SIMERING 90-115-13 11304-12 WAŁ KORB.TYŁ LEWOSKRĘTNY

SIMERING 90-115-13 11304-12 WAŁ KORB.TYŁ LEWOSKRĘTNY

Indeks MotoHurt: 00011

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 10,00 szt.

Cena brutto: 44,28 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 90,0*115,0*13,0

Producent Symbol
FIAT 40003670
FIAT 40003850
FIAT 40100310
FIAT 40100311
FIAT 40100313
FIAT 40100314
RENAULT 5001001151
RENAULT 7701035019
RENAULT 7701461931
Producent Symbol
AJUSA 15039600
AUGER 69325
BGA OS3347
CORTECO 12011304B
ELRING 763136
FAI OS486
GLASER 76364
GLASER P7636411
GOETZE 5030586050
MALO 13422PRSF
PAYEN NP066
REINZ 813362410
SAMPA 060332
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 75 1985 - 1989 1.6 110KM AR06100
ALFA SPIDER 1977 - 1993 115 2.0 126KM AR01590
FIAT 131 1978 - 1983 131A 2.0D 8144.65
FIAT 131 1979 - 1982 131A 2.5D 8144.61
FIAT 132 1977 - 1981 132A 2.0 132.DB
FIAT 132 1978 - 1981 132A 2.5D 8144.61
FIAT ARGENTA 1981 - 1983 132A 2.5D 8144.61
FIAT ARGENTA 1983 - 1986 132A 2.5TD 8144.81
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5D 8144.67
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5TD 8140
FIAT DUCATO 1990 - 1994 18 2.5D 8144.67
FIAT DUCATO 1990 - 1994 18 2.5TD 8140
IVECO DAILY BUS 1978 - 1989 I/30.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY BUS 1978 - 1989 I/35.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY BUS 1983 - 1989 I/40.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/35.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/40.10 2.5D 92KM 8140.27S
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/45.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/45.10 2.5D 92KM 8140.27S
IVECO DAILY BUS 1985 - 1989 I/49.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/30.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY BUS 1989 - 1998 II/35.10 2.5TD 103KM 8140.47R
IVECO DAILY BUS 1989 - 1996 II/49.10 2.5TD 103KM 8140.27 /8140.47R
IVECO DAILY BUS 1990 - 1996 II/40.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1991 - 1998 II/35.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/40.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY BUS 1991 - 1996 II/45.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY PLATFORMA 1978 - 1989 I/30.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY PLATFORMA 1978 - 1989 I/35.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY PLATFORMA 1983 - 1989 I/40.8 2.5D 72KM 8140.61
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/35.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/40.10 2.5D 92KM 8140.27S
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/45.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY PLATFORMA 1985 - 1989 I/49.10 2.5D 92KM 8140.21
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/35.10 2.5TD 103KM 8140.47R
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1998 II/35.8 2.5D 75KM 8140.07
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/45.10 2.5TD 103KM 8140.27
IVECO DAILY PLATFORMA 1989 - 1996 II/49.10 2.5TD 103KM 8140.27/47R
IVECO DAILY PLATFORMA 1992 - 1998 II/30.8 2.5D 75KM 8140.07
RENAULT 19 1988 - 1992 I 1.9D 64KM F8Q 7##
RENAULT 19 CHAMADE 1988 - 1992 I 1.9D 64KM F8Q 7##
RENAULT 21 HATCHBACK 1989 - 1994 B48# 2.1TD 88KM J8S ###
RENAULT 21 KOMBI 1989 - 1994 K48# 2.1TD 88KM J8S ###
RENAULT 21 SEDAN 1989 - 1994 L48# 2.1TD 88KM J8S ###
RENAULT MASTER 1980 - 1986 I 2.4D 72KM 814 461
RENAULT MASTER 1983 - 1992 I 2.4D 71KM S8U 731
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5D 75KM 814 672
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5D 75KM S8U 742
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5TD 94KM S9U 714
RENAULT MASTER 1989 - 1998 I 2.5TD 98KM S9U 702
RENAULT MASTER 1993 - 1998 I 2.4D 71KM S8U 748
RENAULT MESSENGER 1991 - 1996 120.35 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT MESSENGER 1994 - 1996 120.55 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT MESSENGER 1994 - 1996 120.65 2.5TD 116KM 8140.47
RENAULT TRAFIC 1989 - 2001 I 2.5D 75KM S8U 75#