CZUJNIK TEMP.WODY 1.830.042 M16*1,5 KLUCZ17 1STYK CZARNY Z ORINGIEM

CZUJNIK TEMP.WODY 1.830.042 M16*1,5 KLUCZ17 1STYK CZARNY Z ORINGIEM

Indeks MotoHurt: 04091

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 55,35 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
SUBARU 21203AA000
SUBARU 21203-AA000
SUBARU 820804150
SUBARU 82080-4150
TOYOTA 8342012010
TOYOTA 83420-12010
TOYOTA 8342020011
TOYOTA 83420-20011
Producent Symbol
ASHUKI S76005
BERU 0824121088
BERU ST042
DENSO 0715000340
EBERSPACHER 9012503
EPS 1830042
ERA 330756
FACET 73042
FAE 31310
JAKOPARTS J5627000
J-C K52000
KW 530042
NIPPARTS J5627000
PEX 340041
STANDARD 52560
VERNET WS2528
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
SUBARU LEONE HATCHBACK 1979 - 1984 I/AB 1.6 86KM EA71
SUBARU LEONE HATCHBACK 1980 - 1984 I/AB 1.8 80KM EA81
SUBARU LEONE HATCHBACK 1980 - 1984 I/AB 1.8 82KM EA81#
SUBARU LEONE KOMBI 1979 - 1984 I/AB 1.6 86KM EA71
SUBARU LEONE KOMBI 1980 - 1984 I/AB 1.8 80KM EA81
SUBARU LEONE KOMBI 1980 - 1984 I/AB 1.8 82KM EA81#
SUBARU LEONE SEDAN 1979 - 1984 I/AB 1.6 86KM EA71
SUBARU LEONE SEDAN 1980 - 1984 I/AB 1.8 80KM EA81
SUBARU LEONE SEDAN 1980 - 1984 I/AB 1.8 82KM EA81#
SUBARU XT COUPE 1984 - 1990 XT 1.8 136KM EA82
SUBARU XT COUPE 1987 - 1990 XT 1.8 131KM EA82#
SUBARU XT COUPE 1988 - 1990 XT 1.8 120KM EA82##
TOYOTA 1000 HATCHBACK 1969 - 1978 KP30 1.0 45KM 2K
TOYOTA 1000 HATCHBACK 1969 - 1978 KP36V 1.0 45KM 2K
TOYOTA CARINA KOMBI 1978 - 1983 TA4K/TA6K 1.6 75KM 2T!
TOYOTA CARINA KOMBI 1981 - 1982 TA4K/TA6K 1.6 73KM 2T
TOYOTA CARINA SEDAN 1973 - 1978 TA1 1.6 79KM 2T^
TOYOTA CARINA SEDAN 1975 - 1978 TA1 1.6 86KM 2TB
TOYOTA CARINA SEDAN 1976 - 1978 TA1 1.6 75KM 2T
TOYOTA CARINA SEDAN 1978 - 1983 TA4L/TA6L 1.6 75KM 2T
TOYOTA CARINA SEDAN 1982 - 1987 TA4L/TA6L 1.8 86KM 3T
TOYOTA CELICA COUPE 1977 - 1985 TA4C/TA60 1.6 86KM 2TB#
TOYOTA CELICA COUPE 1978 - 1982 TA4C/TA60 1.6 109KM 2T-G
TOYOTA CELICA COUPE 1979 - 1983 TA4C/TA60 1.6 75KM 2TB
TOYOTA CELICA COUPE 1979 - 1983 TA4C/TA60 1.6 90KM 2T
TOYOTA CELICA COUPE 1980 - 1982 TA4C/TA60 1.6 110KM ?$#
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1977 - 1985 TA60/RA40/RA6 1.6 86KM 2TB
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1978 - 1983 TA60/RA40/RA6 2.0 122KM 18R-G
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1979 - 1983 TA60/RA40/RA6 1.6 90KM 2T
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1980 - 1982 TA60/RA40/RA6 2.0 88KM 18R
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1982 - 1985 TA60/RA40/RA6 2.0 105KM 21R-C
TOYOTA CELICA SEDAN 1973 - 1978 TA2 1.6 79KM $%
TOYOTA CELICA SEDAN 1973 - 1978 TA2 1.6 86KM 2TB
TOYOTA CELICA SEDAN 1974 - 1978 TA2 1.6 107KM 2T-G
TOYOTA CELICA SEDAN 1975 - 1977 TA2 2.0 86KM 18R
TOYOTA CELICA SEDAN 1976 - 1978 TA2 1.6 75KM 2T
TOYOTA COROLLA COUPE 1975 - 1980 KE 1.2 54KM 3K-B/C/H
TOYOTA COROLLA COUPE 1983 - 1987 AE86 1.6i 16V 124KM 4A-GE
TOYOTA COROLLA COUPE 1985 - 1987 AE86 1.6i 16V 115KM 4A-GEC
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1976 - 1980 KE 1.2 54KM 3K-B/C/H
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1979 - 1982 E7 1.3 60KM 4K
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1982 - 1983 E7 1.3 65KM 4K
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1985 - 1987 8EB 1.6i 16V 121KM 4A-GEL
TOYOTA COROLLA KOMBI 1975 - 1980 KE 1.2 54KM 3K/3K-H
TOYOTA COROLLA KOMBI 1979 - 1982 E7 1.3 60KM 4K-C
TOYOTA COROLLA KOMBI 1982 - 1987 E7 1.3 65KM 4K
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1983 - 1984 E8 1.3 69KM 2A-L
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1983 - 1987 E8 1.6 84KM 4A-L#
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1985 - 1987 E8 1.6 73KM 4A-LC
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1985 - 1988 E8 1.6 86KM 4A-L
TOYOTA COROLLA SEDAN 1972 - 1977 KE 1.2 58KM 3K-B/C/H
TOYOTA COROLLA SEDAN 1974 - 1980 KE 1.2 54KM 3K-B/C/H
TOYOTA COROLLA SEDAN 1979 - 1983 E7 1.3 60KM 4K
TOYOTA COROLLA SEDAN 1982 - 1983 E7 1.3 65KM 4K#
TOYOTA COROLLA SEDAN 1983 - 1984 E8 1.3 75KM 2A-L
TOYOTA COROLLA SEDAN 1984 - 1987 E8 1.3 12V 75KM 2E-LC
TOYOTA COROLLA SEDAN 1985 - 1987 E8 1.6 72KM 4A-LC
TOYOTA CORONA HATCHBACK 1979 - 1981 TT 1.8 86KM 3T
TOYOTA CORONA KOMBI 1975 - 1979 RT118 2.0 88KM 18R
TOYOTA CORONA SEDAN 1975 - 1977 RX/RT 2.0 88KM 18R
TOYOTA CORONA SEDAN 1979 - 1981 RX/RT 1.8 86KM 3T
TOYOTA CRESSIDA KOMBI 1977 - 1981 RX3 2.0 90KM 18R
TOYOTA CRESSIDA SEDAN 1977 - 1981 RX3 2.0 90KM 18R
TOYOTA HIACE 1977 - 1983 I/ H10 1.6 67KM 12R
TOYOTA LAND CRUISER 1969 - 1975 J4/ 40 3.9 12V 131KM F
TOYOTA LAND CRUISER 1969 - 1995 J4/ PICKUP 3.9 12V 131KM F
TOYOTA LAND CRUISER 1974 - 1984 J4/ 40 3.0D 80KM B
TOYOTA LAND CRUISER 1975 - 1986 J4/ 40 4.2 12V 121KM 2F
TOYOTA LAND CRUISER 1975 - 1980 J4/ PICKUP 3.6D 90KM H
TOYOTA LAND CRUISER 1975 - 1986 J4/ PICKUP 4.2 12V 121KM 2F
TOYOTA LAND CRUISER 1979 - 1980 J4/ 40 3.6D 90KM H
TOYOTA LAND CRUISER 1981 - 1988 J6/ 60 4.2 12V 120KM 2F
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1974 - 1978 KP 1.0 45KM #!@
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1978 - 1984 KP6 1.0 45KM 2K
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1978 - 1982 KP6 1.2 53KM 3K-H
TOYOTA STARLET KOMBI 1974 - 1978 KP 1.0 45KM #!@
TOYOTA STARLET KOMBI 1978 - 1984 KP6 1.0 45KM 2K
TOYOTA STARLET KOMBI 1978 - 1982 KP6 1.2 56KM 3K-H