SIMERING 30-42-7 11839 -12 WAŁEK ROZRZĄDU PRAWOSKRĘTNY

SIMERING 30-42-7 11839 -12 WAŁEK ROZRZĄDU PRAWOSKRĘTNY

Indeks MotoHurt: 02106

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 18,45 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 30,0*42,0*7,0

Producent Symbol
BMW 23111228314
FIAT 40004400
FIAT 55196124
FIAT 55196125
FIAT 60805718
FIAT 60809849
FIAT 71753052
FIAT 7604177
HYUNDAI 2214435504
HYUNDAI 22144-35504
HYUNDAI 2214439000
HYUNDAI 22144-39000
HYUNDAI 2214439001
HYUNDAI 22144-39001
OPEL 00614967
OPEL 614967
OPEL 93178530
RENAULT 7700101348
RENAULT 7700743160
RENAULT 7700747291
RENAULT 7700749395
SUZUKI 1274679J50
SUZUKI 12746-79J50
Producent Symbol
AJUSA 15008200
CORTECO 12011839
CORTECO 12011839B
CORTECO 12019621B
CORTECO 19016921B
ELRING 277142
ELRING 505838
FAI OS801A
FEBI 10540
FEBI 14211
GLASER 76063
GOETZE 5030724470
GOETZE 5031948800
KM 0302136
MALO 1060PRDF
PAYEN NA5053
REINZ 811753950
REINZ 815345300
SWAG 60910540
SWAG 70914211
VAICO V240503
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 145 1996 - 2001 1.4i 16V AR33503
ALFA 145 1996 - 2001 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 145 1996 - 1998 1.8i 16V AR38401
ALFA 145 1998 - 2001 1.8i 16V AR32201
ALFA 145 1998 - 2001 2.0i 16V AR32301
ALFA 145 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 146 1996 - 2001 1.4i 16V AR33503
ALFA 146 1996 - 2001 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 146 1996 - 2001 1.8i 16V AR38401
ALFA 146 1998 - 2001 1.8i 16V AR32201
ALFA 146 1998 - 2001 2.0i 16V AR32301
ALFA 146 1999 - 2001 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.6i 16V AR37203
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 147 2001 - 2010 937 1.9JTD 115KM 937.A2
ALFA 147 2001 - 2010 937 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA 147 2003 - 2010 937 1.9JTD 101KM 182.B9
ALFA 155 1992 - 1997 2.0i 16V AR67203
ALFA 155 1996 - 1998 1.6i 16V AR67601
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2006 932 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 2.0i 16V AR32301
ALFA 156 KOMBI 1997 - 2000 932 2.4JTD 136KM AR32501
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2000 932 1.8i 16V AR32201
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2006 932 1.8i 16V AR32205
ALFA 156 KOMBI 2000 - 2006 932 2.4JTD 140KM 839.A6
ALFA 156 KOMBI 2001 - 2006 932 1.9JTD 115KM 937.A2
ALFA 156 KOMBI 2003 - 2006 932 2.4JTD 175KM 841.G0
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2005 932 1.6i 16V 120KM AR67601
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 1.9JTD 105KM AR32302
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 2.0i 16V AR32301
ALFA 156 SEDAN 1997 - 2000 932 2.4JTD 136KM AR32501
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2005 932 1.8i 16V AR32205
ALFA 156 SEDAN 2000 - 2005 932 2.4JTD 140KM 839.A6
ALFA 156 SEDAN 2001 - 2005 932 1.9JTD 115KM 937.A2
ALFA 156 SEDAN 2003 - 2005 932 2.4JTD 175KM 841.G0
ALFA 166 1998 - 2000 2.0i 16V AR34103
ALFA 166 1998 - 2000 2.4JTD 136KM AR34202
ALFA 166 2000 - 2021 2.0i 16V AR36301
ALFA 166 2000 - 2021 2.0i 16V 150KM AR36301
ALFA 166 2000 - 2021 2.4JTD 140KM AR36202
ALFA GT 2003 - 2021 2.0i 16VJTs 165KM 937.A1
ALFA GTV 1995 - 2021 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA GTV 1998 - 2021 1.8i 16V 140KM AR32201
ALFA GTV 1998 - 2000 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA GTV 2003 - 2021 2.0i 16VJTs 165KM 937.A1
ALFA SPIDER 1995 - 2005 916S 2.0i 16V 150KM AR32310
ALFA SPIDER 1998 - 2005 916S 1.8i 16V 140KM AR32201
ALFA SPIDER 1998 - 2000 916S 2.0i 16V 155KM AR32301
ALFA SPIDER 2003 - 2005 916S 2.0i 16VJTs 165KM 937.A1
BMW 316i 1988 - 1991 E30 1.6i M40B16
BMW 316i 1988 - 1991 E30 1.6i M40B16 +ABS
BMW 316i TOURING 1991 - 1994 E30 1.6i M40B16 +ABS
BMW 318i 1987 - 1991 E30 1.8i M40B18 +KAT
BMW 318i TOURING 1989 - 1995 E30 1.8i M40B18
BMW 318i TOURING 1989 - 1995 E30 1.8i M40B18 +ABS
BMW 318iS 1989 - 1991 E30 1.8i 16V M42B18
BMW 318iS 1989 - 1991 E30 1.8i 16V M42B18 +ABS
BMW 320i 1982 - 1987 E30 2.0i M20B20
BMW 320i 1982 - 1987 E30 2.0i M20B20 +ABS
BMW 320i 1987 - 1990 E30 2.0i M20B20 +ABS+KAT
BMW 320i 1987 - 1990 E30 2.0i M20B20 +KAT
BMW 320i TOURING 1988 - 1991 E30 2.0i M20B20
BMW 320i TOURING 1988 - 1991 E30 2.0i M20B20 +ABS
BMW 320iS 1987 - 1991 E30 2.0i 16V S14B20
BMW 320iS 1987 - 1991 E30 2.0i 16V S14B20 +ABS
BMW 324d 1985 - 1990 E30 2.4D M21D24
BMW 518i 1989 - 1994 E34 1.8i M40B18
BMW 518i 1989 - 1994 E34 1.8i M40B18 +ABS
BMW 520i 1987 - 1990 E34 2.0i M20B20
BMW 520i 1987 - 1990 E34 2.0i M20B20 +ABS
BMW 525i 1988 - 1990 E34 2.5i M20B25 +ABS
CHEVROLET AVEO HATCHBACK 2008 - 2011 T250/T255 1.4i 16V 101KM LDT
CHEVROLET AVEO SEDAN 2006 - 2011 T250/T255 1.4i 16V 94KM F14D3
CHEVROLET AVEO SEDAN 2008 - 2011 T250/T255 1.4i 16V 101KM LDT
FIAT BARCHETTA 1994 - 2021 183SA 1.8i 16V 183A1
FIAT BARCHETTA 1997 - 2021 183SA 1.8i 16V 188A6
FIAT BRAVA 1995 - 1998 182 1.4i 12V 75KM 182.A5
FIAT BRAVA 1995 - 1999 182 1.4i 12V 80KM 182.A3
FIAT BRAVA 1995 - 2002 182 1.8i 16V 113KM 182.A2
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 100KM 182.A7
FIAT BRAVA 1996 - 2002 182 1.9TD 75KM 182.A8
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B4
FIAT BRAVA 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182.B9
FIAT BRAVO 1995 - 1998 182 1.4i 12V 75KM 182A5
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.4i 12V 80KM 182A3
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 1.8i 16V 113KM 182A2
FIAT BRAVO 1995 - 1999 182 2.0i 20V 147KM 182A1
FIAT BRAVO 1997 - 2002 182 1.9TD 100KM 182A7
FIAT BRAVO 1997 - 1999 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.8i 16V 113KM 182A2
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B4
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9JTD 105KM 182B9
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 1.9TD 75KM 182A8
FIAT BRAVO 1999 - 2002 182 2.0i 20V 154KM 182B7
FIAT CNQ 1994 - 1998 170## 1.1i 54KM 176B2
FIAT COUPE 1994 - 1997 FACA1A 2.0i 16V 836A3
FIAT COUPE 1994 - 1997 FACB1A 2.0i 16V 175A1
FIAT COUPE 1996 - 2021 175AXA 1.8i 16V 183A1
FIAT COUPE 1996 - 2021 175AXA 1.8i 16V 131KM 183A1 +ABS
FIAT CROMA 1985 - 1988 154# 2.0i 834B.000
FIAT CROMA 1985 - 1989 154## 2.4TD 8144.91
FIAT CROMA 1985 - 1990 154#B 2.0 154A1
FIAT CROMA 1985 - 1990 154#C 2.0 154A1
FIAT CROMA 1989 - 1991 154## 2.5TD 8144.97
FIAT CROMA 1989 - 1991 154AE 1.9TDi 154B0
FIAT CROMA 1991 - 1996 154## 2.0i 154C4 +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1992 154LB 2.0 154C5 +ABS
FIAT CROMA 1991 - 1996 154LG 1.9TDi 154C6
FIAT CROMA 1992 - 1996 154LR 1.9TDi 154D1
FIAT CROMA 1992 - 1996 154LR 1.9TDi 154D1 +ABS
FIAT CROMA 1993 - 1996 154## 2.5i 834G0 +ABS
FIAT CROMA 1993 - 1996 154LN 2.0i 16V 154E1
FIAT CROMA 1993 - 1996 154LN 2.0i 16V 154E1 +ABS
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.2i 65KM 223A5
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.9D 63KM 223A6
FIAT DOBLO 2001 - 2009 I 1.9JTD 100KM 182B9
FIAT DOBLO 2003 - 2009 I 1.9JTD 105KM 223.A7
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.2i 65KM 223A5
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.9D 63KM 223A6
FIAT DOBLO CARGO 2001 - 2009 I 1.9JTD 100KM 182B9
FIAT DOBLO CARGO 2003 - 2009 I 1.9JTD 105KM 223.A7
FIAT IDEA 2003 - 2021 1.9JTD 100KM 188.B2
FIAT MAREA 1996 - 2021 185AXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXD 2.0i 20V 182.A1
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXG 2.4TD 185.A2
FIAT MAREA 1997 - 2021 185AXA 1.4i 12V 182.A3
FIAT MAREA 1999 - 2021 185AXM 2.0i 20V 182.B7
FIAT MAREA 1999 - 2021 185AXN 1.9JTD 182.B4
FIAT MAREA 1999 - 2021 185AXQ 2.4JTD 185.A6
FIAT MAREA 2000 - 2021 185AXT 1.9JTD 186.A6
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2021 185BXA 1.4i 12V 182.A3
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 2021 185BXC 1.8i 16V 182.A2
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXD 2.0i 20V 182.A1
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXE 1.9TD 182.A7
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXF 1.9TD 182.A8
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXG 2.4TD 185.A2
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185B## 2.0i 20V 185.A8
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185BXM 2.0i 20V 182.B7
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185BXN 1.9JTD 182.B4
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2021 185BXQ 2.4JTD 185.A6
FIAT MAREA WEEKEND 2000 - 2021 185BXT 1.9JTD 186.A6
FIAT MULTIPLA 1998 - 2002 186AXB 1.9JTD 182.B4
FIAT MULTIPLA 2002 - 2021 186#XE 1.9JTD 186.A8
FIAT PALIO 1995 - 1998 178BXU 1.2i 73KM 178.B5
FIAT PALIO 1999 - 2001 178#XZ 1.2i 73KM 178.E2
FIAT PALIO WEEKEND 1999 - 2001 178DXZ 1.2i 73KM 178.E2
FIAT PALIO WEEKEND 2001 - 2021 178#YA 1.2i 60KM 188.A4
FIAT PALIO WEEKEND 2001 - 2021 178DX 1.9D 63KM 223.A6
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.2i 60KM 188.A4
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A1
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A6
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.9D 60KM 188.A3
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.9JTD 80KM 188.A2
FIAT PUNTO 2001 - 2011 II/188 1.9JTD 86KM 188.A7
FIAT PUNTO 2003 - 2011 II/188 1.9JTD 101KM 188.B2
FIAT SCN 1998 - 2021 187## 1.1i 54KM 176.B2
FIAT SCN 1999 - 2021 187## 1.1i 54KM 187.A1
FIAT SIENA 1997 - 2001 178CXG 1.2i 73KM 178.B5
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.8i 16V 133KM 192.A4
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.9JTD 115KM 192.A1
FIAT STILO 2001 - 2006 192 1.9JTD 80KM 192.A3
FIAT STILO 2001 - 2006 192 2.4i 20V 170KM 192.A2
FIAT STILO MULTI WAGON 2003 - 2008 192 1.8i 16V 133KM 192.A4
FIAT STILO MULTI WAGON 2003 - 2008 192 1.9JTD 115KM 192.A1
FIAT STRADA PICK UP 1999 - 2002 178EXG 1.2i 73KM 178.B5
FIAT STRADA PICK UP 2000 - 2021 178EYD 1.9D 63KM 223.A6
FIAT STRADA PICK UP 2002 - 2021 178EYA 1.2i 60KM 188.A4
FIAT STRADA PICK UP 2003 - 2021 178E## 1.9JTD 80KM 188.A2
FIAT TIPO 1988 - 1993 160AA 1.1 160.A3
FIAT TIPO 1990 - 1991 160AN 1.8i 16V 160.A5
FIAT TIPO 1991 - 1993 160AV 2.0i 16V 160.A8 +KAT
FIAT TIPO 1993 - 1995 160EF 2.0i 16V 836.A3
FIAT UNO 1985 - 1989 146A 1.0 156.A2.000
FIAT UNO 1990 - 1992 146A/E 1.0i 156.A2.046
FIAT UNO 1990 - 1993 146AED 1.0 44KM 156.A2
FIAT UNO 1991 - 2000 146E 1.1i 156.C.046
FIAT UNO 1991 - 2000 146E 1.1i 156.C.046
FIAT UNO 1993 - 1999 146A/E 1.0i 156.A2.000 +KAT
HYUNDAI XG 30/300 SEDAN 1998 - 2005 XG 3.0i 24V 188KM G6CT-G
HYUNDAI XG 350 SEDAN 2003 - 2005 XG 3.5i 24V 197KM G6CU
KIA SORENTO 2002 - 2009 I/JC 3.5i 24V 194KM G6CU
LANCIA DEDRA KOMBI 1994 - 1999 2.0i 16V 139KM 836.A3
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.8i 16V 183.A1
LANCIA DEDRA KOMBI 1996 - 1999 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DEDRA SEDAN 1994 - 1999 2.0i 16V 139KM 836.A3
LANCIA DEDRA SEDAN 1996 - 1999 1.8i 16V 183.A1
LANCIA DEDRA SEDAN 1996 - 1999 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DELTA 1989 - 1991 I 2.0i 16V 196KM 831.D5
LANCIA DELTA 1993 - 1994 I 2.0i 16V 211KM 831.E5
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 2.0i 16V 139KM 836.A3
LANCIA DELTA 1993 - 1999 II 2.0i 16V 186KM 836.A2
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.8i 16V 113KM 182.A2
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 1.8i 16V 131KM 183.A1
LANCIA DELTA 1996 - 1999 II 2.0i 16V 193KM 175.A4
LANCIA KAPPA COUPE 1996 - 2001 2.0i 16V 205KM 838.A4
LANCIA KAPPA COUPE 1996 - 2001 2.0i 20V 155KM 838.A6
LANCIA KAPPA COUPE 1996 - 1998 2.4i 20V 175KM 838.A2
LANCIA KAPPA COUPE 1998 - 2001 2.0i 20V 220KM 175.A3
LANCIA KAPPA KOMBI 1996 - 2001 2.0i 16V 205KM 838.A4
LANCIA KAPPA KOMBI 1996 - 2001 2.0i 20V 155KM 838.A6
LANCIA KAPPA KOMBI 1996 - 1998 2.4i 20V 175KM 838.A2
LANCIA KAPPA KOMBI 1996 - 2001 2.4TD 124KM 838.A#
LANCIA KAPPA KOMBI 1998 - 2001 2.0i 20V 220KM 175.A3
LANCIA KAPPA KOMBI 1998 - 2001 2.4JTD 136KM 838.A8
LANCIA KAPPA SEDAN 1994 - 1998 2.0i 20V 146KM 838.A1
LANCIA KAPPA SEDAN 1994 - 1998 2.4i 20V 175KM 838.A2
LANCIA KAPPA SEDAN 1995 - 2001 2.0i 16V 205KM 838.A4
LANCIA KAPPA SEDAN 1995 - 2001 2.4TD 124KM 838.A#
LANCIA KAPPA SEDAN 1996 - 2001 2.0i 20V 155KM 838.A6
LANCIA KAPPA SEDAN 1998 - 2001 2.0i 20V 220KM 175.A3
LANCIA KAPPA SEDAN 1998 - 2001 2.4JTD 136KM 838.A8
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2005 1.8i 16V 131KM 839.A#
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2000 1.9JTD 105KM AR32302
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2000 2.0i 20V 154KM 182.B7
LANCIA LYBRA KOMBI 1999 - 2000 2.4JTD 135KM 839.A5
LANCIA LYBRA KOMBI 2000 - 2001 1.9JTD 110KM AR37101
LANCIA LYBRA KOMBI 2000 - 2005 2.0i 20V 150KM 185.A8
LANCIA LYBRA KOMBI 2000 - 2005 2.4JTD 140KM 839.A6
LANCIA LYBRA KOMBI 2001 - 2005 1.9JTD 115KM 937.A2
LANCIA LYBRA KOMBI 2002 - 2005 2.4JTD 150KM 841.C
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2005 1.8i 16V 131KM 839.A#
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2000 1.9JTD 105KM AR32302
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2000 2.0i 20V 154KM 182.B7
LANCIA LYBRA SEDAN 1999 - 2000 2.4JTD 135KM 839.A5
LANCIA LYBRA SEDAN 2000 - 2001 1.9JTD 110KM AR37101
LANCIA LYBRA SEDAN 2000 - 2005 2.0i 20V 150KM 185.A8
LANCIA LYBRA SEDAN 2000 - 2002 2.4JTD 140KM 839.A6
LANCIA LYBRA SEDAN 2001 - 2005 1.9JTD 115KM 937.A2
LANCIA LYBRA SEDAN 2002 - 2005 2.4JTD 150KM 841.C
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1992 2.0i 16V 141KM 834.B2
LANCIA THEMA KOMBI 1989 - 1993 2.0i 16V 177KM 834.C1
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1994 2.0i 16V 152KM 834.F1
LANCIA THEMA KOMBI 1992 - 1994 2.0i 16V 201KM 834.F2
LANCIA THEMA SEDAN 1988 - 1992 2.0i 16V 177KM 834.C1
LANCIA THEMA SEDAN 1989 - 1992 2.0i 16V 141KM 834.B2
LANCIA THEMA SEDAN 1992 - 1993 2.0i 16V 152KM 834.F1
LANCIA THEMA SEDAN 1992 - 1994 2.0i 16V 201KM 834.F2
LANCIA THESIS 2002 - 2021 2.0i 20V 185KM 841.E
LANCIA THESIS 2002 - 2021 2.4i 20V 170KM 841.D
LANCIA THESIS 2002 - 2021 2.4JTD 150KM 841.C
LANCIA THESIS 2003 - 2021 2.4JTD 20V 175KM 841.G
LANCIA Y 1995 - 2003 840 1.1i 54KM 176.B2
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.2i 60KM 188.A4
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 75KM 840.A4
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 80KM 840.A2
LANCIA Y10 1985 - 1991 156 1.0 44KM 156.A2
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.1i 50KM 156.C046
LANCIA Y10 1989 - 1995 156 1.1i 57KM 156.C000
LANCIA YPSILON 2003 - 2011 I/843 1.2i 60KM 188.A4
MITSUBISHI 3000 GT 1992 - 1999 Z16A 3.0i 24V 286KM 6G72
MITSUBISHI PAJERO 1994 - 1999 II 3.5i 24V 208KM 6G74 DOHC
MITSUBISHI PAJERO 1994 - 1999 II 3.5i 24V 208KM 6G74 SOHC
MITSUBISHI PAJERO 1997 - 1999 II 3.5i 24V 194KM 6G74 DOHC #1
MITSUBISHI PAJERO 2000 - 2007 III 3.5i 24V 203KM 6G74 DOHC
MITSUBISHI SIGMA SEDAN 1990 - 1996 F2A/ F1A 3.0i 24V 205KM 6G72 DOHC
NISSAN KUBISTAR 2003 - 2021 X76 1.2i 60KM D7F 764
OPEL ASTRA HATCHBACK 2005 - 2009 H 1.9CDTi 100KM Z19DTL
OPEL ASTRA HATCHBACK 2005 - 2009 H 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL ASTRA KOMBI 2005 - 2010 H 1.9CDTi 100KM Z19DTL
OPEL ASTRA KOMBI 2005 - 2010 H 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL ASTRA SEDAN 2005 - 2012 H 1.9CDTi 100KM Z19DTL
OPEL ASTRA SEDAN 2005 - 2012 H 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL SIGNUM 2004 - 2008 1.9CDTi 120KM Z19DT#
OPEL SIGNUM 2005 - 2008 1.9CDTi 100KM Z19DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2004 - 2009 C 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 2005 - 2008 C 1.9CDTi 100KM Z19DT#
OPEL VECTRA KOMBI 2004 - 2008 C 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL VECTRA KOMBI 2005 - 2008 C 1.9CDTi 100KM Z19DTL
OPEL VECTRA SEDAN 2004 - 2009 C 1.9CDTi 120KM Z19DT
OPEL VECTRA SEDAN 2005 - 2008 C 1.9CDTi 100KM Z19DTL
OPEL ZAFIRA 2005 - 2010 II/A05 1.9CDTi 100KM Z19DTL
OPEL ZAFIRA 2005 - 2010 II/A05 1.9CDTi 120KM Z19DT
RENAULT 19 1988 - 1992 I 1.4 80KM E6J 70#
RENAULT 19 1992 - 1996 II 1.4i 75KM E7J 742
RENAULT 19 CHAMADE 1992 - 1996 II 1.4i 75KM E7J 742
RENAULT AVANTIME 2002 - 2003 DE0 2.2DCi 16V 150KM G9T 712
RENAULT CLIO 1991 - 1995 I 1.2 58KM E5F 7##
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.2i 58KM E7F 70#
RENAULT CLIO 1991 - 1995 I 1.4 79KM E6J 71#
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.4i 75KM E7J 7##
RENAULT CLIO 1991 - 1998 I 1.4i 79KM E7J 7##
RENAULT CLIO 1994 - 1996 I 1.2i 54KM C3G 720
RENAULT CLIO 1996 - 1998 I 1.2i 54KM D7F 730
RENAULT CLIO 1996 - 1998 I 1.2i 58KM D7F 730
RENAULT CLIO 1998 - 2005 II 1.2i 58KM D7F 72#
RENAULT CLIO 1998 - 2005 II 1.4i 75KM E7J ###
RENAULT CLIO 1998 - 2001 II 1.6i 90KM K7M 74#
RENAULT ESPACE 1996 - 2000 III 2.2TD 12V 113KM G8T 71#
RENAULT ESPACE 2000 - 2002 III 2.2DCi 16V 130KM G9T 710
RENAULT ESPACE 2002 - 2014 IV 2.2DCi 16V 150KM G9T 74#
RENAULT ESPACE 2006 - 2014 IV 2.2DCi 16V 139KM G9T 645
RENAULT KANGOO 1998 - 2008 KC0/1# 1.2i 58KM D7F 7##
RENAULT KANGOO 1998 - 2008 KC0/1# 1.4i 75KM K7J 70#
RENAULT KANGOO 2008 - 2021 II 1.6i 87KM K7M 750
RENAULT LAGUNA 2001 - 2007 II 2.2DCi 16V 150KM G9T 702
RENAULT LAGUNA 2005 - 2007 II 2.2DCi 16V 140KM G9T 70#
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2001 - 2007 II 2.2DCi 16V 150KM G9T 702
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 2005 - 2007 II 2.2DCi 16V 140KM G9T 70#
RENAULT LOGAN KOMBI 2007 - 2021 KS 1.4i 75KM K7J710
RENAULT LOGAN KOMBI 2007 - 2021 KS 1.6i 87KM K7M710
RENAULT LOGAN SEDAN 2004 - 2021 LS 1.4i 75KM K7J710
RENAULT LOGAN SEDAN 2004 - 2021 LS 1.6i 87KM K7M710
RENAULT MASTER 2000 - 2003 II 2.2DCi 16V 90KM G9T 720
RENAULT MASTER 2001 - 2003 II 2.5DCi 16V 115KM G9U 720
RENAULT MASTER 2003 - 2021 III 2.5DCi 16V 115KM G9U 754
RENAULT MASTER 2003 - 2021 III 2.5DCi 16V 99KM G9U 750
RENAULT MASTER 2006 - 2021 III 2.5DCi 16V 120KM G9U 650
RENAULT MASTER 2006 - 2021 III 2.5DCi 16V 146KM G9U 632
RENAULT MEGANE CABRIO 1996 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 70#
RENAULT MEGANE COUPE 1995 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 70#
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 1999 I 1.4i 71KM E7J 624
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 2002 I 1.4i 75KM E7J ###
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT MEGANE HATCHBACK 1995 - 2002 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.4i 75KM E7J 626
RENAULT MEGANE KOMBI 1999 - 2003 I 1.6i 90KM K7M 70#
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.4i 75KM E7J 764
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT MEGANE SCENIC 1997 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 2003 I 1.4i 75KM E7J ###
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT MEGANE SEDAN 1996 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT RAPID 1991 - 1998 F40#/G40# 1.4i 75KM E7J 7##
RENAULT RAPID 1991 - 1998 F40#/G40# 1.4i 79KM E7J 7##
RENAULT SCENIC 1999 - 1999 I 1.6i 75KM K7M 720
RENAULT SCENIC 1999 - 1999 I 1.6i 90KM K7M 7##
RENAULT THALIA 2000 - 2008 LB0/1/2# 1.4i 75KM K7J 700
RENAULT TRAFIC 2003 - 2014 II 2.5DCi 16V 135KM G9U 730
RENAULT TRAFIC 2006 - 2014 II 2.5DCi 16V 146KM G9U 630
RENAULT TRAFIC 2008 - 2014 II 2.5DCi 16V 114KM G9U 63#
RENAULT TWINGO 1996 - 2004 C06# 1.2i 54KM D7F 70#
RENAULT VEL SATIS 2002 - 2021 BJ0# 2.2DCi 16V 150KM G9T 702
RENAULT VEL SATIS 2004 - 2021 BJ0# 2.2DCi 16V 116KM G9T 600
RENAULT VEL SATIS 2004 - 2021 BJ0# 2.2DCi 16V 140KM G9T 70#
SUZUKI SX4 HATCHBACK 2006 - 2021 I/GY 1.9DDiS 120KM D19AA