FILTR OLEJU FT 5018A UNF3/4"-16*109*145 PUSZKA

FILTR OLEJU FT 5018A UNF3/4"-16*109*145 PUSZKA

Indeks MotoHurt: 01503

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 10,00 szt.

Cena brutto: 46,74 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: UNF3/4"-16*109*145

Producent Symbol
FIAT 1900823
FIAT 1902047
FIAT 1902076
FIAT 1903628
FIAT 1903785
FIAT 1907580
FIAT 1907582
FIAT 1907583
FIAT 1930213
FIAT 1930823
FIAT 4787410
FIAT 4791113
FIAT 4796458
FIAT 4799425
FIAT 5983900
FIAT 71713782
FIAT 71718765
FIAT 71739634
FIAT 71753740
FIAT 71771361
FIAT 7301916
FIAT 7301939
FIAT 7571569
FIAT 98432648
FIAT 98472349
OPEL 4402665
PSA 1109J3
PSA 1109Q0
PSA 1109Q1
PSA 1109Q4
RENAULT 5000816070
RENAULT 7700860823
RENAULT 7701035650
Producent Symbol
AC DELCO X4245E
ASAM 30582
ASSO OB7937
BALDWIN BD232
BOSCH 0451203199
BOSCH 0451203201
BOSCH 0451300007
CHAMP LS170
CLEAN DF207
CLEAN DF888
COMLINE EOF056
COOPERSFIAAM FT5018
COOPERSFIAAM FT5018A
DELCO X149
DELPHI FX0069
DENCKERMANN A210007
FAST FT38002
FAST FT38002
FIAAM FT5018
FIAAM FT5018A
FIAAM FT5119
FIAAM FT5120
FILTRON OP594
FLEETGUARD LF3481
FRAM PH4847A
FRAM PH4874A
FRAM PH5616
HENGST H210WN
HOFFER 15321
HOFFER 153213
J-C B1F008
KAGER 100017
KLAXCAR FRANCE FH040Z
KNECHT 08145880
KNECHT 09620030
KNECHT OC248
KOLBENSCHMIDT 50013359
MAHLE 08145898
MAHLE 09620048
MAHLE OC248
MANN WP1144
MANN WP1168
MASTER SPORT P1144OFPCSMS
MEAT DORIA 15321
MEAT DORIA 153213
MECAFILTER ELH4152
MECAFILTER ELH4157
MEYLE 2143220001
MFILTER TF666
MISFAT Z303
MULLER FO3003
PURFLUX LS235
PURFLUX LS738
QH 51431
QH WL7160
SCT GERMANY SK809
SĘDZISZÓW PBP131
SOFIMA S3003DR
TECNECO OL3003T
TECNOCAR RD3003
UFI 2330300
VAICO V240019
WIX 51431
WIX WL7160
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2004 - 2006 15 2.8HDi 146KM 8140.43N
CITROEN JUMPER 2004 - 2006 18 2.8HDi 146KM 8140.43N
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 10 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 10 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 2000 - 2002 10 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 14 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 18 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 11 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 18 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2004 - 2006 15 2.8JTD 146KM 8140.43N
FIAT DUCATO 2004 - 2006 18 2.8JTD 146KM 8140.43N
IVECO DAILY BUS 1978 - 1989 I/30.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY BUS 1978 - 1989 I/35.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY BUS 1983 - 1989 I/40.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/35.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/40.10 2.5D 92KM 8140.27S
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/45.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/45.10 2.5D 92KM 8140.27S
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/49.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/30.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/30.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/35.10 2.5TD 103KM 8140.47R
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/35.10 2.5TD 109KM 8140.47R#
IVECO DAILY BUS 1989 - 1996 II/49.10 2.5TD 103KM 8140.27 /8140.47R
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/35.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/40.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/40.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/45.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/49.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1991 - 1998 II/30.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY BUS 1991 - 1998 II/35.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/40.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/45.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/59.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY BUS 1995 - 1999 II/35.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1996 - 1998 II/35.10 2.5TDi 92KM 8140.97
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/35.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/40.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/40.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/45.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/45.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/49.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1996 - 1999 II/59.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY BUS 1997 - 1999 II/30.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1997 - 1999 II/40.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY BUS 1998 - 1999 II/30.8 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY BUS 1998 - 1999 II/35.8 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/29.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/29.9 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/35.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/35.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/35.9 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/40.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/50.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY BUS 1999 - 2006 III/50.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/29.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/29.9 2.8TDi 90KM 8140.43R
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/35.9 2.8TDi 90KM 8140.43R
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/40.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/50.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY BUS 2001 - 2006 III/65.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY BUS 2002 - 2006 III/35.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY PLATFORMA 1978 - 1989 I/30.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY PLATFORMA 1978 - 1989 I/35.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY PLATFORMA 1983 - 1989 I/40.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/35.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/40.10 2.5D 92KM 8140.27S
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/45.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/49.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/35.10 2.5TD 103KM 8140.47R
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/35.10 2.5TD 109KM 8140.47R
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/35.10 2.5TDi 92KM 8140.97
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1998 II/35.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/45.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/49.10 2.5TD 103KM 8140.27/47R
IVECO DAILY PLATFORMA 1990 - 1996 II/35.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY PLATFORMA 1990 - 1996 II/40.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY PLATFORMA 1990 - 1996 II/49.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY PLATFORMA 1991 - 1996 II/59.12 2.5TD 116KM 8140.47
IVECO DAILY PLATFORMA 1992 - 1998 II/30.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY PLATFORMA 1992 - 1998 II/30.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY PLATFORMA 1992 - 1998 II/35.8 2.5D 82KM 8140.67F
IVECO DAILY PLATFORMA 1992 - 1998 II/49.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY PLATFORMA 1996 - 1999 II/35.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY PLATFORMA 1996 - 1999 II/35.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY PLATFORMA 1996 - 1999 II/49.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY PLATFORMA 1996 - 1999 II/59.12 2.8TDi 122KM 8140.43
IVECO DAILY PLATFORMA 1997 - 1999 II/40.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY PLATFORMA 1998 - 1999 II/30.8 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY PLATFORMA 1998 - 1999 II/35.10 2.8TDi 103KM 8140.23
IVECO DAILY PLATFORMA 1998 - 1999 II/35.8 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/29.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/29.9 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/35.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/35.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/35.9 2.8D 84KM 8140.63
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/40.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/50.11 2.8TDi 106KM 8140.43C
IVECO DAILY PLATFORMA 1999 - 2006 III/50.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/29.13 2.8TDi 125KM 8140.43S
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/29.9 2.8TDi 90KM 8140.43R
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/35.9 2.8TDi 90KM 8140.43R
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/40.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/50.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY PLATFORMA 2001 - 2006 III/65.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
IVECO DAILY PLATFORMA 2002 - 2006 III/35.15 2.8TDi 146KM 8140.43N
OPEL ARENA 1998 - 2001 2.5D 75KM S8U7##
OPEL MOVANO 1998 - 2000 I/#9 2.5D 80KM S8U770
OPEL MOVANO 1998 - 2001 I/#9 2.8DTi 114KM S9W702
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 10 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 11 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 11 2.8HDi 145KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 15 2.8HDi 145KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 18 2.8HDi 145KM 8140.43N
RENAULT MASCOTT 1999 - 2004 110 2.8D 106KM 8140.43.B
RENAULT MASCOTT 1999 - 2004 130 2.8D 125KM 8140.43.S
RENAULT MASCOTT 1999 - 2001 90 2.8D 86KM 8140.63.2585
RENAULT MASCOTT 2000 - 2004 90 2.8D 106KM 8140.43.B
RENAULT MASCOTT 2001 - 2004 140 2.8D 140KM 8140.43.K
RENAULT MASCOTT 2001 - 2004 150 2.8D 146KM 8140.43.N
RENAULT MASTER 1986 - 1992 I 2.4D 71KM S8U 731
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5D 75KM 814 672
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5D 75KM S8U 742
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5TD 94KM S9U 714
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5TD 98KM S9U 702
RENAULT MASTER 1993 - 1998 I 2.4D 71KM S8U 748
RENAULT MASTER 1998 - 2001 II 2.5D 80KM S8U 770
RENAULT MASTER 1998 - 2001 II 2.8DTi 114KM S9W 702
RENAULT MESSENGER 1991 - 1996 120.35 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT MESSENGER 1994 - 1996 120.55 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT MESSENGER 1994 - 1996 120.65 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT MESSENGER 1996 - 1999 110.45 2.8D 106KM 8140.23
RENAULT MESSENGER 1996 - 1999 120.35 2.8TD 122KM 8140.43
RENAULT MESSENGER 1996 - 1999 120.55 2.8TD 122KM 8140.43
RENAULT MESSENGER 1996 - 1999 120.65 2.8TD 122KM 8140.43
RENAULT SAFRANE 1992 - 1996 I 2.5DT 113KM S8U 76#
RENAULT TRAFIC 1984 - 1989 I 2.4D 71KM S8U 720
RENAULT TRAFIC 1989 - 1994 I 2.4D 71KM S8U 720
RENAULT TRAFIC 1989 - 2001 I 2.5D 75KM S8U 75#
RENAULT TRAFIC 1989 - 1998 I 2.5D 75KM S8U 75#
RENAULT TRAFIC 1998 - 2001 I 2.5D 75KM S8U 75#
TARPAN HONKER 4012 X