PASEK KLINOWY 10*0940 ROVEN

Indeks MotoHurt: 00537

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 12,30 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 10*0940

Producent Symbol
BMW 12311278250
BMW 12311284740
FIAT 9593873
FORD 715F2890AAA
FORD 715F2890ABA
FORD 78EF6C301CE
FORD 83EF8620AA
FORD 83EF8A615AA
FORD A690X8620AMA
FORD A830X8620BA
HONDA 311116340030
HONDA 31111-634-0030
HONDA 311116570100
HONDA 31111-657-0100
HONDA 56992692003
HONDA 56992-692-003
HONDA 56992PP5E01
HONDA 56992-PP5-E01
HONDA 56992PP5E02
HONDA 56992-PP5-E02
MB 0029970892
MB 0029970992
MB 0039973492
MB 0049970892
MB 0049971792
MB 0049977792
MB 0069973292
MITSUBISHI MD007528
MITSUBISHI MD007628
MITSUBISHI MD009060
MITSUBISHI MD009061
MITSUBISHI MD021663
MITSUBISHI MD025826
MITSUBISHI MD026572
MITSUBISHI MD027458
NISSAN 1172008E06
NISSAN 11720-08E06
NISSAN 11720N8503
NISSAN 11720-N8503
NISSAN 11720U6000
NISSAN 11720-U6000
NISSAN 11750N8503
NISSAN 11750-N8503
NISSAN 2106757609
NISSAN 21067-57609
OPEL 1340713
OPEL 90169195
PSA 575012
RENAULT 23223161
ROVER TKC2802
TOYOTA 9091602085
TOYOTA 90916-02085
TOYOTA 9091602086
TOYOTA 90916-02086
VAG 049903137
VAG 049903137D
VAZ 21011308020
VOLVO 185002
VOLVO 950809
VOLVO 960284
VOLVO 960328
VOLVO 960372
VOLVO 960416
VOLVO 966909
Producent Symbol
AC DELCO AB31034
AE SVB10940
ASHUKI V100940
BLUE PRINT ADH29601
BOSCH 10X935
BOSCH 10X940
BOSCH 1987947600
BOSCH 1987947689
BOSCH 1987947700
CONTI AVX10X940
DAYCO 10A0940C
FLENNOR A5154
GATES 6265MC
GATES AVX10X938LA
GOODYEAR 10AV0937
HANS 202346
HUTCHINSON AV10935
HUTCHINSON AV10935LA
JAKOPARTS J1100950
JAKOPARTS J1199050
LEMFORDER 18270
LEMFORDER 1827001
LEMFORDER AVX10X940
MEYLE 0520100935
MEYLE 10X935
MEYLE AVP10X935
MEYLE AVX10X935
MEYLE AVX10X935LA
NIPPARTS J1100940
OPTIBELT AVX10x938
OPTIBELT AVX10X938
PEX AVX10X935
ROULUNDS 1A0940
SCT V265
SCT GERMANY AVX10X938LA
SCT GERMANY V265
TOPRAN 202346
TOPRAN AVX10X938
TRISCAN 8640100938
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI 80 SEDAN 1978 - 1986 B2 1.3 EP
AUDI 80 SEDAN 1978 - 1981 B2 1.3 FZ
AUDI 80 SEDAN 1978 - 1986 B2 1.6 DT
AUDI 80 SEDAN 1978 - 1986 B2 1.6 WV/YN
AUDI 80 SEDAN 1983 - 1986 B2 1.8 DS
AUDI 80 SEDAN 1984 - 1986 B2 1.8 DZ
AUDI 80 SEDAN 1984 - 1986 B2 1.8 JN
AUDI 80 SEDAN 1985 - 1986 B2 1.8 PV
AUDI 80 SEDAN 1986 - 1986 B2 1.6 SA
AUDI COUPE 1980 - 1981 81/85 1.6 YN
AUDI COUPE 1981 - 1983 81/85 1.8 DD
AUDI COUPE 1982 - 1988 81/85 1.8 DS
AUDI COUPE 1985 - 1988 81/85 1.8 JN
AUDI COUPE 1986 - 1988 81/85 1.8 DZ
AUDI COUPE 1986 - 1987 81/85 1.8 PV
AUDI COUPE 1986 - 1988 81/85 1.8 SF
BMW 316 1982 - 1983 E30 1.6 M10B16
BMW 518i 1982 - 1983 E28 1.8i M10B18
FIAT REGATA 1986 - 1988 138A 1.6i 149.A2
FIAT REGATA 1988 - 1989 138A 1.6i 149.C2 +KAT
FIAT RITMO 1986 - 1987 137A 1.6 149.A4
FIAT STRADA 1986 - 1987 138A 1.6 149.A4
MERCEDES 200 1968 - 1976 W115 2.0 M111.92#
MERCEDES 200 1976 - 1980 W123 2.0 M115.93#
MERCEDES 200D 1968 - 1976 W115 2.0D OM615.913
MERCEDES 200D 1976 - 1979 W123 2.0D OM615.940
MERCEDES 200D 1979 - 1985 W123 2.0D OM615.940
MERCEDES 208 1977 - 1982 601 2.3 M115.9##
MERCEDES 220 1968 - 1973 W115 2.2 M115.920
MERCEDES 220D 1968 - 1976 W115 2.2D OM615.912
MERCEDES 220D 1976 - 1979 W123 2.2D OM615.941
MERCEDES 220D 1977 - 1979 W123 2.2D OM615.941
MERCEDES 230 1973 - 1976 W115 2.3 M115.951
MERCEDES 230 1976 - 1981 W123 2.3 M115.954
MERCEDES 230.6 1969 - 1970 W114 2.3 M180.954
MERCEDES 230C 1977 - 1980 C123 2.3 M115.954
MERCEDES 230G 1979 - 1989 W460 2.3 M115.973
MERCEDES 230T 1977 - 1980 S123 2.3 M115.954
MERCEDES 250 1968 - 1970 W114 2.5 M114.920
MERCEDES 280GE 1979 - 1989 W460 2.8 M110.984
MERCEDES 280S 1969 - 1970 W108/W109 2.8 M130.920
MERCEDES 280SE 1969 - 1970 W108/W109 2.8 M130.980
MERCEDES 280SEL 1969 - 1970 W108/W109 2.8 M130.980
MITSUBISHI CELESTE COUPE 1975 - 1981 A7 2.0i 4G52
MITSUBISHI CELESTE COUPE 1977 - 1981 A7 1.6i 4G32
MITSUBISHI CELESTE COUPE 1977 - 1981 A7 2.0i 4G52 #1
MITSUBISHI CELESTE COUPE 1979 - 1981 A7 2.0i 4G52 #2
MITSUBISHI COLT LANCER SEDAN 1978 - 1979 A7 1.6i 4G32GS
MITSUBISHI CORDIA COUPE 1982 - 1986 A21_A/AB 1.6i 4G32 -PS
MITSUBISHI CORDIA COUPE 1982 - 1985 A21_A/AB 1.6i 4G32T -PS
MITSUBISHI GALANT KOMBI 1979 - 1980 I 2.0i 4G52
MITSUBISHI GALANT KOMBI 1980 - 1984 II 1.6i 4G32
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1977 - 1980 I 2.0i 4G52 #1
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1979 - 1980 I 2.0i 4G52
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1980 - 1984 II 1.6i 4G32
MITSUBISHI L200 1989 - 1995 II/K0T-K3T 2.6i G54B
MITSUBISHI L300 1981 - 1986 I 1.6i 4G32
MITSUBISHI L300 1984 - 1987 I 1.6i 4G32 #1
MITSUBISHI L300 1984 - 1997 II 1.6i 4G32
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1979 - 1983 I 1.6i 4G32
MITSUBISHI PAJERO 1983 - 1990 I CABRIO 2.6i 4G54 -KAT
MITSUBISHI SPACE WAGON 1984 - 1988 I 1.8i 4G37 -PS
MITSUBISHI STARION 1987 - 1988 A18A 2.6i G54B TC
MITSUBISHI TREDIA 1982 - 1987 A12 1.6i 4G32 -PS
MITSUBISHI TREDIA 1982 - 1985 A12 1.6i 4G32T -PS
OPEL CALIBRA 1990 - 1997 A 2.0i C20NE
OPEL CALIBRA 1990 - 1994 A 2.0i 16V C20XE
OPEL SENATOR 1987 - 1993 B 3.0i C30LE +AC +KAT
OPEL SENATOR 1988 - 1990 B 3.0i 30NE +AC +KAT
OPEL SENATOR 1988 - 1993 B 3.0i C30NE +AC +KAT
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 1.8 18SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 2.0i 20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 20SEH
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i C20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1989 - 1990 A 2.0i 16V 20XEJ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.8i C18NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 2.0i 16V C20XE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 2.0i 20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 2.0i 20SEH
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 2.0i C20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1990 A 1.8 18SV
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1994 A 2.0i 16V 20XEJ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.8i C18NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 2.0i 16V C20XE
PEUGEOT 505 1984 - 1988 551A 2.2Ti N9TE -ABS
PEUGEOT 505 1986 - 1987 551A 2.2Ti N9TE -ABS
PEUGEOT 505 1987 - 1988 551A 2.2Ti N9TEA -ABS
ROVER 216 CABRIO 1992 - 1999 XW 1.6 16V D16A8
ROVER 216 HATCHBACK 1990 - 1995 XW 1.6 16V D16A8
ROVER 416 SEDAN 1990 - 1995 XW 1.6 16V D16A8
VOLVO 240 KOMBI 1975 - 1980 P245 2.1 B21A -AC+PS
VOLVO 240 KOMBI 1976 - 1982 P245 2.0 B19A -AC+PS
VOLVO 240 KOMBI 1980 - 1985 P245 2.1 B21ET -AC+PS
VOLVO 240 KOMBI 1980 - 1984 P245 2.1 B21F -AC+PS
VOLVO 240 KOMBI 1980 - 1984 P245 2.3 B23A -AC+PS
VOLVO 240 KOMBI 1982 - 1984 P245 2.0 B19ET -AC+PS
VOLVO 240 KOMBI 1984 - 1986 P245 2.3 B230A -AC+PS
VOLVO 240 KOMBI 1984 - 1988 P245 2.3 B23E -AC+PS
VOLVO 240 KOMBI 1986 - 1993 P245 2.3 B230F -AC+PS
VOLVO 240 KOMBI 1991 - 1992 P245 2.3 B230F# -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1975 - 1980 P242/P244 2.1 B21A -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1976 - 1979 P242/P244 2.0 B19A -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1978 - 1983 P242/P244 2.0 B19A# -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1980 - 1984 P242/P244 2.1 B21A# -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1980 - 1984 P242/P244 2.1 B21ET -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1980 - 1984 P242/P244 2.3 B23A -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1980 - 1983 P242/P244 2.3 B23E -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1982 - 1984 P242/P244 2.0 B19T -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1984 - 1986 P242/P244 2.3 B230A -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1984 - 1989 P242/P244 2.3 B23E# -AC+PS
VOLVO 240 SEDAN 1986 - 1993 P242/P244 2.3 B230F -AC+PS
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1980 - 1984 343/345 2.0 B19A -AC+PS
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1984 - 1986 343/345 2.0 B200E# -AC+PS
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1984 - 1987 343/345 2.0 B200K -AC+PS
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1986 - 1988 343/345 2.0 B200E -AC+PS
VOLVO 340/360 HATCHBACK 1988 - 1989 343/345 2.0 B200F -AC+PS
VOLVO 340/360 SEDAN 1982 - 1984 344 2.0 B19A -AC+PS
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1986 344 2.0 B200E -AC+PS
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1987 344 2.0 B200K -AC+PS
VOLVO 340/360 SEDAN 1984 - 1990 344 2.0 B200K -AC+PS
VOLVO 340/360 SEDAN 1986 - 1988 344 2.0 B200EA -AC+PS
VOLVO 340/360 SEDAN 1987 - 1988 344 2.0 B200EA -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1992 745 2.0 B200E/B200G -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1988 745 2.3 B230E -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1988 745 2.3 B230ET -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1992 745 2.3 B230F -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1990 745 2.3 B230K -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1986 - 1989 745 2.3 B234FT -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1987 - 1990 745 2.3 B234F -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1988 - 1990 745 2.0 B200K -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1991 745 2.0 B200F -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1990 745 2.3 B230FB -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1990 745 2.3 B230FT -AC+PS
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1990 745 2.3 B234FT# -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1983 - 1984 744 2.0 B19ET -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1984 - 1988 744 2.3 B230E -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1990 744 2.0 B200ET -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1992 744 2.0 B200G -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1988 744 2.3 B230ET -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1992 744 2.3 BA23A/B230F -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1986 - 1989 744 2.3 B230FT -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1986 - 1988 744 2.3 B230K -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1987 - 1988 744 2.0 B200E -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1987 - 1992 744 2.3 B234F -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1988 - 1990 744 2.0 B200K -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1988 - 1990 744 2.3 B200FB -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1989 - 1990 744 2.3 B230FT# -AC+PS
VOLVO 740 SEDAN 1989 - 1990 744 2.3 B230FT## -AC+PS
VOLVO 760 KOMBI 1984 - 1990 704/765 2.3 B230ET -AC+PS
VOLVO 760 SEDAN 1982 - 1984 704/764 2.3 B23ET -AC+PS
VOLVO 760 SEDAN 1984 - 1987 704/764 2.3 B230ET -AC+PS
VOLVO 760 SEDAN 1984 - 1988 704/764 2.3 B230ET# -AC+PS
VOLVO 760 SEDAN 1988 - 1992 704/764 2.3 B230FT -AC+PS
VW CADDY 1982 - 1983 I/147 1.5 JB
VW CADDY 1983 - 1992 I/147 1.6 EW
VW CADDY 1985 - 1992 I/147 1.8i JH
VW GOLF CABRIO 1982 - 1989 I/155 1.8i D#
VW GOLF CABRIO 1983 - 1992 I/155 1.6 EW
VW GOLF HATCHBACK 1982 - 1983 I/17 1.8GTi DX
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1984 I/17 1.6 EW
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1992 II/19E/1G1 1.6 A#
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi D#
VW GOLF HATCHBACK 1984 - 1991 II/19E/1G1 1.8 G#
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1990 II/19E/1G1 1.8GTi 16V KR
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi 16V PL
VW JETTA 1984 - 1992 II/19E/1G2 1.6 E#
VW JETTA 1984 - 1991 II/19E/1G2 1.8i G#
VW JETTA 1984 - 1991 II/19E/1G2 1.8i P#
VW JETTA 1986 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 16V PL
VW JETTA 1987 - 1989 II/19E/1G2 1.8i 16V KR
VW PASSAT HATCHBACK 1980 - 1986 32B 1.3 EP
VW PASSAT HATCHBACK 1980 - 1986 32B 1.3 FZ
VW PASSAT HATCHBACK 1980 - 1988 32B 1.6 DT
VW PASSAT HATCHBACK 1980 - 1988 32B 1.6 WV/YN
VW PASSAT HATCHBACK 1981 - 1983 32B 1.6 YP
VW PASSAT HATCHBACK 1983 - 1988 32B 1.8 DS/JN
VW PASSAT HATCHBACK 1983 - 1988 32B 1.8 DZ
VW PASSAT KOMBI 1980 - 1986 32B 1.3 EP
VW PASSAT KOMBI 1980 - 1986 32B 1.3 FZ
VW PASSAT KOMBI 1980 - 1988 32B 1.6 DT
VW PASSAT KOMBI 1980 - 1988 32B 1.6 WV/YN
VW PASSAT KOMBI 1981 - 1983 32B 1.6 YP
VW PASSAT KOMBI 1983 - 1988 32B 1.8 DS/JN
VW PASSAT SEDAN 1985 - 1988 32B 1.6 DT
VW PASSAT SEDAN 1985 - 1988 32B 1.8 DS/JN
VW PASSAT SEDAN 1987 - 1988 32B 1.6 PP
VW SCIROCCO 1980 - 1983 53B 1.5 JB
VW SCIROCCO 1980 - 1982 53B 1.6 EG
VW SCIROCCO 1980 - 1984 53B 1.6 FR
VW SCIROCCO 1982 - 1989 53B 1.8i DS/JN
VW SCIROCCO 1983 - 1989 53B 1.6 EW
VW SCIROCCO 1983 - 1992 53B 1.8 EX
VW SCIROCCO 1985 - 1992 53B 1.8i JH
VW SCIROCCO 1986 - 1990 53B 1.6 RE