PASEK KLINOWY 13*1475 ROVEN

PASEK KLINOWY 13*1475 ROVEN

Indeks MotoHurt: 00744

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 29,52 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 13*1475

Producent Symbol
DAF 0067677
DAF 0238770
DAF 02764541
DAF 0293009
DAF 0655043
DAF 238720
DAF 238770
DAF 239785
DAF 276451
DAF 293009
DAF 371909
DAF AAU2858Y03
DODGE 71804203
FIAT 82068031
FIAT 98434371
FIAT 98473728
ISUZU 8941464230
ISUZU 8-94146-4230
ISUZU 8944319260
ISUZU 8-94434-9260
ISUZU 8944503950
ISUZU 8-94450-3950
MAN 51968200128
MAN 51968206042
MAN 51968206078
MAN 6580400240
MAN 6580422240
MAN 6580430240
MAN 6580432240
MAN 6580450240
MAN 6580452240
MAN 6580472240
MAN 6580474240
MAN 6580480240
MAN 6580722402
MB 000997G094
MB 0019976992
MB 0019977292
MB 0019977392
MB 0029970592
MB 0029971392
MB 0039972292A
MB 0039972992
MB 0039975492
MB 0049975892
MB 0049975992
MB 0059974692
MB 0069975292
MB 007753012521
MB 007753112504
MB 0099974392
MB 125X1475N275
NISSAN 0211744523
NISSAN 02117-44523
RENAULT 23223142
RENAULT 5000020190
RENAULT 5000566547
RENAULT 5000786245
RENAULT 5000787245
SCANIA 171272
SCANIA 814205
SEAT 3910825
VOLVO 958509
VOLVO 958554
VOLVO 958599
VOLVO 958644
VOLVO 960481
VOLVO 960525
VOLVO 960569
VOLVO 960613
VOLVO 966605
VOLVO 967143
Producent Symbol
DAYCO 13A1475C
GATES 6489EXL
QH QBB1475
ROULUNDS 3A1475
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
DAF TRUCK Z
IVECO TRUCK ZML
MAN TRUCK Z
MERCEDES TRUCK Z
SCANIA TRUCK Z
VOLVO TRUCK Z