FILTR POWIETRZA FLI 6588 15/92*104*383

FILTR POWIETRZA FLI 6588 15/92*104*383

Indeks MotoHurt: 04757 G

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 132,26 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 92/15*104*383

Producent Symbol
ATLAS WEYHAUSEN 2649381
ATLAS WEYHAUSEN 431181
BARBER-GREENE 29N80
BARBER-GREENE 29P79
CATERPILLAR 5W2716
CLARK 961001
CUMMINS 3907091
DEMAG 988662
DRONNINGBORG 46428900
DYNAPAC 499307
ENASA 691031
FAUN 0746931
FIAT 1930726
FIAT 7026593
FIAT 70267953
FIAT 79042203
FIAT 9981555
GROVE 9437100310
HANOMAG 3096341M91
IVECO 9981555
JOHN DEERE AZ25867
LIEBHERR 7360150
O&K 583136
ONAN 1401622
PERKINS P102689
PERKINS PI02689
POCLAIN 850501
POCLAIN H0850501
RICHIER 556012186
SPERRY NEW HOLLAND 1930726
SPERRY NEW HOLLAND 375272
TIMBERJACK 415040
WHITE 312755017
Producent Symbol
ALCO FILTER MD7218
BALDWIN PA2427
CASE N7038
CASE N7083
CASE P850501
CASE S117746
CATERPILLAR 5W2716
CLARK 961001
CLEAN MA740
CROSLAND 9655
FIAAM FLI6588
FILTRON AM4021W
FRAM CA2523SY
KNECHT LXS34
LOCKHEED LK3527
MANN CF1122
PURFLUX A917
SOFIMA S7670A
UFI 2701400
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
MASZYNY X X