ATM
MINTEX MDC811
NIPPARTS J3301093
NK 203910
NK 203928
NK 303910
OPENPARTS BDA146220
OPENPARTS BDR146220
OPTIMAL BS1440
OPTIMAL BS6400
OPTIMAL BS7952
PAGID 50286
PAGID 52830
PEX 140488
PILENGA V741
QH BDC3899
QH BDC4312
REMSA 614410
REMSA DCA614410
ROADHOUSE 614410
ROADHOUSE DSX614410
ROULUNDS D2096
SBS 1815203910
SBS 1815203928
STOP 561997S
TEXTAR 92054900
TEXTAR 92100900
TEXTAR 92100903
TEXTAR 982000549
TEXTAR 98200100901
TOPRAN 700180
TRISCAN 812025107
TRISCAN 812025123
TRUSTING DF495
TRUSTING DF836
TRW DF2586
VAICO 4680002
VAICO V4680002
VALEO 186208
VILLAR 6280554
WOKING D614410
ZIMMERMANN 470240900
ZIMMERMANN 470240950
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
DACIA LOGAN 2004 - 2012 LS## 1.4i 75KM K7J 710
DACIA LOGAN 2004 - 2012 LS## 1.6i 90KM K7M 710
DACIA LOGAN 2005 - 2012 LS## 1.5DCi 65KM K9K 700
DACIA LOGAN 2006 - 2012 LS## 1.2i 16V 75KM D4F 732
DACIA LOGAN 2006 - 2012 LS## 1.6i 16V 107KM K4M 74#
DACIA LOGAN 2007 - 2012 LS## 1.5DCi 86KM K9K 796
DACIA LOGAN 2010 - 2012 LS## 1.5DCi 75KM K9K 892
DACIA LOGAN 2010 - 2012 LS## 1.5DCi 88KM K9K 89#
DACIA LOGAN 2010 - 2012 LS## 1.6i 84KM K7M 800
DACIA LOGAN EXPRESS 2009 - 2022 FS 1.4i 75KM K7J 710
DACIA LOGAN EXPRESS 2009 - 2022 FS 1.5DCi 68KM K9K 792
DACIA LOGAN EXPRESS 2009 - 2022 FS 1.5DCi 86KM K9K 796
DACIA LOGAN EXPRESS 2009 - 2022 FS 1.6i 87KM K7M 710
DACIA LOGAN EXPRESS 2010 - 2022 FS 1.5DCi 75KM K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS 2010 - 2022 FS 1.5DCi 88KM K9K 89#
DACIA LOGAN EXPRESS 2010 - 2022 FS 1.6i 84KM K7M 800
DACIA LOGAN KOMBI 2005 - 2012 I 1.5DCi 68KM K9K 792
DACIA LOGAN KOMBI 2007 - 2012 I 1.4i 75KM K7J 710
DACIA LOGAN KOMBI 2007 - 2012 I 1.5DCi 86KM K9K 796
DACIA LOGAN KOMBI 2007 - 2012 I 1.6i 90KM K7M 710
DACIA LOGAN KOMBI 2007 - 2012 I 1.6i 16V 105KM K4M 74#
DACIA LOGAN KOMBI 2009 - 2012 I 1.6i 16V 105KM K4M 69#
DACIA LOGAN KOMBI 2010 - 2012 I 1.5DCi 75KM K9K 892
DACIA LOGAN KOMBI 2010 - 2012 I 1.5DCi 88KM K9K 89#
DACIA LOGAN KOMBI 2010 - 2012 I 1.6i 84KM K7M 800
DACIA SANDERO 2008 - 2012 I 1.2i 16V 75KM D4F 732
DACIA SANDERO 2008 - 2012 I 1.4i 75KM K7J 710
DACIA SANDERO 2008 - 2012 I 1.5DCi 68KM K9K 792
DACIA SANDERO 2008 - 2012 I 1.5DCi 86KM K9K 796
DACIA SANDERO 2008 - 2012 I 1.6i 87KM K7M 710
DACIA SANDERO 2016 - 2022 II 1.0i 12V B4D 400
DACIA SANDERO 2016 - 2022 II 1.0i 12V 73KM B4D 400
NISSAN KUBISTAR 2003 - 2022 X76 1.2i 60KM D7F 764
NISSAN KUBISTAR 2003 - 2022 X76 1.2i 16V 75KM D4F 712
NISSAN KUBISTAR 2003 - 2022 X76 1.5DCi 57KM K9K 700
NISSAN KUBISTAR 2003 - 2022 X76 1.5DCi 65KM K9K 704
NISSAN KUBISTAR 2003 - 2022 X76 1.5DCi 82KM K9K 722
NISSAN KUBISTAR 2003 - 2022 X76 1.6i 16V 95KM K4M 752
NISSAN KUBISTAR 2005 - 2022 X76 1.5DCi 61KM K9K 714
NISSAN KUBISTAR 2006 - 2022 X76 1.5DCi 68KM K9K 760
NISSAN KUBISTAR 2006 - 2022 X76 1.5DCi 85KM K9K 762
RENAULT 19 1988 - 1992 I 1.7 73KM F2N 750
RENAULT 19 1988 - 1992 I 1.7i 90KM F3N 74#
RENAULT 19 1989 - 1992 I 1.8i 16V 135KM F7P 704
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.7 73KM F2N 750
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.7i 90KM F3N 743
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.8i 110KM F3P 700
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.8i 16V 135KM F7P 704
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.9DT 90KM F8Q 744
RENAULT 19 1994 - 1996 II 1.8i 107KM F3P ###
RENAULT 19 CABRIO 1991 - 1992 I 1.8i 16V 137KM F7P 704
RENAULT 19 CABRIO 1992 - 1996 II 1.8i 16V 135KM F7P 704
RENAULT 19 CHAMADE 1988 - 1992 I 1.7 73KM F2N 750
RENAULT 19 CHAMADE 1988 - 1992 I 1.7i 90KM F3N 74#
RENAULT 19 CHAMADE 1989 - 1992 I 1.8i 16V 135KM F7P 704
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.4i 75KM E7J 742
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.7 73KM F2N 750
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.7i 90KM F3N 743
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.8 88KM F3P 70#
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.8 90KM F3P 76#
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.8i 110KM F3P 700
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.8i 16V 135KM F7P 704
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.9DT 90KM F8Q 744
RENAULT 19 CHAMADE 1994 - 1996 II 1.8i 107KM F3P ###
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.8i 16V 135KM F7P 722
RENAULT CLIO 1994 - 1998 I 2.0i 16V 147KM F7R 700
RENAULT CLIO 1998 - 2001 II 1.6i 90KM K7M 74#
RENAULT CLIO 1998 - 2005 II 1.6i 16V 107KM K4M 74#
RENAULT CLIO 1999 - 2005 II 1.4i 16V 95KM K4J 71#
RENAULT CLIO 2000 - 2005 II 1.4i 16V 98KM K4J 713
RENAULT CLIO 2000 - 2005 II 1.9DTi 80KM F9Q 78#
RENAULT CLIO 2001 - 2005 II 1.2i 58KM D7F 72#
RENAULT CLIO 2001 - 2005 II 1.2i 16V 75KM D4F 7##
RENAULT CLIO 2001 - 2005 II 1.5DCi 65KM K9K 70#
RENAULT CLIO 2001 - 2005 II 1.5DCi 82KM K9K 702
RENAULT CLIO 2004 - 2005 II 1.5DCi 100KM K9K 712
RENAULT KANGOO 1997 - 2008 KC0/1# 1.9D 54KM F8Q 662
RENAULT KANGOO 1997 - 2008 KC0/1# 1.9D 64KM F8Q 632
RENAULT KANGOO 1998 - 2008 KC0/1# 1.2i 58KM D7F 7##
RENAULT KANGOO 1998 - 2008 KC0/1# 1.4i 75KM K7J 70#
RENAULT KANGOO 1998 - 2001 KC0/1# 1.6i 90KM K7M 746
RENAULT KANGOO 2000 - 2003 KC0/1# 1.9DTi 80KM F9Q 780
RENAULT KANGOO 2001 - 2008 KC0/1# 1.2i 16V 75KM D4F 71#
RENAULT KANGOO 2001 - 2008 KC0/1# 1.5DCi 65KM K9K 70#
RENAULT KANGOO 2001 - 2008 KC0/1# 1.6i 16V 95KM K4M 752
RENAULT KANGOO 2001 - 2008 KC0/1# 1.9DCi 80KM F9Q 782
RENAULT KANGOO 2001 - 2008 KC0/1# 1.9DCi 84KM F9Q 790
RENAULT KANGOO 2002 - 2008 KC0/1# 1.5DCi 82KM K9K 702
RENAULT KANGOO 2003 - 2008 KC0/1# 1.5DCi 57KM K9K 704
RENAULT KANGOO 2005 - 2008 KC0/1# 1.5DCi 68KM K9K 768
RENAULT KANGOO 2005 - 2008 KC0/1# 1.5DCi 84KM K9K ###
RENAULT KANGOO 2005 - 2008 KC0/1# 1.6i 16V 82KM K4M 850
RENAULT MEGANE CABRIO 1997 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 70#
RENAULT MEGANE CABRIO 1999 - 2003 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE CABRIO 1999 - 2003 I 2.0i 109KM F3R 79#
RENAULT MEGANE COUPE 1995 - 2003 I 2.0i 114KM F3R 75#
RENAULT MEGANE COUPE 1997 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 70#
RENAULT MEGANE COUPE 1997 - 2001 I 1.9DTi 98KM F9Q 73#
RENAULT MEGANE COUPE 1999 - 2003 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE COUPE 1999 - 2003 I 1.6i 16V 107KM K4M 70#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 2002 I 2.0i 114KM F3R 75#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1996 - 2002 I 1.9DT 90KM F8Q 78#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1997 - 1999 I 1.4i 71KM E7J 624
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1997 - 1999 I 1.9DTi 98KM F9Q 73#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1998 - 2002 I 1.4i 75KM E7J ###
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1998 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1998 - 2002 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1998 - 2000 I 1.9D 64KM F8Q 62#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1999 - 2002 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.4i 75KM E7J 626
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.6i 90KM K7M 70#
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2001 I 1.9D 64KM F8Q 622
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.9D 64KM F8Q 790
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.4i 75KM E7J 764
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 2003 I 1.9DT 90KM F8Q 78#
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 2003 I 2.0i 114KM F3R 75#
RENAULT MEGANE SEDAN 1997 - 1998 I 1.9DTi 98KM F9Q 73#
RENAULT MEGANE SEDAN 1998 - 2003 I 1.4i 75KM E7J ###
RENAULT MEGANE SEDAN 1998 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT MEGANE SEDAN 1998 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT MEGANE SEDAN 1998 - 2000 I 1.9D 64KM F8Q 62#
RENAULT MEGANE SEDAN 1999 - 2003 I 1.4i 16V 95KM K4J 7##
RENAULT MEGANE SEDAN 1999 - 2003 I 1.6i 16V 107KM K4M 70#
RENAULT THALIA 2000 - 2008 LB0/1/2# 1.4i 16V 98KM K4J 712
RENAULT THALIA 2001 - 2008 LB0/1/2# 1.5DCi 82KM K9K 702
RENAULT THALIA 2002 - 2008 LB0/1/2# 1.5DCi 65KM K9K 700
RENAULT THALIA 2003 - 2008 LB0/1/2# 1.6i 16V 107KM K4M 740
RENAULT THALIA 2008 - 2022 II/LU# 1.6i 16V 105KM K4M 743
RENAULT TWINGO 2000 - 2004 C06# 1.2i 54KM D7F 70#
RENAULT TWINGO 2000 - 2004 C06# 1.2i 16V 75KM D4F 702