USZCZELKA GŁ.0107060/1310

USZCZELKA GŁ.0107060/1310

Indeks MotoHurt: 04513

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 86,10 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 1649205
FORD 6087166
FORD 6088343
FORD 6107901
FORD 6132943
FORD 6155577
FORD 6156076
FORD 6772502
FORD 6918548
FORD 6918549
FORD 81SM6051R3D
FORD 81SM6051R3E
FORD 86SM6051A3A
FORD 86SM6051A3C
FORD 86SM6051A3C
FORD 86SM6061A3C
FORD 92SM6051BA
FORD 92SM6051BB
Producent Symbol
AJUSA 10022500
AJUST 0107060
AJUST FD1310
ERLING 814261
GLASER 01660
GOETZE 3002512320
REINZ 612484010
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT CABRIO 1983 - 1985 III 1.6i LR#
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.6i L4B
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.6i LR#
FORD ESCORT CABRIO 1989 - 1990 IV 1.6i LJB +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1990 - 1992 V 1.6i LJF
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1982 III 1.6 LUA
FORD ESCORT HATCHBACK 1982 - 1985 III 1.6i LR#
FORD ESCORT HATCHBACK 1984 - 1985 III 1.6i LNA
FORD ESCORT HATCHBACK 1985 - 1985 III 1.6i L4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6i L4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1989 IV 1.6i LR#
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.6 LUG +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.6i LJB
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.6 LU# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1990 - 1992 V 1.6i LJF
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1985 III 1.6i LP#
FORD ESCORT KOMBI 1981 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.6i L4B +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.6 LU# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1990 - 1992 V 1.6i LJF
FORD EXPRESS 1981 - 1985 81 1.3 JPA
FORD FIESTA 1983 - 1987 II 1.3 JPC
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6 LU#
FORD FIESTA 1989 - 1994 III 1.6 LUH
FORD FIESTA 1989 - 1995 III 1.6i LJD
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.3 JPA
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.6 LP#
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.6i LR#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6 LUC
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i L4B +KAT
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i LRB
FORD ORION 1989 - 1990 II 1.6i LJB
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6 LU#
FORD ORION 1990 - 1992 III 1.6i LJF