SZCZĘKI HAM.PRZÓD/TYŁ 20-02 SYST.FIAT 170*31 F126 ST SAMOREG.

SZCZĘKI HAM.PRZÓD/TYŁ 20-02 SYST.FIAT 170*31 F126 ST SAMOREG.

Indeks MotoHurt: 01099

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 KPL

Cena brutto: 60,27 zł/KPL

Dodaj do koszyka

Wymiary: 170*31

Producent Symbol
FIAT 4340810
FIAT 4340811
FIAT 5880890
FIAT 5953528
FIAT 5953529
FIAT 5953538
FSO 655880891
FSO 655880892
Producent Symbol
ABS 8005
BENDIX 361001B
BOSCH 0986487271
BOSCH BS521
BREMBO S23502
CIFAM 153055
DELPHI LS1291
ETF 090030
ETF 09030
ETF 09-030
FERODO FSB23
FRITECH 1034038
GIRLING 5182339
JURID 361001
JURID 361001J
KAWE 00660
LPR 00660
LUCAS 8233
LUCAS GS8231
LUCAS GS8233
MAFF 93066
MAGNETI 360219196291
MAGNETI BSS6291
MARETA S102/3
METELLI 530055
NK 2723106
RAICAM 2066
REMSA 461100
REMSA ZCA461100
ROADHOUSE 461100
ROADHOUSE ZSX461100
ROULUNDS 680106
SAMKO 80670
SBS 18502723106
SIMER S026
SIMER S02605
SIMER S02610
TOMEX 2002
TOMEX 20-02
TOMEX S SH014
TOMEX S SH-014
TOMEX S TS-191
TRUSTING 034038
TRW GS8231
TRW GS8233
VEMA 84066
WOKING Z461100
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT 126 1972 - 1977 126A 0.6 126.048
FIAT 126 1977 - 1987 126A 0.65 126.A.1