SIMERING 95,3-114,29-11,88 WAŁ SKRZ.BIEG. 12012235B

SIMERING 95,3-114,29-11,88 WAŁ SKRZ.BIEG. 12012235B

Indeks MotoHurt: 00810

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 szt.

Cena brutto: 73,80 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 95,3*114,29*11,88

Producent Symbol
DAF 0696084
EATON 21036
FIAT 1905085
FIAT 42490441
FIAT 42490447
FIAT 42535096
FIAT 7980661
FIAT 93193398
FIAT 9930128
MAN 81965020451
RENAULT 5000814109
RENAULT 5001831130
RENAULT 7701015247
Producent Symbol
CORTECO 12012235B
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
DAF TRUCK Z
IVECO TRUCK ZML
MAN TRUCK Z
RENAULT TRUCK Z