TARCZ HAM.PRZÓD 0713 240*58*13/4 KPL/2SZT.

TARCZ HAM.PRZÓD 0713 240*58*13/4 KPL/2SZT.

Indeks MotoHurt: 03768

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 OP/2SZT

Cena brutto: 125,46 zł/OP/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 240*58*13/4

Producent Symbol
FORD 1158208
FORD 1619173
FORD 1619174
FORD 1629478
FORD 1629480
FORD 1629748
FORD 5022662
FORD 5024745
FORD 6092165
FORD 6100043
FORD 6158206
FORD 6158208
FORD 6169972
FORD 6169973
FORD 87BXFORD1125AA
Producent Symbol
ABS 15753
AP 19131
APEC DSK104
BENDIX 561462B
BORG BBF4885
BOSCH 0986478074
BRECO BS7524
BREMBO 08494620
CAR 142258
CAR HPD258
DELPHI BG2375
ETF 199972
ETF 19-9972
EUROBRAKE 5815202512
FEBI 05667
FERODO DDF134
FOMAR FO2094
FREMAX BD9972
FRITECH BD0017
FTE BS3389
GIRLING 6016503
JURID 561462J
KAWE 610300
KRAFT 6042080
LEMFORDER 16835
LEMFORDER 1683502
LPR F1271P
LUCAS DF1650
MAGNETI 16835
MAGNETI 431602041520
MAPCO 15726
MAXGEAR 192643
MAXTECH 8270050000
METELLI 230098
MIKODA 0713ATM
MINTEX MDC407
NK 202512
OPTIMAL BS1030
OPTIMAL BS1030C
PAGID 51009
PEX 140185
PILENGA 5271
PROTECHNIC PRD1143
QH BDC3389
REMSA 610300
ROADHOUSE 610300
ROTINGER RT1017
SBS 1815202512
STELLOX 60202512SX
SWAG 50905667
TEXTAR 98200025701
TRISCAN 812016112
TRUSTING DF017
TRW DF1650
VALEO 186167
WOKING D610300
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 1.3 60KM JCT
FORD SIERRA HATCHBACK 1982 - 1986 I 1.6 75KM L##
FORD SIERRA KOMBI 1982 - 1986 I 1.6 75KM L##