TARCZ HAM.TYŁ 0488 345*69*24/5 DCENTR.=75 KPL/2SZT.

TARCZ HAM.TYŁ 0488 345*69*24/5 DCENTR.=75 KPL/2SZT.

Indeks MotoHurt: 02014

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 KPL/2SZT

Cena brutto: 467,40 zł/KPL/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 345*69*24/5

Producent Symbol
BMW 34216775289
Producent Symbol
ABE C4B039ABE
ABS 18206
ABS 18675
ALANKO 10303395
ALANKO 303395
AP 25514Z
APEC DSK3065
APEC SDK6783
ASHIKA 61000124
ATE 24012402332
ATE 424233
BENDIX 521756
BLUE PRINT ADB114367
BORG BBD6042S
BOSCH 0986479D59
BOSCH 0986479E08
BRECO BZ9124
BREMBO 09C40413
CAR 1421594
COMLINE ADC1788V
COMLINE AND6743
DACO 600351
DELPHI BG9130BC
DIAMAX N7023
DJPARTS BD2788
EDR RAD1289C
ETF 192605
ETF 19-2605
EUROBRAKE 58153415117
EUROBRAKE 5815341594
EUROREPAR 1676010080
FEBI 104805
FERODO DDF2037VC1
FREMAX BD3562
FTE BS7846HB
GIRLING 6066105
HELLA 8DD355119281
HELLA 8DD355120871
ICER 78BD35622
IJS 801636
JAPANPARTS DP0124
JAPKO 610124
JP GROUP 1463205400
JURID 563149JVC1
KAMOKA 103248
KAWE 6155110
LPR B2082V
LPR B2082VBR
LPR B2082VR
MAGNETI 360406130804
MAGNETI DFC1308
MASTER SPORT 24012402331PRPCSMS
MAXGEAR 193235
MAXTECH 8730860000
MAXTECH 8730860060
MAXTECH 8730860080
MAXTECH 8730866060
MAXTECH 8730866880
MAXTECH 8730866980
MEYLE 3835231003PD
MIKODA 0488ATM
MOTAQUIP LVBD1766
NATIONAL NBD1878
NK 3415117
NK 341594
OPEN PARTS BDR274620
OPTIMAL BS9360
OPTIMAL BS9360HC
OSSCA 43385
PROTECHNIC PRD6252
RAICAM RD01526
RBRAKE 78RBD23562
REMSA 6155110
REMY RAD1289C
RIDEX 82B0772
ROADHOUSE 6155110
ROTINGER RT71004HP
ROTINGER RT71004HPGL
ROTINGER RT71004HPGLT3
ROTINGER RT71004HPGLT5
ROTINGER RT71004HPGLT6
SAMKO B2082V
SAMKO B2082VBR
SAMKO B2082VR
SBS 18153415117
SBS 1815341594
STARK SKBD0022922
SWAG 20104805
TEMPLIN 5311033540
TEMPLIN 5311133540
TEXTAR 92253903
TEXTAR 92253925
TOPRAN 502241
TRISCAN 8120111017C
TRUCKTEC 0834173
TRW DF6610S
VAICO V2080098
WOKING D6155110
ZIMMERMANN 150348020
ZIMMERMANN 150348032
ZIMMERMANN 150348052
ZIMMERMANN 150348054
ZIMMERMANN 150348055
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
BMW 518d TOURING 2013 - 2017 F11 2.0CDi 16V 136KM N47D20C/B47D20A
BMW 518d TOURING 2013 - 2015 F11 2.0CDi 16V 143KM N47D20C
BMW 518d TOURING 2014 - 2018 F11 2.0CDi 16V 150KM B47D20A
BMW 520d GRAN TURISMO 2011 - 2017 F07GT 2.0TDi 16V 184KM N47D20C
BMW 520d TOURING 2009 - 2017 F11 2.0CDi 16V 163KM N47D20C/B47D20A
BMW 520d TOURING 2010 - 2017 F11 2.0CDi 16V 163KM N47D20C#
BMW 520d TOURING 2010 - 2015 F11 2.0CDi 16V 184KM N47D20C
BMW 520d TOURING 2013 - 2017 F11 2.0CDi 16V 190KM B47D20A
BMW 520d TOURING 2014 - 2017 F11 2.0CDi 16V 190KM B47D20A#
BMW 520d XDRIVE TOURING 2013 - 2017 F11 2.0CDi 16V 163KM N47D20C/B47D20A#
BMW 520d XDRIVE TOURING 2014 - 2017 F11 2.0CDi 16V 190KM B47D20A#
BMW 520i TOURING 2011 - 2017 F11 2.0i 16V 184KM N20B20A
BMW 523i TOURING 2010 - 2011 F11 3.0i 24V 204KM N53B30A
BMW 525d 2010 - 2011 F10 3.0CDi 24V 204KM N57D30A
BMW 525d 2011 - 2016 F10 2.0CDi 16V 211KM N47D20D#
BMW 525d 2011 - 2016 F10 2.0CDi 16V 218KM N47D20D
BMW 525d TOURING 2010 - 2011 F11 3.0CDi 24V 204KM N57D30A
BMW 525d TOURING 2011 - 2017 F11 2.0CDi 16V 218KM N47D20D
BMW 528i GRAN TURISMO 2013 - 2017 F07GT 2.0i 16V 245KM N20N20A
BMW 528i TOURING 2010 - 2012 F11 3.0i 24V 258KM N52B30A
BMW 528i TOURING 2011 - 2018 F11 2.0i 16V 245KM N20B20##
BMW 530d 2010 - 2011 F10 3.0CDi 24V 245KM N57D30A
BMW 530d 2011 - 2016 F10 3.0CDi 24V 258KM N57D30A##
BMW 530d 2015 - 2016 F10 3.0CDi 24V 286KM N57D30A#
BMW 530d GRAN TURISMO 2009 - 2012 F07GT 3.0TDi 24V 245KM N57D30A
BMW 530d GRAN TURISMO 2009 - 2017 F07GT 3.0TDi 24V 258KM N57D30A#
BMW 530d GRAN TURISMO 2010 - 2012 F07GT 3.0TDi 24V 211KM N57D30##
BMW 530d TOURING 2010 - 2011 F11 3.0CDi 24V 245KM N57D30A
BMW 530d TOURING 2011 - 2017 F11 3.0CDi 24V 258KM N57D30A##
BMW 530d TOURING 2014 - 2017 F11 3.0CDi 24V 286KM N57D30A#
BMW 530dX DRIVE GRAN TURISMO 2009 - 2017 F07GT 3.0TDi 24V 258KM N57D30A#
BMW 530dX DRIVE GRAN TURISMO 2010 - 2012 F07GT 3.0TDi 24V 245KM N57D30A
BMW 530i 2011 - 2013 F10 3.0i 24V 272KM N53B30A#
BMW 530i ACTIVEHYBRID 2011 - 2016 F10 3.0i 24V 340KM N55B30A#
BMW 530i TOURING 2011 - 2013 F11 3.0i 24V 272KM N53B30A#
BMW 535d 2010 - 2011 F10 3.0CDi 24V 299KM N57SD30B
BMW 535d 2011 - 2016 F10 3.0CDi 24V 313KM N57D30B
BMW 535d GRAN TURISMO 2010 - 2012 F07GT 3.0TDi 24V 299KM N57SD30B
BMW 535d GRAN TURISMO 2012 - 2017 F07GT 3.0TDi 24V 313KM N57D30B
BMW 535d TOURING 2010 - 2011 F11 3.0CDi 24V 299KM N57SD30B
BMW 535d TOURING 2011 - 2017 F11 3.0CDi 24V 313KM N57D30B
BMW 535dX DRIVE GRAN TURISMO 2010 - 2012 F07GT 3.0TDi 24V 299KM N57SD30B
BMW 535i 2010 - 2016 F10 3.0i 24V 306KM N55B30A
BMW 535i GRAN TURISMO 2009 - 2017 F07GT 3.0i 24V 306KM N55B30A
BMW 535i TOURING 2010 - 2017 F11 3.0i 24V 306KM N55B30A
BMW 535i TOURING 2015 - 2017 F11 3.0i 24V 326KM N55B30A#
BMW 535i XDRIVE 2010 - 2016 F10 3.0i 24V 306KM N55B30A
BMW 535iX DRIVE GRAN TURISMO 2010 - 2017 F07GT 3.0i 24V 306KM N55B30A
BMW 550i 2010 - 2013 F10 4.4i 32V 408KM N63B44A
BMW 550i TOURING 2010 - 2013 F11 4.4i 32V 408KM N63B44A
BMW 550i TOURING 2013 - 2017 F11 4.4i 32V 449KM N63B44B
BMW 550i XDRIVE 2010 - 2013 F10 4.4i 32V 408KM N63B44A
BMW 640d CABRIO 2011 - 2018 F12 3.0CDi 24V 313KM N57D30B
BMW 640d COUPE 2010 - 2017 F13 3.0CDi 24V 313KM N57D30B
BMW 640d GRAN COUPE 2010 - 2018 F06 3.0TDi 24V 313KM N57D30B
BMW 640d XDRIVE CABRIO 2011 - 2018 F12 3.0CDi 24V 313KM N57D30B
BMW 640d XDRIVE COUPE 2011 - 2017 F13 3.0CDi 24V 313KM N57D30B
BMW 640i CABRIO 2011 - 2018 F12 3.0i 24V 320KM N55B30A
BMW 640i COUPE 2010 - 2017 F13 3.0i 24V 320KM N55B30A
BMW 640i GRAN COUPE 2010 - 2018 F06 3.0i 24V 320KM N55B30A
BMW 640i GRAN COUPE 2012 - 2018 F06 3.0i 24V 305KM N55B30A#
BMW 650i CABRIO 2011 - 2012 F12 4.4i 32V 408KM N63B44A
BMW 650i CABRIO 2011 - 2018 F12 4.4i 32V 449KM N63B44B
BMW 650i COUPE 2010 - 2013 F13 4.4i 32V 407KM N63B44A
BMW 650i COUPE 2011 - 2017 F13 4.4i 32V 449KM N63B44B
BMW 650i GRAN COUPE 2011 - 2018 F06 4.4i 32V 449KM N63B44B
BMW 650i GRAN COUPE 2013 - 2018 F06 4.4i 32V 456KM N63B44B##
BMW 650i XDRIVE CABRIO 2011 - 2012 F12 4.4i 32V 407KM N63B44A
BMW 650i XDRIVE CABRIO 2011 - 2018 F12 4.4i 32V 449KM N63B44B
BMW 650i XDRIVE COUPE 2011 - 2015 F13 4.4i 32V 408KM N63B44A
BMW 650i XDRIVE COUPE 2011 - 2017 F13 4.4i 32V 449KM N63B44B
BMW 650i XDRIVE GRAN COUPE 2011 - 2018 F06 4.4i 32V 449KM N63B44B
BMW 730d 2008 - 2015 F01/F02 3.0TDi 24V 245KM N57D30A
BMW 730d 2012 - 2015 F01/F02 3.0TDi 24V 258KM N57D30A#
BMW 730d XDRIVE 2012 - 2015 F01/F02 3.0TDi 24V 258KM N57D30A#
BMW 730i 2008 - 2015 F01/F02 3.0i 24V 258KM N52B30A
BMW 740d 2009 - 2015 F01/F02 3.0TDi 24V 306KM N57SD30B
BMW 740d 2012 - 2015 F01/F02 3.0TDi 24V 313KM N57D30B
BMW 740d XDRIVE 2009 - 2015 F01/F02 3.0TDi 24V 306KM N57SD30B
BMW 740d XDRIVE 2012 - 2015 F01/F02 3.0TDi 24V 313KM N57D30B
BMW 740i 2008 - 2015 F01/F02 3.0i 24V 326KM N54B30A
BMW 740i 2012 - 2015 F01/F02 3.0i 24V 320KM N55B30A
BMW ACTIVE HYBRID 2012 - 2015 F01/F02 3.0i 24V 354KM N55B30A
BMW M550d 2011 - 2016 F10 3.0CDi 24V 381KM N57D30C
BMW M550d TOURING 2012 - 2017 F11 3.0CDi 24V 381KM N57D30C