TARCZ HAM.PRZÓD 0711 260*53*24/5 KPL/2SZT.

TARCZ HAM.PRZÓD 0711 260*53*24/5 KPL/2SZT.

Indeks MotoHurt: 03767

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 OP/2SZT

Cena brutto: 199,26 zł/OP/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 260*53*24/5

Producent Symbol
FORD 1630011
FORD 5022664
FORD 5023441
FORD 5027462
FORD 5027463
FORD 6158214
FORD 6168109
FORD 6193694
Producent Symbol
ABS 15788
ATE 24012401091
ATE 424109
BENDIX 561357B
BOSCH 0986478666
BREMBO 09486610
FERODO DDF180
FERODO DDF292
HP 53381
JURID 561356J
LOCKHEED BG2346
LPR F1171V
LUCAS DF1648
MAPCO 15722
MIKODA 0711ATM
MINTEX MDC370
NK 202521
PAGID 51018
PEX 140178
QH BDC3517
TEXTAR 98200032301
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1992 I 1.8 90KM REC +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM N8D +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM NEL +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1990 I 2.0i 100KM NRC +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1994 I 2.0i 115KM NR# +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1992 I 2.5D 69KM STR +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1986 I 2.8i 150KM PRE +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1986 - 1988 I 2.4i 130KM ARC +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1986 - 1994 I 2.9i 145KM BR# +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1986 - 1994 I 2.9i 150KM BRC +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1988 - 1992 I 2.4i 125KM ARD +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1988 - 1993 I 2.5TD 92KM SF# +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1989 - 1994 I 2.0i 120KM N9D +ABS
FORD SCORPIO HATCHBACK 1993 - 1994 I 2.5TD 115KM SCB +ABS
FORD SCORPIO KOMBI 1988 - 1994 I 2.9i 145KM BR# +ABS
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.0i 115KM N9F +ABS
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.0i 120KM N9D +ABS
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1994 I 2.4i 125KM ARD +ABS
FORD SCORPIO KOMBI 1991 - 1993 I 2.5TD 92KM SF# +ABS
FORD SCORPIO KOMBI 1993 - 1994 I 2.5TD 115KM SCB +ABS
FORD SCORPIO SEDAN 1986 - 1994 I 2.9i 145KM BR# +ABS
FORD SCORPIO SEDAN 1988 - 1992 I 2.4i 125KM ARD +ABS
FORD SCORPIO SEDAN 1988 - 1993 I 2.5TD 92KM SF# +ABS
FORD SCORPIO SEDAN 1989 - 1994 I 2.0i 120KM N9D +ABS
FORD SCORPIO SEDAN 1992 - 1994 I 2.0i 115KM N9F +ABS
FORD SCORPIO SEDAN 1993 - 1994 I 2.5TD 115KM SCB +ABS
FORD SIERRA KOMBI 1982 - 1986 I 2.8 PR#
FORD SIERRA KOMBI 1988 - 1993 II 2.9i B4#