ŁOŻYSKO ROZR.608 ZZ 8*22*7 ROZRUSZNIKI DENSO/HITACHI 8*22*7

ŁOŻYSKO ROZR.608 ZZ 8*22*7 ROZRUSZNIKI DENSO/HITACHI 8*22*7

Indeks MotoHurt: 01410

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 11,00 szt.

Cena brutto: 12,30 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 8,0*22,0*7,0

Producent Symbol
CATERPILLAR 3T7524
DAIHATSU 2825354070000
DAIHATSU 28253-54070-000
DAIHATSU 2825387701000
DAIHATSU 28253-87701-000
FORD F32Z11135A
HARLEY DAVIDSON CH12551
HITACHI 211415502
ISUZU 5098000400
ISUZU 5098000410
ISUZU 8942284360
ISUZU 8943772410
KUBOTA 1146063531
KUBOTA 1550463501
MAZDA G60118X63
MAZDA N20224722
MAZDA N32618X62
MITSUBISHI S930P12070
MITSUBISHI S930P14201
MITSUBISHI S930P14270
MITSUBISHI S930P14370
MITSUBISHI S930P62070
NISSAN 2331942L70
NISSAN 23319-42L70
NISSAN 23319M4900
NISSAN 23319-M4900
NISSAN 23319N5910
NISSAN 23319-N5910
NISSAN 23319W1710
NISSAN 23319-W1710
OPEL 94030186
SUBARU 23320AA030
SUBARU 23320-AA030
SUBARU 23338AA000
SUBARU 23338-AA000
SUZUKI 3117286030
SUZUKI 31172-86030
TOYOTA 2825345020
TOYOTA 28253-45020
TOYOTA 2825354070
TOYOTA 28253-54070
TOYOTA 9009910196
TOYOTA 90099-10196
VAG 035911207
VOLVO 13670856
YANMAR 17100877410
YANMAR X9491001360
Producent Symbol
AS ABE9010
BOSCH 1900905016
CARGO 140222
CASCO CBE88112
DENSO 2336307G00
DENSO 9491001360
DENSO 9491002480
DENSO 9491002500
DENSO 9491002580
DENSO 9491004120
DENSO 9491005260
DENSO BRG6008
FAG 6082ZC3
HITACHI 211415502
HITACHI 211415511
HITACHI 211445511
HITACHI 211455002
HITACHI 211455511
HITACHI 233194900
HITACHI 23319M4900
IKA 886230
MAGNETON 324137037
OPTIMAL 7608ZZC3
SKF 608ZZ
WAIGLOBAL 66084W
WOODAUTO BRG6608
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
DAF X X
DAIHATSU APPLAUSE 1989 - 1997 1.6i 16V 105KM HDE
DAIHATSU APPLAUSE 1989 - 1997 1.6i 16V 90KM HD
DAIHATSU APPLAUSE 1997 - 2000 1.6i 16V 99KM HD#
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1983 - 1987 II 1.0 52KM CB2#
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1983 - 1987 II 1.0 68KM CB60
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1987 - 1992 III 1.0 56KM CB23
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1987 - 1990 III 1.0 68KM CB61
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1987 - 1992 III 1.0GTi 101KM CB80
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1988 - 1992 III 1.3i 16V 90KM HCE
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1989 - 1992 III 1.0 56KM CB90
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1993 - 2020 IV 1.3i 16V 84KM HCE
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1993 - 2020 IV 1.6i 16V 105KM HDE
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1996 - 2020 IV 1.3i 16V 60KM HC
DAIHATSU CHARADE HATCHBACK 1997 - 2020 IV 1.5i 16V 90KM HEE
DAIHATSU CHARADE SEDAN 1987 - 1993 III 1.3i 16V 90KM HCE
DAIHATSU CHARADE SEDAN 1994 - 2020 IV 1.5i 75KM HE
DAIHATSU CHARADE SEDAN 1994 - 2020 IV 1.5i 16V 90KM HEE
DAIHATSU FEROZA 1988 - 1999 F300 1.6 16V 86KM HDC
DAIHATSU FEROZA 1988 - 1999 F300 1.6i 16V 95KM HDE
DAIHATSU GRAN MOVE 1996 - 1998 G303 1.5i 16V 90KM HEEG
DAIHATSU ROCKY 1985 - 1993 F7/8 2.0 88KM 3Y
FORD C-MAX 2007 - 2010 I/MPV 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD COURIER 1996 - 2000 96 1.8D 60KM RTK
FORD COURIER 2000 - 2020 00 1.8D 60KM RTK
FORD COURIER 2000 - 2020 00 1.8TDi 75KM RT#
FORD ECONOVAN 1986 - 1992 2.0D 56KM RF
FORD ESCORT CABRIO 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT CABRIO 1996 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1995 - 2000 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1995 - 2000 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1996 VII 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD ESCORT SEDAN 1995 - 1998 VII 1.8TD 90KM RF# +KAT
FORD EXPRESS 1995 - 2000 95 1.8D 60KM RT# +KAT
FORD EXPRESS 1995 - 2001 95 1.8TD 70KM RVA +KAT
FORD FIESTA 1995 - 2000 IV 1.8D 60KM RT#
FORD FIESTA 2000 - 2002 IV 1.8Di 75KM RT#
FORD FOCUS C-MAX 2005 - 2007 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS HATCHBACK 1999 - 2004 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD FOCUS HATCHBACK 2001 - 2004 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS HATCHBACK 2002 - 2004 I 1.8TDCi 100KM FFDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2005 - 2011 II 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS KOMBI 2001 - 2004 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS KOMBI 2002 - 2004 I 1.8TDCi 100KM FFDA
FORD FOCUS KOMBI 2005 - 2011 II 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS SEDAN 2001 - 2005 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS SEDAN 2002 - 2005 I 1.8TDCi 100KM FFDA
FORD FOCUS SEDAN 2005 - 2011 II 1.8TDCi 16V 115KM KKDA
FORD GALAXY 2006 - 2014 II 1.8TDCi 100KM FFWA
FORD GALAXY 2006 - 2014 II 1.8TDCi 125KM QYWA
FORD MONDEO HATCHBACK 1996 - 2000 II 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 115KM HJB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 90KM D5BA
FORD MONDEO HATCHBACK 2001 - 2007 III 2.0TDCi 16V 130KM ##BA
FORD MONDEO HATCHBACK 2004 - 2007 III 2.2TDCi 16V 155KM QJB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 100KM FFBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 125KM KHBA/QYBA
FORD MONDEO KOMBI 1996 - 2000 II 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO KOMBI 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 115KM HJB#
FORD MONDEO KOMBI 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 90KM D5BA
FORD MONDEO KOMBI 2001 - 2007 III 2.0TDCi 16V 130KM ##BA
FORD MONDEO KOMBI 2004 - 2007 III 2.2TDCi 16V 155KM QJB#
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 100KM FFBA
FORD MONDEO KOMBI 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 125KM KHBA/QYBA
FORD MONDEO SEDAN 1996 - 2000 II 1.8TD 90KM RF#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 115KM HJB#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 90KM D5BA
FORD MONDEO SEDAN 2001 - 2007 III 2.0TDCi 16V 130KM ##BA
FORD MONDEO SEDAN 2004 - 2007 III 2.2TDCi 16V 155KM QJB#
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 100KM FFBA
FORD MONDEO SEDAN 2007 - 2014 IV 1.8TDCi 125KM ##BA
FORD S-MAX 2006 - 2014 I/WA6 1.8TDCi 125KM QYWA
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.5D 70KM 4##
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.5D 80KM 4DA
FORD TRANSIT BUS 1991 - 1994 E 2.5TD 100KM 4EA
FORD TRANSIT BUS 1992 - 1994 E 2.5TD 85KM 4G#
FORD TRANSIT BUS 1994 - 2000 E 2.5D 69KM 4F#
FORD TRANSIT BUS 1994 - 2000 E 2.5D 76KM 4H#
FORD TRANSIT BUS 1994 - 2000 E 2.5TDi 101KM 4E#
FORD TRANSIT BUS 1995 - 2000 E 2.5TD 85KM 4G#
FORD TRANSIT BUS 1997 - 2000 E 2.5TDi 116KM 4ED
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.0Di 100KM ABFA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.0Di 75KM D3FA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.0Di 86KM F3FA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.4Di 120KM D4FA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.4Di 75KM F4FA
FORD TRANSIT BUS 2000 - 2005 F 2.4Di 90KM D2F#
FORD TRANSIT BUS 2001 - 2005 F 2.4TDE 125KM DOFA
FORD TRANSIT BUS 2002 - 2005 F 2.0TDCi 125KM FIFA
FORD TRANSIT BUS 2004 - 2005 F 2.4TDCi 137KM H9FA
FORD TRANSIT BUS 2004 - 2005 F 2.4TDE 115KM FXFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 1991 - 1994 E 2.5D 70KM 4##
FORD TRANSIT PLATFORMA 1991 - 1994 E 2.5D 80KM 4DA
FORD TRANSIT PLATFORMA 1991 - 1994 E 2.5TD 100KM 4EA
FORD TRANSIT PLATFORMA 1992 - 1994 E 2.5TD 85KM 4G#
FORD TRANSIT PLATFORMA 1994 - 2000 E 2.5D 69KM 4F#
FORD TRANSIT PLATFORMA 1994 - 2000 E 2.5TDi 101KM 4E#
FORD TRANSIT PLATFORMA 1995 - 2000 E 2.5TD 85KM 4G#
FORD TRANSIT PLATFORMA 1998 - 2000 E 2.5D 76KM 4H#
FORD TRANSIT PLATFORMA 1999 - 2000 E 2.5TDi 116KM 4ED
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.0Di 100KM ABFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.0Di 75KM D3FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.0Di 86KM F3FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.4Di 120KM D4FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.4Di 75KM F4FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2000 - 2005 F 2.4Di 90KM D2F#
FORD TRANSIT PLATFORMA 2001 - 2005 F 2.4TDE 125KM DOFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2002 - 2005 F 2.0TDCi 125KM FIFA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2004 - 2005 F 2.4TDCi 137KM H9FA
FORD TRANSIT PLATFORMA 2004 - 2005 F 2.4TDE 115KM FXFA
HONDA ACCORD HATCHBACK 1983 - 1985 II/AC/AD 1.6i 88KM EZ
HONDA ACCORD HATCHBACK 1983 - 1985 II/AC/AD 1.8i 101KM ET1
HONDA ACCORD KOMBI 1985 - 1989 III/CA5 1.6 12V 88KM A16A1
HONDA ACCORD KOMBI 1985 - 1989 III/CA5 2.0 12V 106KM A20A2
HONDA ACCORD KOMBI 1985 - 1987 III/CA5 2.0i 12V 122KM A20A4
HONDA ACCORD KOMBI 1987 - 1989 III/CA5 2.0 102KM A20A1
HONDA ACCORD KOMBI 1987 - 1989 III/CA5 2.0i 116KM A20A3
HONDA ACCORD SEDAN 1983 - 1985 II/AC/AD 1.6i 88KM EZ
HONDA ACCORD SEDAN 1983 - 1985 II/AC/AD 1.8i 101KM ET1
HONDA ACCORD SEDAN 1985 - 1989 III/CA4 1.6 12V 88KM A16A1
HONDA ACCORD SEDAN 1985 - 1989 III/CA5 2.0 102KM A20A1
HONDA ACCORD SEDAN 1985 - 1989 III/CA5 2.0 12V 106KM A20A2
HONDA ACCORD SEDAN 1986 - 1989 III/CA5 2.0i 116KM A20A3
HONDA ACCORD SEDAN 1987 - 1989 III/CA5 2.0i 16V 133KM B20A8
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1995 IV/EJ2 1.5i 16V 101KM D15B7
HONDA CIVIC COUPE 1994 - 1995 IV/EJ6 1.6i 16V 105KM D16Y7
HONDA CIVIC COUPE 1996 - 2000 V/EJ6/EJ8 1.6i 16V 105KM D16Y7
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MA8 1.4i 16V 90KM D14A2
HONDA CIVIC FASTBACK 1994 - 1997 IV/MA9 1.5i 16V 90KM D15Z3
HONDA CIVIC FASTBACK 1995 - 1997 IV/MA8 1.4i 16V 75KM D14A5
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB2 1.4i 16V 75KM D14A7
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB2 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB3 1.5i 16V 114KM D15Z8
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB4 1.6i 16V 116KM D16B2
HONDA CIVIC FASTBACK 1997 - 2001 V/MB4 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1983 - 1987 II/AG 1.3 12V 71KM EV2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1983 - 1987 II/AH 1.5 12V 86KM EW2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1984 - 1987 II/AL 1.2 54KM D12B1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1985 - 1987 II/AH 1.5 12V 101KM EW3
HONDA CIVIC HATCHBACK 1986 - 1987 II/AH 1.5i 12V 90KM EW4
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1989 III/EC8 1.3 16V 75KM D13B1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1989 III/EC9 1.4 16V 90KM D14A1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 109KM D16A6
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 110KM D16Z2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1987 - 1991 III/ED8 1.6i 16V 130KM D16A#
HONDA CIVIC HATCHBACK 1988 - 1991 III/ED6 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1989 - 1991 III/EC8 1.3 16V 75KM D13B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1989 - 1991 III/EE9 1.6i 16V 150KM B16A1
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG3 1.3i 16V 75KM D13B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1991 - 1995 IV/EG4 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC HATCHBACK 1994 - 1997 IV/MA9 1.5i 16V 90KM D15Z3
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EJ9 1.4i 16V 75KM D14A3
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EJ9 1.4i 16V 90KM D14A4
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EK1 1.6i 16V 114KM D16Y5
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EK3 1.5i 16V 114KM D15Z6
HONDA CIVIC HATCHBACK 1995 - 2001 V/EK4 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MB8 1.4i 16V 75KM D14A7
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MB8 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MB9 1.5i 16V 114KM D15Z8
HONDA CIVIC KOMBI 1998 - 2001 V/MC1 1.6i 16V 116KM D16B2
HONDA CIVIC SEDAN 1983 - 1987 II 1.3 12V 71KM EV2
HONDA CIVIC SEDAN 1983 - 1987 II 1.5 12V 86KM EW2
HONDA CIVIC SEDAN 1985 - 1987 II 1.2 54KM D12B1
HONDA CIVIC SEDAN 1985 - 1987 II 1.5 12V 101KM EW3
HONDA CIVIC SEDAN 1986 - 1987 II 1.5i 12V 90KM EW4
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1989 III/EC8 1.3 16V 75KM D13B1
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1989 III/ED2 1.4i 16V 90KM D14A1
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 109KM D16A6
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 110KM D16Z2
HONDA CIVIC SEDAN 1987 - 1991 III/ED7 1.6i 16V 130KM D16A#
HONDA CIVIC SEDAN 1988 - 1991 III/ED6 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC SEDAN 1989 - 1991 III/EE9 1.6i 16V 150KM B16A1
HONDA CIVIC SEDAN 1991 - 1995 IV/EG8 1.5i 16V 94KM D15B2
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EJ9 1.4i 16V 90KM D14A4
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EK3 1.5i 16V 114KM D15Z6
HONDA CIVIC SEDAN 1995 - 2001 V/EK4 1.6i 16V 160KM B16A2
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1992 HW 1.4i 16V 83KM D14A1
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1991 HW 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1995 HW 1.5i 16V 90KM D15B2
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1995 HW 1.6i 16V 112KM D16Z2
HONDA CONCERTO HATCHBACK 1989 - 1995 HW 1.6i 16V 122KM D16A8
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1992 1.4i 16V 83KM D14A1
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1991 1.4i 16V 90KM D14A8
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1995 1.5i 16V 90KM D15B2
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1995 1.6i 16V 112KM D16Z2
HONDA CONCERTO SEDAN 1989 - 1995 1.6i 16V 122KM D16A8
HONDA CRX COUPE 1983 - 1986 I/AF 1.5i 12V 101KM EW3
HONDA CRX COUPE 1987 - 1992 II/ED9 1.6i 16V 124KM D16Z5
HONDA CRX COUPE 1987 - 1989 II/ED9 1.6i 16V 131KM D16A9
HONDA INTEGRA HATCHBACK 1985 - 1989 I/DA 1.5i 86KM D15A1
HONDA JAZZ HATCHBACK 1983 - 1986 I/AA 1.2 56KM ER1
HONDA JAZZ HATCHBACK 1984 - 1986 I/AA 1.2 45KM ER2
HONDA JAZZ HATCHBACK 1984 - 1986 I/AA 1.2 54KM ER4
HONDA PRELUDE COUPE 1983 - 1987 II/AB 1.8 105KM ET2
HONDA PRELUDE COUPE 1985 - 1987 II/AB 1.8 101KM ET4
HYUNDAI GALLOPER 1991 - 1998 I 3.0i 12V 141KM G6AT
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.4i 112KM G4CS
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.5D 78KM D4BB
HYUNDAI H1 1997 - 2004 I 2.5TD 80KM D4BF
HYUNDAI H1 1999 - 2004 I 2.5TDi 101KM D4BH
HYUNDAI H1 2001 - 2004 I 2.4i 16V 145KM G4JS
HYUNDAI H1 2003 - 2004 I 2.5CRDi 16V 140KM D4CB
HYUNDAI H1 2006 - 2007 I 2.5CRDi 110KM D4CB#
HYUNDAI H1 2007 - 2020 II 2.5CRDi 110KM D4CB#
HYUNDAI H1 2008 - 2020 II 2.5CRDi 16V 163KM D4CB-L
HYUNDAI H1 2008 - 2020 II 2.5CRDi 16V 170KM D4CB##
HYUNDAI H1 2009 - 2020 II 2.5CRDi 16V 136KM DCCB-W
HYUNDAI H1 2011 - 2020 II 2.5CRDi 16V 116KM D4CB-#
HYUNDAI H100 1993 - 2000 2.4i 122KM G4CS
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 1.8i 16V 128KM G4GM
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1996 - 2000 J2 2.0i 16V 139KM G4GF
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1990 - 1995 J1 1.6i 16V 114KM G4CR
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1990 - 1995 J1 1.8i 16V 127KM G4CN
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1995 - 2000 J2 1.8i 16V 128KM G4GM
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1996 - 2000 J2 2.0i 16V 139KM G4GF
HYUNDAI SANTAMO 1999 - 2002 2.0i 16V 139KM G4JPE
HYUNDAI SONATA 1988 - 1993 Y2 1.8i 95KM G4CM
HYUNDAI SONATA 1988 - 1991 Y2 2.0i 101KM G4CP
HYUNDAI SONATA 1988 - 1991 Y2 2.4i 113KM G4CS
HYUNDAI SONATA 1991 - 1993 Y2 2.0i 109KM G4CPS
HYUNDAI SONATA 1991 - 1992 Y2 2.0i 16V 130KM G4CPD
HYUNDAI SONATA 1991 - 1993 Y2 3.0i 12V 145KM G6AT
HYUNDAI SONATA 1993 - 1998 Y3 1.8i 98KM G4CM
HYUNDAI SONATA 1993 - 1998 Y3 2.0i 16V 139KM G4JPE
HYUNDAI SONATA 1993 - 1998 Y3 3.0i 12V 146KM G6AT
HYUNDAI SONATA 1994 - 1998 Y3 2.0i 105KM G4CP
HYUNDAI SONATA 1996 - 1998 Y3 2.0i 16V 125KM G4CPDM
HYUNDAI TERRACAN 2001 - 2006 HP 3.5i 24V 194KM G6CU
ISUZU TROOPER 1985 - 1991 UBS 2.3i 90KM 4ZD1
ISUZU TROOPER 1986 - 1991 UBS 2.6i 116KM 4ZE1
ISUZU TROOPER 2000 - 2004 UBS 3.5i 24V 215KM 6VE1
JAGUAR X-TYPE KOMBI 2004 - 2009 CF1 2.0TDi 16V 130KM FMBA/BB/R4-X404
JAGUAR X-TYPE KOMBI 2005 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 150KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE KOMBI 2005 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 155KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE KOMBI 2007 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 146KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE SEDAN 2003 - 2009 CF1 2.0TDi 16V 130KM FMBA/BB/R4-X404
JAGUAR X-TYPE SEDAN 2005 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 150KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE SEDAN 2005 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 155KM LJ46G
JAGUAR X-TYPE SEDAN 2007 - 2009 CF1 2.2TDi 16V 146KM LJ46G
KIA BESTA 1996 - 2000 2.2D 65KM R2
KIA CARNIVAL 1999 - 2001 I/UP 2.5i 24V 165KM KV6
KIA CARNIVAL 1999 - 2001 I/UP 2.9TDi 126KM OK57A/OK57B
KIA CARNIVAL 2001 - 2006 II/GQ 2.9CRDi 16V 144KM J3
KIA CLARUS KOMBI 1998 - 2001 GC 1.8i 16V 116KM T8
KIA CLARUS KOMBI 1998 - 2001 GC 2.0i 16V 133KM FE16V
KIA CLARUS SEDAN 1996 - 2001 K9A 1.8i 16V 116KM T8
KIA CLARUS SEDAN 1996 - 2001 K9A 2.0i 16V 133KM FE16V
KIA JOICE 2000 - 2003 MPV 2.0i 16V 139KM G4CP
KIA JOICE 2001 - 2003 MPV 2.0i 16V 120KM G4CD
KIA RETONA 1999 - 2002 CE 2.0TDi 83KM RF
KIA SEPHIA HATCHBACK 1995 - 1997 I/FA 1.8i 16V 112KM OK24N
KIA SEPHIA SEDAN 1995 - 1997 I/FA 1.8i 16V 112KM OK24N
KIA SHUMA HATCHBACK 2003 - 2004 II/FB 1.8i 16V 114KM T8
KIA SORENTO 2002 - 2009 I/JC 2.5CRDi 16V 140KM D4CB
KIA SORENTO 2002 - 2009 I/JC 3.5i 24V 194KM G6CU
KIA SORENTO 2006 - 2009 I/JC 2.5CRDi 16V 170KM D4CB##
KIA SORENTO 2006 - 2009 I/JC 3.3i 24V 241KM G6D#
KIA SORENTO 2007 - 2009 I/JC 3.3i 24V 248KM G6DB
KIA SPORTAGE 1997 - 2003 I/K00 2.0TD 83KM RF
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1994 IV/BG/F 1.8 16V 103KM BP52
MAZDA 323 HATCHBACK 1991 - 1993 IV/BG/C 1.8 16V 103KM BP52
MAZDA 323 HATCHBACK 1996 - 1999 V/BA/P 2.0D 71KM RF1G
MAZDA 323 HATCHBACK 1998 - 2004 VI/BJ/F 2.0D 71KM RF1G
MAZDA 323 HATCHBACK 1998 - 2001 VI/BJ/F 2.0TD 16V 90KM RF3F
MAZDA 323 HATCHBACK 2001 - 2004 VI/BJ/F 2.0TDi 16V 101KM RF4F
MAZDA 323 SEDAN 1989 - 1994 IV/BG/S 1.8 16V 103KM BP52
MAZDA 323 SEDAN 1996 - 1998 V/BA/S 2.0D 71KM RF1G
MAZDA 323 SEDAN 1998 - 2004 VI/BJ/S 2.0D 71KM RF1G
MAZDA 323 SEDAN 1998 - 2004 VI/BJ/S 2.0TD 16V 90KM RF3F
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1988 III/GD 2.0 12V 107KM FEAB/FECM
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1990 III/GD 2.0 12V 90KM FE4
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1990 III/GD 2.0 16V 140KM FEGA
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1989 III/GD 2.0 16V 148KM FEGB
MAZDA 626 COUPE 1988 - 1991 III/GD 2.2 12V 115KM F2
MAZDA 626 HATCHBACK 1984 - 1987 II/GC 2.0D 63KM RF46
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1992 III/GD 2.0 12V 107KM FEAB/FECM
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1990 III/GD 2.0 12V 90KM FE4
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1990 III/GD 2.0 16V 140KM FEGA
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1989 III/GD 2.0 16V 148KM FEGB
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1991 III/GD 2.0D 60KM RFN
MAZDA 626 HATCHBACK 1988 - 1992 III/GD 2.2 12V 115KM F2
MAZDA 626 HATCHBACK 1991 - 1997 IV/GE 1.8 105KM FP01LP
MAZDA 626 HATCHBACK 1991 - 1997 IV/GE 2.0i 16V 115KM FS
MAZDA 626 HATCHBACK 1992 - 1997 IV/GE 2.0i 16V 116KM FS#
MAZDA 626 HATCHBACK 1993 - 1997 IV/GE 2.0D 75KM RFOHC
MAZDA 626 HATCHBACK 1998 - 2002 V/GF 2.0TDi 16V 101KM RF4F
MAZDA 626 HATCHBACK 1998 - 2002 V/GF 2.0TDi 16V 90KM RF3F
MAZDA 626 HATCHBACK 2000 - 2002 V/GF 2.0TDi 16V 110KM RF4F#
MAZDA 626 KOMBI 1987 - 1990 III/GV 2.0 12V 110KM FEF
MAZDA 626 KOMBI 1988 - 1997 III/GV 2.0 12V 90KM FE4
MAZDA 626 KOMBI 1988 - 1992 III/GV 2.0 16V 140KM FEGA
MAZDA 626 KOMBI 1988 - 1991 III/GV 2.0D 60KM RFN
MAZDA 626 KOMBI 1989 - 1996 III/GV 2.2 12V 115KM F2
MAZDA 626 KOMBI 1993 - 1996 III/GV 2.0D 75KM RFCX
MAZDA 626 KOMBI 1994 - 1997 III/GV 2.0 16V 150KM FEK
MAZDA 626 KOMBI 1994 - 1997 III/GV 2.0D 82KM RFG5
MAZDA 626 KOMBI 1998 - 2002 V/GW 2.0TDi 16V 101KM RF4F
MAZDA 626 KOMBI 1999 - 2002 V/GW 2.0TDi 16V 90KM RF3F
MAZDA 626 KOMBI 2000 - 2002 V/GW 2.0TDi 16V 110KM RF4F#
MAZDA 626 SEDAN 1983 - 1987 II/GC 2.0D 63KM RF46
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 2.0 12V 107KM FEAB/FECM
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1990 III/GD 2.0 12V 90KM FE4
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 2.0 16V 140KM FEGA
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 2.0 16V 148KM FEGB
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1991 III/GD 2.0D 60KM RFN
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 2.2 12V 115KM F2
MAZDA 626 SEDAN 1992 - 1997 IV/GE 1.8 105KM FP01LP
MAZDA 626 SEDAN 1992 - 1997 IV/GE 2.0D 75KM RFOHC
MAZDA 626 SEDAN 1992 - 1997 IV/GE 2.0i 16V 115KM FS
MAZDA 626 SEDAN 1994 - 1997 IV/GE 2.0i 16V 116KM FS#
MAZDA 626 SEDAN 1998 - 2002 V/GF 2.0TDi 16V 101KM RF4F
MAZDA 626 SEDAN 1998 - 2002 V/GF 2.0TDi 16V 90KM RF3F
MAZDA 626 SEDAN 2000 - 2002 V/GF 2.0TDi 16V 110KM RF4F#
MAZDA 929 SEDAN 1987 - 1988 III/HC 2.2i 12V 136KM F2-EGI
MAZDA 929 SEDAN 1988 - 1989 III/HC 2.2 12V 115KM F21
MAZDA 929 SEDAN 1989 - 1991 III/HC 2.2 12V 128KM F2C
MAZDA E-SERIA BUS 1984 - 1988 SR1/SR2 2.2D 63KM R207
MAZDA E-SERIA BUS 1984 - 1988 SR1/SR2 2.2D 64KM R2
MAZDA E-SERIA BUS 1991 - 2003 SR1/SR2 2.2D 64KM R281
MAZDA E-SERIA BUS 1997 - 2003 SR1/SR2 2.2D 71KM R2N
MAZDA MX-6 1992 - 1997 GE 2.0i 16V 115KM FS
MITSUBISHI 3000 GT 1992 - 1999 Z16A 3.0i 24V 286KM 6G72
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1988 - 1990 III 1.6i 16V 124KM 4G61
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1990 - 1992 III 1.8i 16V 136KM 4G67
MITSUBISHI ECLIPSE 1991 - 1995 I / D2A 2.0i 16V 150KM 4G63
MITSUBISHI ECLIPSE 1995 - 1999 II / D3A 2.0i 16V 146KM 4G63
MITSUBISHI ECLIPSE 1995 - 1999 II / D3A 2.0i 16V 214KM 4G63T
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1988 - 1992 IV 1.8i 90KM 4G37
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1988 - 1992 IV 2.0i 16V 146KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1989 - 1992 IV 2.0i 109KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1992 - 1996 V 2.0i 137KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1992 - 1996 V 2.0i 24V 150KM 6A12
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1992 - 1996 V 2.5i 24V 170KM 6G73
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1984 - 1990 III 2.0i 102KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1984 - 1990 III 2.0i 150KM 4G63T SOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1985 - 1990 III 2.4i 112KM G64B
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1986 - 1990 III 2.0i 90KM G63B
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1987 - 1992 IV 1.8i 90KM 4G37
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1987 - 1992 IV 2.0i 109KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1988 - 1992 IV 2.0i 16V 145KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1991 - 1992 IV 2.0i 16V 150KM 4G63 DOHC #1
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1992 - 1996 V 2.0i 137KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1992 - 1996 V 2.0i 24V 150KM 6A12
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1992 - 1996 V 2.5i 24V 170KM 6G73
MITSUBISHI L200 1989 - 1995 II/K0T-K3T 2.6i 103KM G54B
MITSUBISHI L200 1996 - 2007 III 2.0i 122KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI L200 1996 - 2007 III 2.4i 16V 132KM 4G64 SOHC
MITSUBISHI L300 1984 - 1987 I 2.0i 88KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI L300 1986 - 2003 II 2.0i 87KM G63B
MITSUBISHI L300 1986 - 1997 II 2.0i 88KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI L300 1986 - 2003 II 2.0i 90KM 4G63 SOHC #1
MITSUBISHI L300 1986 - 1990 II 2.4i 109KM G64B
MITSUBISHI L300 1986 - 1997 II 2.4i 112KM 4G64 #2
MITSUBISHI L300 1990 - 1997 II 2.4i 12V 112KM 4G64 #1
MITSUBISHI L300 1994 - 2000 II 2.0i 16V 116KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI L300 1996 - 1997 II 2.0i 16V 113KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI L400 1995 - 2002 P# 2.0i 16V 113KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI L400 1995 - 2000 P# 2.0i 16V 115KM 4G63 DOHC #1
MITSUBISHI L400 1995 - 2002 P# 2.4i 16V 132KM 4G64 SOHC #1
MITSUBISHI L400 1996 - 2005 P# 2.4i 16V 128KM 4G64 SOHC
MITSUBISHI LANCER HATCHBACK 1989 - 1992 IV 1.8i 16V 136KM 4G67
MITSUBISHI PAJERO 1983 - 1990 I CABRIO 2.6i 103KM 4G54
MITSUBISHI PAJERO 1988 - 1990 I 3.0i 12V 141KM 6G72 #1
MITSUBISHI PAJERO 1988 - 1991 I 3.0i 12V 143KM 6G72
MITSUBISHI PAJERO 1990 - 1995 II CABRIO 3.0i 12V 150KM 6G72 SOHC
MITSUBISHI PAJERO 1991 - 1999 II 2.4i 12V 112KM 4G64
MITSUBISHI PAJERO 1991 - 1999 II 2.6i 103KM 4G54
MITSUBISHI PAJERO 1991 - 2000 II CABRIO 2.4i 12V 112KM 4G64
MITSUBISHI PAJERO 1994 - 1997 II 3.0i 12V 150KM 6G72 #1
MITSUBISHI PAJERO 1994 - 1999 II 3.5i 24V 208KM 6G74 DOHC
MITSUBISHI PAJERO 1994 - 1999 II 3.5i 24V 208KM 6G74 SOHC
MITSUBISHI PAJERO 1994 - 2000 II CABRIO 3.0i 24V 181KM 6G72 DOHC
MITSUBISHI PAJERO 1997 - 1999 II 3.0i 24V 177KM 6G72
MITSUBISHI PAJERO 1997 - 1999 II 3.5i 24V 194KM 6G74 DOHC #1
MITSUBISHI PAJERO 1998 - 2007 SPORT 3.0i 24V 177KM 6G72 DOHC
MITSUBISHI PAJERO 2000 - 2007 III 3.5i 24V 203KM 6G74 DOHC
MITSUBISHI PAJERO 2000 - 2007 SPORT 3.0i 24V 170KM 6G72 DOHC #1
MITSUBISHI PAJERO 2003 - 2007 SPORT 3.0i 24V 167KM 6G72
MITSUBISHI SANTAMO 1999 - 2004 MPV 2.0i 16V 139KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI SIGMA KOMBI 1992 - 1996 F0W 3.0i 12V 170KM 6G72 SOHC
MITSUBISHI SIGMA SEDAN 1990 - 1996 F2A/ F1A 3.0i 12V 177KM 6G72 SOHC
MITSUBISHI SIGMA SEDAN 1990 - 1996 F2A/ F1A 3.0i 24V 205KM 6G72 DOHC
MITSUBISHI SPACE GEAR 1995 - 2002 P# 2.0i 16V 113KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI SPACE GEAR 1995 - 2000 P# 2.0i 16V 115KM 4G63 DOHC #1
MITSUBISHI SPACE GEAR 1995 - 2002 P# 2.4i 16V 132KM 4G64 SOHC #1
MITSUBISHI SPACE GEAR 1996 - 2005 P# 2.4i 16V 128KM 4G64 SOHC
MITSUBISHI SPACE WAGON 1984 - 1988 I 1.8i 90KM 4G37
MITSUBISHI SPACE WAGON 1985 - 1991 I 2.0i 102KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI SPACE WAGON 1986 - 1988 I 2.0i 84KM 4G63B
MITSUBISHI SPACE WAGON 1988 - 1991 I 2.0i 101KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI SPACE WAGON 1992 - 1998 II 2.0i 16V 133KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI STARION 1982 - 1985 A18A 2.0i 170KM 4G63T ECI
MITSUBISHI STARION 1985 - 1987 A18A 2.0i 180KM 4G63T TC
MITSUBISHI STARION 1987 - 1990 A18A 2.6i 155KM G54B TC
NISSAN ALMERA HATCHBACK 1995 - 2000 N15 2.0D 75KM CD20
NISSAN ALMERA SEDAN 1995 - 2000 N15 2.0D 75KM CD20
NISSAN ATLEON 2000 - 2020 110.35 3.0TD 106KM BD-30Ti
NISSAN ATLEON 2000 - 2020 110.56 3.0TD 106KM BD-30Ti
NISSAN ATLEON 2000 - 2020 120.35 3.0TD 106KM BD-30Ti
NISSAN ATLEON 2000 - 2020 120.56 3.0TD 106KM BD-30Ti
NISSAN CABSTAR 1981 - 1992 F22 2.3D 68KM SD23
NISSAN CABSTAR 1981 - 1992 F22 2.3D 68KM TD23
NISSAN CABSTAR 1982 - 1992 F22/F23 2.5D 80KM TD25
NISSAN CABSTAR 1983 - 1990 F22 2.5D 72KM SD25
NISSAN CABSTAR 1983 - 1990 F22 2.7D 90KM TD27
NISSAN CABSTAR 1998 - 2006 110.35 3.0TD 106KM BD-30Ti
NISSAN CABSTAR 1998 - 2006 110.45 3.0TD 106KM BD-30Ti
NISSAN CABSTAR 1998 - 2006 120.35 3.0TD 120KM BD-30Ti
NISSAN CABSTAR 1998 - 2006 120.45 3.0TD 120KM BD-30Ti
NISSAN CHERRY HATCHBACK 1982 - 1986 N12 1.7D 54KM CD17
NISSAN PICK UP 1983 - 1986 720 2.3D 69KM SD23
NISSAN PICK UP 1983 - 1986 720 2.5D 72KM SD25
NISSAN PICK UP 1986 - 1991 D21 2.5D 75KM SD25
NISSAN PICK UP 1987 - 1998 D21 2.5D 75KM TD25
NISSAN PICK UP 1987 - 1998 D21 2.5D 80KM TD25
NISSAN PICK UP 1987 - 1991 D21 2.7D 79KM TD27
NISSAN PICK UP 1987 - 1998 D21 2.7D 99KM TD27
NISSAN PICK UP 1994 - 1996 D21 2.5D 80KM TD25
NISSAN PICK UP 1996 - 1998 D21 2.5D 83KM TD25
NISSAN PICK UP 1998 - 2020 D22 2.5D 83KM TD25
NISSAN PICK UP 1998 - 2020 D22 2.5TD 103KM TD25TI
NISSAN PICK UP 1998 - 2020 D22 3.2D 103KM QD32
NISSAN PICK UP 2002 - 2020 D22 2.5TDi 16V 133KM YD25DDTI
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 1991 - 1996 P10 2.0D 75KM CD20
NISSAN PRIMERA HATCHBACK 1996 - 2002 P11 2.0TD 90KM CD20T
NISSAN PRIMERA KOMBI 1990 - 1995 W10 2.0D 75KM CD20
NISSAN PRIMERA KOMBI 1998 - 2001 WP11 2.0TD 90KM CD20T
NISSAN PRIMERA SEDAN 1991 - 1996 P10 2.0D 75KM CD20
NISSAN PRIMERA SEDAN 1996 - 2001 P11 2.0TD 90KM CD20T
NISSAN SUNNY HATCHBACK 1986 - 1991 II/N13 1.7D 54KM CD17
NISSAN SUNNY HATCHBACK 1990 - 1995 III/N14 2.0D 75KM CD20
NISSAN SUNNY KOMBI 1982 - 1986 I/B11 1.7D 54KM CD17
NISSAN SUNNY KOMBI 1986 - 1991 II/B12 1.7D 54KM CD17
NISSAN SUNNY KOMBI 1990 - 2000 III/Y10 1.7D 54KM CD17
NISSAN SUNNY KOMBI 1991 - 2000 III/Y10 2.0D 75KM CD20
NISSAN SUNNY LIFTBACK 1990 - 1995 III/N14 2.0D 75KM CD20
NISSAN SUNNY SEDAN 1982 - 1986 I/B11 1.7D 54KM CD17
NISSAN SUNNY SEDAN 1986 - 1989 II/N13 1.7D 54KM CD17
NISSAN SUNNY SEDAN 1990 - 1995 III/N14 2.0D 75KM CD20
NISSAN TERRANO 1989 - 1996 I/WD21 2.7TD 99KM TD27T
NISSAN TERRANO 1993 - 2002 II/RD20 2.7TD 101KM TD27T
NISSAN TERRANO 1996 - 2005 II/RD20 2.7TDi 125KM TD27TI
NISSAN TRADE 1994 - 1998 30 3.0D 86KM BD30II
NISSAN TRADE 1996 - 1998 100 3.0TD 106KM BD-30Ti
NISSAN TRADE 1996 - 1998 20 3.0TD 106KM BD-30Ti
NISSAN TRADE 1996 - 2001 388 3.0TD 106KM BD-30Ti
NISSAN TRADE 1998 - 2004 ? 2.7TD 99KM TD27T
NISSAN URVAN 1981 - 1982 E23 2.2D 64KM SD22
NISSAN URVAN 1982 - 1987 E23 2.3D 68KM SD23
NISSAN URVAN 1985 - 1988 E23 2.3D 69KM SD23
NISSAN URVAN 1988 - 1997 E24 2.3D 69KM TD23
NISSAN URVAN 1988 - 1997 E24 2.5D 80KM TD25
OPEL CAMPO 1991 - 1996 TF#16 2.3i 94KM 4ZD1
OPEL MONTEREY 1992 - 1998 A 3.2i 24V 177KM 6VD1
OPEL MONTEREY 1998 - 1999 B 3.5i 24V 215KM 6VE1
ROVER 216 CABRIO 1992 - 1999 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 216 COUPE 1992 - 1999 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 416 KOMBI 1994 - 1998 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 416 KOMBI 1994 - 1998 XW 1.6 16V 122KM D16A8
ROVER 416 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.6 16V 112KM D16Z2
ROVER 416 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.6 16V 122KM D16A8
SUBARU IMPREZA COUPE 1996 - 2000 I/GFC 1.6i 16V 90KM EJ16E
SUBARU IMPREZA KOMBI 1993 - 1998 I/GF 1.6i 16V 90KM EJ16E
SUBARU IMPREZA SEDAN 1992 - 2000 I/GC 1.6i 16V 90KM EJ16E
SUBARU LEGACY KOMBI 1989 - 1994 I/BC/BJF 1.8i 103KM EJ18
SUBARU LEGACY SEDAN 1989 - 1993 I/BC 1.8i 103KM EJ18
SUBARU LEONE KOMBI 1984 - 1990 II 1.8 136KM EA82##
SUBARU LEONE KOMBI 1984 - 1990 II 1.8 90KM EA82
SUBARU LEONE KOMBI 1986 - 1992 II 1.8 95KM EA82#
SUBARU LEONE SEDAN 1984 - 1990 II 1.8 90KM EA82
SUBARU LEONE SEDAN 1985 - 1986 II 1.8 136KM EA82##
SUBARU LEONE SEDAN 1986 - 1989 II 1.8 80KM EA81
SUBARU LEONE SEDAN 1986 - 1991 II 1.8 95KM EA82#
SUBARU XT COUPE 1984 - 1990 XT 1.8 136KM EA82
SUBARU XT COUPE 1987 - 1990 XT 1.8 131KM EA82#
SUBARU XT COUPE 1988 - 1990 XT 1.8 120KM EA82##
SUZUKI ALTO HATCHBACK 1994 - 2002 III/EF 1.0i 16V 53KM G10BB
SUZUKI ALTO HATCHBACK 2000 - 2002 III/EF 1.0i 16V 58KM G10BB#
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1995 - 2002 EG 1.3i 16V 85KM G13BB
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1995 - 2002 EG 1.6i 16V 98KM G16B
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1996 - 2002 EG 1.3i 71KM G13BA
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1996 - 2002 EG 1.8i 16V 121KM J18A
SUZUKI BALENO HATCHBACK 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI BALENO KOMBI 1996 - 2002 EG 1.6i 16V 98KM G16B
SUZUKI BALENO KOMBI 1996 - 2002 EG 1.6i 16V 99KM G16B#
SUZUKI BALENO KOMBI 1996 - 2002 EG 1.8i 16V 121KM J18A
SUZUKI BALENO KOMBI 1997 - 2002 EG 1.3i 16V 86KM G13BB
SUZUKI BALENO KOMBI 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI BALENO SEDAN 1995 - 2002 EG 1.3i 16V 85KM G13BB
SUZUKI BALENO SEDAN 1995 - 2002 EG 1.6i 16V 98KM G16B
SUZUKI BALENO SEDAN 1996 - 2002 EG 1.3i 71KM G13BA
SUZUKI BALENO SEDAN 1996 - 2002 EG 1.8i 16V 121KM J18A
SUZUKI BALENO SEDAN 1998 - 2002 EG 1.9TD 75KM CU##/DHW
SUZUKI GRAND VITARA 1998 - 2003 I/FT/GT 2.0TD 87KM RF
SUZUKI SUPER CARRY 1985 - 1999 ED 1.0i 45KM F10A
SUZUKI SUPER CARRY 1994 - 1999 ED 1.0i 41KM F10A#
SUZUKI SWIFT CABRIO 1991 - 1996 II/SF 1.3i 68KM G13BA
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1983 - 1989 I/AA 1.0 50KM G10/G10A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1984 - 1989 I/AA 1.3 68KM G13A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1984 - 1989 I/AA 1.3 73KM G13A##
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1985 - 1989 I/AA 1.3i 16V 101KM G13B
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1986 - 1989 I/AA 1.3 64KM G13A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 2001 II/EA/MA 1.0 50KM G10A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 1991 II/EA/MA 1.0i 54KM G10A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 2001 II/EA/MA 1.3 68KM G13A
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 1991 II/EA/MA 1.3 71KM G13A#
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1989 - 2001 II/EA/MA 1.3i 16V 101KM G13B
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 1995 - 2005 II/EA/MA 1.0i 53KM G10A##
SUZUKI SWIFT HATCHBACK 2006 - 2010 III/EZ/MZ 1.6i 16V 125KM M16A
SUZUKI SWIFT SEDAN 1989 - 2001 II/AH/AJ 1.3 68KM G13A
SUZUKI SWIFT SEDAN 1989 - 1991 II/AH/AJ 1.3 71KM G13A#
SUZUKI SWIFT SEDAN 1989 - 1991 II/AH/AJ 1.6i 16V 95KM G16B
SUZUKI SWIFT SEDAN 1990 - 2001 II/AH/AJ 1.6i 16V 92KM G16B#
SUZUKI VITARA 1994 - 1998 ET/TA 2.0TD 71KM RF
SUZUKI VITARA 1995 - 1998 ET/TA 2.0TD 87KM RF#
SUZUKI WAGON R+ 2000 - 2004 II/MM 1.3i 16V 76KM G13BB
TOYOTA AVENSIS KOMBI 1997 - 2000 T22 1.6i 16V 101KM 4A-FE
TOYOTA AVENSIS KOMBI 1997 - 2000 T22 1.6i 16V 110KM 4A-FE#
TOYOTA AVENSIS KOMBI 1997 - 2000 T22 1.8i 16V 110KM 7A-FE
TOYOTA AVENSIS KOMBI 1997 - 2000 T22 2.0i 16V 128KM 3S-FE
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK 1997 - 2000 T22 1.6i 16V 101KM 4A-FE
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK 1997 - 2000 T22 1.6i 16V 110KM 4A-FE#
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK 1997 - 2000 T22 1.8i 16V 110KM 7A-FE
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK 1997 - 2000 T22 2.0i 16V 128KM 3S-FE
TOYOTA AVENSIS SEDAN 1997 - 2000 T22 1.6i 16V 101KM 4A-FE
TOYOTA AVENSIS SEDAN 1997 - 2000 T22 1.6i 16V 110KM 4A-FE#
TOYOTA AVENSIS SEDAN 1997 - 2000 T22 1.8i 16V 110KM 7A-FE
TOYOTA AVENSIS SEDAN 1997 - 2000 T22 2.0i 16V 128KM 3S-FE
TOYOTA CAMRY KOMBI 1986 - 1988 V2 1.8i 90KM 1S-L
TOYOTA CAMRY KOMBI 1986 - 1991 V2 2.0i 16V 121KM 3S-FE
TOYOTA CAMRY KOMBI 1986 - 1991 V2 2.0i 16V 128KM 3S-FE%
TOYOTA CAMRY KOMBI 1988 - 1991 V2 2.5i V6 24V 160KM 2VZ-FE
TOYOTA CAMRY KOMBI 1992 - 1996 V10 2.2i 16V 136KM 5S-FE
TOYOTA CAMRY KOMBI 1992 - 1996 V10 3.0i V6 24V 188KM 3VZ-FE
TOYOTA CAMRY LIFTBACK 1983 - 1986 V1 1.8i 90KM 1S-L
TOYOTA CAMRY LIFTBACK 1983 - 1987 V1 2.0i 106KM 2S-EL
TOYOTA CAMRY LIFTBACK 1986 - 1988 V1 2.0i 99KM 2S-ELC
TOYOTA CAMRY SEDAN 1983 - 1986 V1 1.8i 90KM 1S-L
TOYOTA CAMRY SEDAN 1983 - 1987 V1 2.0i 107KM 2S-EL
TOYOTA CAMRY SEDAN 1986 - 1988 V1 2.0i 99KM 2S-ELC
TOYOTA CAMRY SEDAN 1986 - 1988 V2 1.8i 90KM 1S-L
TOYOTA CAMRY SEDAN 1986 - 1991 V2 2.0i 16V 121KM 3S-FE
TOYOTA CAMRY SEDAN 1986 - 1991 V2 2.0i 16V 128KM 3S-FE
TOYOTA CAMRY SEDAN 1988 - 1991 V2 2.5i V6 24V 160KM 2VZ-FE
TOYOTA CAMRY SEDAN 1991 - 1996 V1# 2.2i 16V 136KM 5S-FE
TOYOTA CAMRY SEDAN 1991 - 1996 V1# 3.0i V6 24V 188KM 3VZ-FE
TOYOTA CAMRY SEDAN 1996 - 2001 V20 2.2i 16V 131KM 5S-FE
TOYOTA CAMRY SEDAN 1996 - 2001 V20 3.0i V6 24V 184KM 1MZ-FE
TOYOTA CAMRY SEDAN 1996 - 2001 V20 3.0i V6 24V 190KM 1MZ-FE$
TOYOTA CAMRY SEDAN 2000 - 2001 V20 2.2i 16V 126KM 5S-FE
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1983 - 1987 II/ T15 1.6 75KM 4A-LC
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1983 - 1987 II/ T15 1.6 84KM 4A-L
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1983 - 1987 II/ T15 1.8i 101KM 1S-L
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1986 - 1987 II/ T15 1.6 86KM 4A-L^
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1987 - 1989 II/ T17 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 102KM 4A-FE@
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 98KM 4A-FE
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1987 - 1992 II/ T17 2.0i 16V 121KM 3S-FE
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1992 - 1997 E 1.6i 16V 107KM 4A-FE@
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1992 - 1997 E 2.0i 16V 133KM 3S-FE^
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1992 - 1994 E 2.0i 16V 158KM 3S-GE#
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1993 - 1997 E 1.6i 16V 116KM 4A-FE*
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1993 - 1997 E 1.6i 16V 99KM 4A-FE%
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1993 - 1997 E 2.0i 16V 126KM 3S-FE
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1994 - 1997 E 2.0i 16V 175KM 3S-GE
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1995 - 1997 E 1.6i 16V 106KM 4A-FE&
TOYOTA CARINA HATCHBACK 1995 - 1997 E 1.8i 16V 107KM 7A-FE
TOYOTA CARINA KOMBI 1987 - 1989 II/ T17 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA CARINA KOMBI 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 102KM 4A-FE%
TOYOTA CARINA KOMBI 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 98KM 4A-FE
TOYOTA CARINA KOMBI 1987 - 1992 II/ T17 2.0i 16V 121KM 3S-FE
TOYOTA CARINA KOMBI 1992 - 1997 E 1.6i 16V 115KM 4A-FE$
TOYOTA CARINA KOMBI 1993 - 1997 E 1.6i 16V 107KM 4A-FE^
TOYOTA CARINA KOMBI 1993 - 1997 E 2.0i 16V 133KM 3S-FE#
TOYOTA CARINA KOMBI 1995 - 1997 E 1.6i 16V 99KM 4A-FE*
TOYOTA CARINA KOMBI 1995 - 1997 E 1.8i 16V 107KM 7A-FE
TOYOTA CARINA KOMBI 1995 - 1997 E 2.0i 16V 126KM 3S-FE
TOYOTA CARINA SEDAN 1983 - 1987 II/ T15 1.6 75KM 4A-LC
TOYOTA CARINA SEDAN 1983 - 1987 II/ T15 1.6 84KM 4A-L#
TOYOTA CARINA SEDAN 1983 - 1987 II/ T15 1.8i 101KM 1S-L
TOYOTA CARINA SEDAN 1986 - 1987 II/ T15 1.6 86KM 4A-L
TOYOTA CARINA SEDAN 1987 - 1989 II/ T17 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA CARINA SEDAN 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 102KM 4A-FE%
TOYOTA CARINA SEDAN 1987 - 1992 II/ T17 1.6i 16V 98KM 4A-FE
TOYOTA CARINA SEDAN 1987 - 1992 II/ T17 2.0i 16V 121KM 3S-FE
TOYOTA CARINA SEDAN 1992 - 1997 E 1.6i 16V 107KM 4A-FE^
TOYOTA CARINA SEDAN 1992 - 1997 E 2.0i 16V 133KM 3S-FE
TOYOTA CARINA SEDAN 1992 - 1994 E 2.0i 16V 158KM 3S-GE#
TOYOTA CARINA SEDAN 1993 - 1997 E 1.6i 16V 116KM 4A-FE
TOYOTA CARINA SEDAN 1993 - 1997 E 1.6i 16V 99KM 4A-FE*
TOYOTA CARINA SEDAN 1993 - 1997 E 2.0i 16V 126KM 3S-FE&
TOYOTA CARINA SEDAN 1994 - 1997 E 2.0i 16V 175KM 3S-GE
TOYOTA CARINA SEDAN 1995 - 1997 E 1.6i 16V 106KM 4A-FE#
TOYOTA CARINA SEDAN 1995 - 1997 E 1.8i 16V 107KM 7A-FE
TOYOTA CELICA CABRIO 1986 - 1990 T16 2.0i 16V 140KM 3S-GELC
TOYOTA CELICA CABRIO 1986 - 1990 T16 2.0i 16V 150KM 3S-GELC#
TOYOTA CELICA CABRIO 1991 - 1994 T18 2.0i 16V 156KM 3S-GE
TOYOTA CELICA CABRIO 1996 - 1999 T20 2.0i 16V 170KM 3S-GE
TOYOTA CELICA COUPE 1982 - 1986 RA6 2.0 105KM 21R-U
TOYOTA CELICA COUPE 1982 - 1986 RA6 2.0 120KM 18R-G
TOYOTA CELICA COUPE 1988 - 1990 T16F 2.0i 16V 185KM 3S-GTE
TOYOTA CELICA COUPE 1989 - 1994 T18 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA CELICA COUPE 1989 - 1994 T18 2.0i 16V 150KM 3S-GE
TOYOTA CELICA COUPE 1989 - 1994 T18 2.0i 16V 204KM 3S-GTE
TOYOTA CELICA COUPE 1989 - 1994 T18 2.0i 16V 208KM 3S-GTE%
TOYOTA CELICA COUPE 1993 - 1999 T20 2.0i 16V 175KM 3S-GE
TOYOTA CELICA COUPE 1996 - 1999 T20 2.0i 16V 170KM 3S-GE$
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1978 - 1983 TA60/RA40/RA6 2.0 122KM 18R-G
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1980 - 1982 TA60/RA40/RA6 2.0 88KM 18R
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1982 - 1985 TA60/RA40/RA6 2.0 105KM 21R-C
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1985 - 1989 T16 1.6i 16V 124KM 4A-GEL
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1985 - 1989 T16 2.0i 16V 140KM 3S-GELC
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1985 - 1989 T16 2.0i 16V 150KM 3S-GELC#
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1986 - 1990 T16 1.6 86KM 4A-L
TOYOTA CELICA HATCHBACK 1987 - 1989 T16 1.6i 16V 116KM 4A-GELC
TOYOTA CELICA SEDAN 1986 - 1990 ST16 1.6 86KM 4A-L
TOYOTA CELICA SEDAN 1986 - 1990 ST16 1.6i 16V 124KM 4A-GEL
TOYOTA CELICA SEDAN 1987 - 1990 ST16 2.0i 16V 150KM 3S-GEL
TOYOTA CELICA SUPRA 1982 - 1986 #4 2.8i 12V 170KM 5M-GE
TOYOTA COROLLA COUPE 1983 - 1987 AE86 1.6i 16V 124KM 4A-GE
TOYOTA COROLLA COUPE 1985 - 1987 AE86 1.6i 16V 115KM 4A-GEC
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1979 - 1982 E7 1.3 60KM 4K
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1982 - 1983 E7 1.3 65KM 4K
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1985 - 1987 8EB 1.3 12V 75KM 2E-L
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1985 - 1987 8EB 1.6i 16V 121KM 4A-GEL
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1987 - 1989 E9 1.3 12V 75KM 2E
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1987 - 1992 E9 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1987 - 1992 E9 1.6i 16V 116KM 4A-GE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1989 - 1992 E9 1.3i 12V 75KM 2E-E
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1989 - 1992 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1992 - 1995 E10 1.3 12V 72KM 2E
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1992 - 1995 E10 1.3i 16V 88KM 4E-FE$
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1992 - 1997 E10 1.6i 16V 114KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1995 - 1997 E10 1.3i 16V 75KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1979 - 1982 E7 1.3 60KM 4K-C
TOYOTA COROLLA KOMBI 1982 - 1987 E7 1.3 65KM 4K
TOYOTA COROLLA KOMBI 1987 - 1989 E9 1.3 12V 75KM 2E
TOYOTA COROLLA KOMBI 1987 - 1992 E9 1.3 12V 81KM @$#
TOYOTA COROLLA KOMBI 1987 - 1992 E9 1.6 16V 95KM 4A-F
TOYOTA COROLLA KOMBI 1988 - 1992 E9 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA COROLLA KOMBI 1988 - 1992 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1989 - 1992 E9 1.3i 12V 75KM 2E-E
TOYOTA COROLLA KOMBI 1989 - 1992 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1992 - 1995 E10 1.3 12V 72KM 2E
TOYOTA COROLLA KOMBI 1992 - 1995 E10 1.3i 16V 88KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1992 - 1997 E10 1.6i 16V 114KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1995 - 1997 E10 1.3i 16V 75KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA KOMBI 1995 - 1997 E10 1.8i 16V 110KM 7A-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1983 - 1984 E8 1.3 69KM 2A-L
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1983 - 1987 E8 1.6 84KM 4A-L#
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1985 - 1987 E8 1.3 12V 75KM 2E-L/2E-LC
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1985 - 1987 E8 1.6 73KM 4A-LC
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1985 - 1988 E8 1.6 86KM 4A-L
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1987 - 1992 E9 1.3 12V 75KM 2E
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1987 - 1992 E9 1.3 12V 81KM ?$#
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1987 - 1992 E9 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1987 - 1993 E9 1.6i 16V 125KM 4A-GE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1989 - 1992 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1992 - 1995 E10 1.3 12V 72KM 2E
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1992 - 1995 E10 1.3i 16V 88KM 4E-FE$
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1992 - 1997 E10 1.6i 16V 114KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA LIFTBACK 1995 - 1997 E10 1.3i 16V 75KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1979 - 1983 E7 1.3 60KM 4K
TOYOTA COROLLA SEDAN 1982 - 1983 E7 1.3 65KM 4K#
TOYOTA COROLLA SEDAN 1983 - 1984 E8 1.3 75KM 2A-L
TOYOTA COROLLA SEDAN 1983 - 1987 E8 1.6 84KM 4A-L
TOYOTA COROLLA SEDAN 1984 - 1987 E8 1.3 12V 75KM 2E-L
TOYOTA COROLLA SEDAN 1984 - 1987 E8 1.3 12V 75KM 2E-LC
TOYOTA COROLLA SEDAN 1985 - 1987 E8 1.6 72KM 4A-LC
TOYOTA COROLLA SEDAN 1987 - 1992 E9 1.3 12V 75KM 2E
TOYOTA COROLLA SEDAN 1987 - 1992 E9 1.3i 12V 81KM 2E-E
TOYOTA COROLLA SEDAN 1987 - 1989 E9 1.6 16V 90KM 4A-F
TOYOTA COROLLA SEDAN 1987 - 1990 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1989 - 1993 E9 1.6i 16V 105KM 4A-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1992 - 1997 E10 1.3 12V 72KM 2E
TOYOTA COROLLA SEDAN 1992 - 1995 E10 1.3i 16V 88KM 4E-FE
TOYOTA COROLLA SEDAN 1992 - 1995 E10 1.6i 16V 115KM 4A-FE@
TOYOTA COROLLA SEDAN 1995 - 1997 E10 1.3i 16V 75KM 4E-FE#
TOYOTA COROLLA SEDAN 1995 - 1997 E10 1.6i 16V 114KM 4A-FE
TOYOTA CORONA KOMBI 1975 - 1979 RT118 2.0 88KM 18R
TOYOTA CORONA SEDAN 1975 - 1977 RX/RT 2.0 88KM 18R
TOYOTA CRESSIDA KOMBI 1977 - 1981 RX3 2.0 90KM 18R
TOYOTA CRESSIDA KOMBI 1981 - 1985 X6 2.0 105KM 21R
TOYOTA CRESSIDA KOMBI 1981 - 1985 X6 2.2D 67KM L
TOYOTA CRESSIDA SEDAN 1977 - 1981 RX3 2.0 90KM 18R
TOYOTA CRESSIDA SEDAN 1980 - 1984 X6 2.2D 67KM L
TOYOTA CRESSIDA SEDAN 1981 - 1985 X6 2.0 105KM 21R/21-C
TOYOTA CRESSIDA SEDAN 1982 - 1984 X6 2.0i 12V 109KM 1G-E
TOYOTA CROWN KOMBI 1980 - 1983 S1 2.8 12V 146KM 5M
TOYOTA CROWN KOMBI 1980 - 1983 S1 2.8i 12V 146KM 5M-E
TOYOTA CROWN SEDAN 1980 - 1983 S1 2.2D 72KM L
TOYOTA CROWN SEDAN 1980 - 1983 S1 2.8 12V 146KM 5M
TOYOTA CROWN SEDAN 1980 - 1983 S1 2.8i 12V 146KM 5M-E
TOYOTA CROWN SEDAN 1984 - 1985 S1 2.8i 12V 170KM 5M-GE
TOYOTA DYNA 1977 - 1984 ?$# 2.0 98KM 5R
TOYOTA DYNA 1977 - 1979 ?$# 2.4D 75KM 2L
TOYOTA DYNA 1984 - 1987 ?$# 2.0 107KM 3Y
TOYOTA DYNA 1984 - 1987 ?$# 2.4D 75KM 2L
TOYOTA DYNA 1984 - 1987 ?$# 3.4D 90KM 13B
TOYOTA DYNA 1995 - 1998 150 2.8D 79KM 3L
TOYOTA HIACE 1977 - 1983 I/ H10 1.6 67KM 12R
TOYOTA HIACE 1977 - 1983 I/ H10 2.0 88KM 18R
TOYOTA HIACE 1979 - 1983 I/ H10 2.2D 63KM L
TOYOTA HIACE 1983 - 1989 II/ H20 1.8 79KM 2Y
TOYOTA HIACE 1983 - 1989 II/ H20 2.2D 67KM L
TOYOTA HIACE 1984 - 1989 II/ H20 2.0 88KM 3Y
TOYOTA HIACE 1984 - 1989 II/ H20 2.4D 75KM 2L
TOYOTA HIACE 1987 - 1988 II/ H20 2.4D 73KM 2L
TOYOTA HIACE 1989 - 1995 III/ H50 2.4D 75KM 2L
TOYOTA HIACE 1989 - 1995 III/ H50 2.4i 120KM 2RZ-E
TOYOTA HIACE 1990 - 1995 III/ H50 2.0 101KM 1RZ
TOYOTA HIACE 1994 - 1995 III/ H50 2.4D 78KM 2L
TOYOTA HIACE 1995 - 2001 IV 2.4D 75KM 2L
TOYOTA HIACE 1995 - 2001 IV 2.4D 79KM 2L
TOYOTA HIACE 1995 - 1998 IV 2.4i 116KM 2RZ-E
TOYOTA HIACE 1995 - 2001 IV 2.4TD 90KM 2L-T
TOYOTA HIACE 1996 - 2006 IV 2.4i 116KM 2RZ-E$
TOYOTA HILUX 1984 - 1986 II 2.0 88KM 3Y!
TOYOTA HILUX 1984 - 1988 II 2.4D 75KM 2L#
TOYOTA HILUX 1985 - 1988 II 2.0 88KM 3Y
TOYOTA HILUX 1987 - 1989 II 2.2 94KM 4Y$
TOYOTA HILUX 1988 - 1994 II 1.8 83KM 2Y
TOYOTA HILUX 1988 - 1997 II 2.4D 83KM 2L%
TOYOTA HILUX 1989 - 1989 II 2.2 94KM 4Y
TOYOTA HILUX 1989 - 1997 II 2.4i 114KM 22R
TOYOTA HILUX 1989 - 1997 II 2.4i 114KM 22RE
TOYOTA HILUX 1992 - 1997 II 2.4D 80KM 2L*#
TOYOTA HILUX 1994 - 1997 II 2.4D 79KM 2L&
TOYOTA HILUX 1995 - 1997 II 2.4D 79KM 2L^
TOYOTA HILUX 1997 - 2005 II 2.4i 16V 140KM 2RZ-FE
TOYOTA HILUX 1998 - 2002 II 2.4D 75KM 2L*
TOYOTA HILUX 1998 - 2002 II 2.4TD 90KM 2L-T
TOYOTA LAND CRUISER 1975 - 1986 J4/ 40 4.2 12V 121KM 2F
TOYOTA LAND CRUISER 1975 - 1986 J4/ PICKUP 4.2 12V 121KM 2F
TOYOTA LAND CRUISER 1980 - 1984 J4/ 40 3.4D 90KM 3B
TOYOTA LAND CRUISER 1980 - 1984 J4/ PICKUP 3.4D 90KM 3B
TOYOTA LAND CRUISER 1981 - 1987 J6/ 60 3.4D 90KM 3B
TOYOTA LAND CRUISER 1981 - 1988 J6/ 60 4.2 12V 120KM 2F
TOYOTA LAND CRUISER 1984 - 1993 J7/ 70 2.4 105KM 22R
TOYOTA LAND CRUISER 1984 - 1993 J7/ 70 2.4 110KM 22R%
TOYOTA LAND CRUISER 1984 - 1985 J7/ 70 2.4D 72KM 2L
TOYOTA LAND CRUISER 1985 - 1990 J7/ 70 2.4TD 86KM 2L-T
TOYOTA LAND CRUISER 1988 - 1996 J7/ 70 2.4i 114KM 22RE
TOYOTA LAND CRUISER 1990 - 1996 J7 / HARDTOP 2.4TD 90KM 2L-T
TOYOTA LAND CRUISER 1990 - 1993 J7/ 70 2.4TD 90KM 2L-T$
TOYOTA LAND CRUISER 1990 - 1992 J8/ 80 4.0i V6 12V 156KM 3F-E
TOYOTA LITEACE 1982 - 1985 M2 1.8D 56KM 1C
TOYOTA LITEACE 1992 - 1995 R2/LG 2.2i 98KM 4Y-EC
TOYOTA LITEACE 1992 - 1995 R2/V 2.2i 98KM 4Y-EC
TOYOTA MODEL F 1982 - 1984 R2/31 1.8 79KM 2Y
TOYOTA MODEL F 1982 - 1986 R2/31 1.8 79KM 2Y
TOYOTA MODEL F 1982 - 1984 R2/31 1.8 79KM 2Y-C
TOYOTA MODEL F 1984 - 1988 R2/31 2.0 88KM 3Y
TOYOTA MODEL F 1984 - 1988 R2/31 2.0 88KM 3Y-C
TOYOTA MODEL F 1988 - 1990 R2/31 2.0 90KM 3Y
TOYOTA MR 2 1984 - 1990 I/W1 COUPE 1.6i 16V 116KM 4A-GELC
TOYOTA MR 2 1984 - 1990 I/W1 COUPE 1.6i 16V 124KM 4A-GEL
TOYOTA PICNIC 1996 - 2001 XM10 2.0i 16V 128KM 3S-FE#
TOYOTA PICNIC 2001 - 2001 XM10 2.0i 16V 122KM 3S-FE
TOYOTA PREVIA 1990 - 2000 TCR1 2.4i 16V 132KM 2TZ-FE
TOYOTA RAV 4 1994 - 2000 I/ SXA1 2.0i 16V 129KM 3S-FE
TOYOTA RAV 4 1997 - 2000 I/ SXA1/ CABRIO 2.0i 16V 129KM 3S-FE
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1984 - 1989 P7 1.3 12V 75KM 2E-LC
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1989 - 1992 P8 1.3 12V 75KM 2E
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1989 - 1996 P8 1.3i 12V 75KM 2E-E
TOYOTA STARLET HATCHBACK 1989 - 1992 P8 1.3i 12V 75KM 2E-E
TOYOTA SUPRA 1986 - 1988 MA70 3.0i 24V 204KM 7M-GE
TOYOTA SUPRA 1987 - 1993 MA70 3.0i 24V 235KM 7M-GTE
TOYOTA SUPRA 1988 - 1993 MA70 3.0i 24V 238KM 7M-GTE#
TOYOTA TERCEL HATCHBACK 1979 - 1988 L1/L2 1.3 65KM 2A
TOYOTA TERCEL HATCHBACK 1982 - 1988 AL2 1.5 71KM 3A
TOYOTA TERCEL HATCHBACK 1983 - 1985 L1/L2 1.5 71KM 3A-C
TOYOTA TERCEL HATCHBACK 1986 - 1988 AL2 1.5 68KM 3A-C
TOYOTA TERCEL KOMBI 1982 - 1986 AL2 1.5 70KM 3A
TOYOTA YARIS 2001 - 2005 P1 1.4D-4D 75KM 1ND-TV
TOYOTA YARIS VERSO 2001 - 2005 P2 1.4D-4D 75KM 1ND-TV
VW TARO 1989 - 1994 7A# 1.8 83KM 2Y
VW TARO 1989 - 1994 7A# 2.2 94KM 4Y
VW TARO 1989 - 1997 7A# 2.4D 83KM 2L
VW TARO 1989 - 1997 7A# 2.4i 114KM 22R
VW TARO 1991 - 1994 7A# 2.4D 80KM 2L
VW TARO 1994 - 1997 7A# 2.4D 79KM 2L