FILTR POWIETRZA AR 236 89*131*175

FILTR POWIETRZA AR 236 89*131*175

Indeks MotoHurt: 01670

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 szt.

Cena brutto: 21,65 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 89*131*175

Producent Symbol
DAF 224785
FORD 1498434
FORD 5001217
FORD 5002463
FORD 5006950
FORD 5011880
FORD 5014768
FORD 5018498
FORD 870X9601BCA
FORD A740X9601ABA
FORD A760X9601DA
FORD A800X9601TA
FORD A830X9601DFA
FORD A850X9601HA
GMC 7988016
PSA 1444P0
RENAULT 0860038900
RENAULT 7700565729
RENAULT 7701001494
RENAULT 7701001499
VOLVO 224785
VOLVO 3100127
VOLVO 31001274
VOLVO 70224785
Producent Symbol
AC DELCO PC63
ASSO AB1123
BALDWIN PA2099
BOSCH 1457429005
BOSCH 1457429007
BOSCH 1457429907
BOSCH 1457432106
BOSCH 1457432107
BOSCH 1457433425
BOSCH 145743348N
BOSCH 9457160027
BOSCH 9457226140
CHAMP AF116
CHAMP AR113
CHAMPION W109
CLEAN MA309
CROSLAND 902
DELCO PC63
FIAAM FL6325
FILTRON AR236
FRAM C12663A
KNECHT 07051972
KNECHT LX130
LOCKHEED LK3080
MAHLE 07052079
MANN C1362
PURFLUX A197
QH WA6419
WF WA20175
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT 11 1984 - 1986 B/C37# 1.4 105KM C1J 76#
RENAULT 11 1986 - 1988 B/C37# 1.4 115KM C1J 7##
RENAULT 12 1969 - 1980 R117# 1.3 54KM 810-02/97
RENAULT 12 1972 - 1980 R117# 1.3 60KM 810-06
RENAULT 12 1975 - 1980 R117# 1.3 50KM 810-02
RENAULT 12 KOMBI 1969 - 1980 R133# 1.3 54KM 810-02/97
RENAULT 12 KOMBI 1972 - 1980 R133# 1.3 60KM 810-06
RENAULT 12 KOMBI 1975 - 1980 R133# 1.3 50KM 810-02
RENAULT 18 1982 - 1986 R134# 1.6TS 97KM A6M 72#
RENAULT 18 KOMBI 1982 - 1986 R134# 1.6TS 97KM A6M 72#
RENAULT 5 1975 - 1979 I 1.3 64KM 810 725
RENAULT 5 1977 - 1981 I 1.4 840 725
RENAULT 5 1979 - 1984 I 1.3 64KM 810 725
RENAULT 5 1980 - 1984 I 1.4 160KM 840 730
RENAULT 5 1981 - 1984 I 1.4 TURBO 840 725
RENAULT 5 1982 - 1984 I 1.4 63KM 847 725
RENAULT 5 1982 - 1984 I 1.4 63KM C2J 713
RENAULT 5 1985 - 1991 II 1.4 GT 160KM 840 730
RENAULT 5 1985 - 1992 II 1.4i 58KM C3J 7##
RENAULT 5 1987 - 1990 II 1.4 67KM C2J 782
RENAULT 9 1984 - 1989 L42# 1.4 C1J 76#
RENAULT ESTAFETTE 1962 - 1981 R213# 1.1 39KM
RENAULT ESTAFETTE 1969 - 1981 R213# 1.3 39KM
RENAULT FUEGO 1980 - 1985 R136# 1.6 97KM 843 72#
RENAULT FUEGO 1980 - 1985 R136# 1.6 97KM AM6 72#
RENAULT TRAFIC 1980 - 1989 I 1.4 48KM 847 70#
RENAULT TRAFIC 1980 - 1986 I 1.6 65KM A1M 70#
RENAULT TRAFIC 1980 - 1986 I 1.6 65KM A1M 70#
RENAULT TRAFIC 1986 - 1989 I 1.7 68KM F1N 724
RENAULT TRAFIC 1986 - 1989 I 1.7 68KM F1N 724
RENAULT TRAFIC 1989 - 1991 I 1.4i 48KM C1J 700
RENAULT TRAFIC 1989 - 1994 I 1.7 68KM F1N 720
RENAULT TRAFIC 1989 - 1994 I 1.7 68KM F1N 720
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1982 - 1985 343/345 1.4 63KM B14.3E
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1986 - 1988 343/345 1.4 68KM B14.4S
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1987 - 1988 343/345 1.4 70KM B14.4S#
VOLVO 340/360 SEDAN 1986 - 1988 344 1.4 68KM B14.4S
VOLVO 340/360 SEDAN 1987 - 1988 344 1.4 69KM B14.4S